Triko Kumaş

Triko Kumaş. Örgü örme kumaşlar. Çözgülü örülmüş kumaş, iki kategoriye ayrılır: Raşel kumaş biri ana özelliği, büyük

Triko Kumaş
Triko Kumaş

çiçek şeklinde, kumaş dikkatsiz, çoklu delikler, ağırlıklı olarak yapmaktır dekoratif kumaşları ;

Triko kumaş, kumaş ince, küçük renk, ama yüksek verim, kaplamalı kumaş ve baskılı kumaşlar ana iş için iki tür kumaşlar, kimyasal elyaf filament için aksi takdirde düşük verimlilik kullanılır

Genellikle, polyester, naylon , polivinil alkol, polipropilen ve hammadde olarak, diğer sentetik filament ipliği, fakat, dokuma için ham madde olarak pamuk, yün, ipek, keten, kimyasal lif ve iplik için yararlıdır. Bu kıvrık değil, küçük ve iyi geçirgenlik kapalı dağınık bir uzunlamasına boyut kararlılığı, kumaş sert vardır. Ama yan uzantısı, esneklik ve yumuşaklık gibi iyi atkı örme kumaş. Özellikle aşağıdaki türleri:

YARIM TOPLAR HALİNDE KUMAŞ ALANLAR

Triko Kumaş. 1, polyester çözgü kumaş : kumaş çok parlak renkli, düz kalın ve puan ince. kalın, erkeklerin ve kadınların kalın giysiler, mont, başında, takım elbise, pantolon ve diğer kumaşlar yapabilir, ağırlıklı olarak ince bir gömlek, etek kumaşı olarak kullanılan;

Triko Kumaş

2, çözgü havlı kumaşlar: özellikle kadınlar ve erkekler kış mont, rüzgarlık, ceket, pantolon ve diğer kumaşlar, kumaş perde, yıkanabilir, çabuk kuruma, kolay bakım, ancak kullanımda statik elektrik birikimi için kullanılan, toz emmek için kolay;

3, çözgü örgü kumaş : özellikle gün ışığından yararlanma erkek gömlek kumaş için oldukça yumuşak ışık doku, esneklik ve geçirgenlik ve pürüzsüz hissediyorum örgü kumaş alarak;

4, çözgü kadife kumaş: Yüzey villus yoğun standları, özellikle kış giyim, çocuk giyim kumaşlar için, yumuşak, esnek, sıcak ve iyi kalın dolgun hissediyorum;

Triko Kumaş. 5, çözgü örme havlu kumaş : Bu kumaş kalın dolu hissediyorum özellikle yaka T-shirt spor için, kalın bez vücut haslığı, esneklik, nem emme, iyi ısı tutma, havlu yapısal kararlılık, iyi giyilebilirlik vardır , pijama, çocuk giyim ve diğer kumaşlar.

İçerik atkı örme kumaş ifadeleri şunlardır: dikiş inç iğne iplik örme diğer kumaş ürün özellikleri özellikleri notlar ve diğer tamsayısının sayısını.

Triko Kumaş. Bir örme kumaş, iplik

Pamuk ipliği, bir incelik belirli bir dereceye, uzunluk sınırsız iplik pamuk bükülmüş ya da benzeri dokuma, örme, iplik, halat ve uygun şeritler edilir. Kimi ağırlık uzunluk kod pamuk ipliği sayısının bir pound vardır: Onun özellikleri yaygın İngilizce sayım iplik İngiliz sayısı (Ne) tanımlanır.  İplik hesaplanır: nem tutuculuk pamuk Kim kiloluk ağırlık, birkaç kilometre, birkaç İngiliz ekipleri sevk. Mesela: 32 840 yarda içeren çok ekipleri denir ve.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR

İkinci olarak, iplik sınıflandırılmış ağırlıklı kumaş dokuma kalın veya ilmekli havlı pamuklu kumaş için, ekipleri ve daha az pamuk ipliği: kaba iplik.

Merkezi iplik: pamuk ipliği dalı. Temelde örme konfeksiyon genel gereksinimler için kullanılır. İnce iplik: pamuk ipliği dalı. Özellikle yüksek dereceli pamuklu kumaş kullanılır. İnce iplik: pamuk ipliği, yüksek dereceli için pamuklu kumaştan.

Üçüncü olarak, tümsekleştirilmemiş karde ve karde iplik de: taranmamış olarak da bilinen, bükülmüş iplik eğirme anlamına gelir karde.

Penye: kaliteli pamuk ile iplik hammaddesi olarak bu oran, iplik penye sürecini karde ve iplik üretimi artırmak.

Genellikle ağırlık kumaş gram metre karedir. Ağırlık bir örme kumaş önemli teknik göstergeler olduğunu. Örme ürünler, genel olarak konuşursak, daha ağır, daha kalın kumaş dokusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın