Saten Kumaş.

Saten Kumaş. Saten kumaşlar, dans ve tiyatro kostümü, nedime elbiseleri, eski giysiler ve daha birçok dikiş projesi için Saten kumaş idealdir. Saten  serisi, düz ve desenli tasarımlarda size gökkuşağı renkleri sunar. Saten, kendisini birçok farklı uygulamaya uyarlayan parlak ve pürüzsüz bir yüzey sunar. Düz, esneyen, ve çift yüzlü saten serimizden seçim yapın. Tüm satenlerimiz metre ile bulunur, böylece projenize ihtiyaç duyduğunuz kadarını veya azını alabilirsiniz.

“Hangi kumaş kullanmalıyım?” Tarihi kıyafetlerle fazla tecrübeye sahip olmayan insanlar tarafından sorulan yaygın bir sorundur. 16. yüzyıldan kalma tamamen otantik kumaş satan bir dükkanın bulunduğu bir yerde mutlu olsak da, çoğumuz yerel kumaş mağazasıyla kendimiz ilgilenmek zorundayız.

Bir elbiseyi yeniden yaratırken veya bir rönesans  giymek için bir şeyler yaparken, kumaş tercihiniz elbisenizi inanılmaz bir hale getirebilir. Doğru temellerin hepsini giyebilir, mükemmel bir dönem deseni kullanabilirsiniz ve bir rüya gibi uyacak şekilde dikebilirsiniz, ancak yanlış türde bir kumaş ya da pürüzsüz dönem desenli bir broşür kullanıyorsanız, büyük ölçüde küçültülebilir faktör.

Saten Kumaş. Acemi bir kanalizasyon iseniz veya daha önce hiç denemediğiniz bir model oluşturuyorsanız, deseni daha  gibi daha ucuz bir kumaş yapmayı deneyin. Kumaşta bulunan desenli pamuk pazarlık raflarında. Ticari olarak üretilen

Kumaş1desenler hiçbir zaman tamamen sığmaz ve bazı desenler yönergeleri kafa karıştırıcı olabilir. Farkında olmaktan daha kötü bir şey yok, sadece 8 metre kadife kumaş boşa harcamayan bir giysinin üzerine boşa harcaman gerekmiyor. Kendi desenimden veya başkasının modelinden bir elbise hazırlamaya karar verirsem, her zaman en azından boyunluklarımı dimi, poplin veya ucuz muslin gibi bir kumaştan çıkarırım, denemelisin, neye ihtiyaç duyduğuna dikkat edin, Desen yapın ve daha sonra kadife veya brokarları kesin (daha fazla huzur verin, ben ekleyebilirim). Bir projeye zaman katıyor,

Saten Kumaş. Aşağıdaki önerileri ne kadar yakından takip ederseniz, elbisenizin ne kadar otantik olmasını istediğinize bağlıdır. Rönesans fuarlarına ve kamp etkinliklerine katılmak için, standartlar ödenen yeniden veya bir yarışmaya bir giysi giren birinden daha.

Açık Renkli Kumaşlar.

Hiç kalabalık bir konserde bulundunuz mu ve karşı karşıya kalana kadar ayak başparmak siyahın ter içinde boğulduğunun farkında değil miydiniz? Koyu renk kumaşlar nemi daha az görünür kılar ve parlak beyaz aslında ter lekelerini gizlemede eşit derecede etkilidir. Açık renkli olan bu, çok terletenler için kötü haberler. Işık soluk yeşil, herhangi bir gri tonlu ve herhangi bir rengin daha hafif renkleri, isabet ettiğinde doğru nemi gösterecektir. Gelecek daha sıcak günler için karanlık ve beyaz doğal elyafları toplayın. Yaz fotoğraflarına baktığınızda, mutlu olacaksınız.

Saten Kumaş. Aslında, ekonominin büyük kısmı yün ticareti büyük ölçüde yün giysilerden oluşuyordu. 16. yüzyılın insanları tarafından giyilen yünlü kumaş kalitesi ve çeşitliliği şaşırtıcı derecede, bugün sahip olduğumuz yün kumaşlara eşit veya hatta daha iyiydi. Yün ince, dik örten, ağır kat ağırlıklı kumaşlar, desenli brokarlar, hatta saten ve kadife örgü yapmak için kullanıldı. Bu önlük, çiftler, kollar, şapkalar, kapaklar, katlar, perdeler, çoraplar, tunikler, kabadayılara dönüştürüldü.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın