Toptan Kumaş Alan

Fırçalanmış pamuklu kumaş, yüzey liflerinin yumuşak, ılık bir yüzey elde etmek için finisaj sırasında kaldırıldığı, uyuklandığı veya fırçalandığı pamuktan yapılmış her türlü kumaş için genel bir terimdir. Pamuk, yüzde 90 selülozdan oluşan moleküler yapısı sayesinde oldukça dayanıklı bir malzemedir. Onun mukavemeti, yırtılmaya karşı dayanıklı olması, yıkandıktan sonra niteliklerini kaybetmemesi ve yıllarca dayanabilmesi anlamına anda, yaygın kullanılır: güzel gelen nevresim için yatak örtüleri ve havlular.

Toptan Kumaş Alan
Toptan Kumaş Alan

Toptan Kumaş Alan. Aslında, muhtemelen evdeki her odada bulacaksınız. İstenen kullanıma bağlı olarak, pamuğu farklı yollarla işlemek mümkündür. Örneğin, saten benzeri bir efekt veya daha yumuşak, fırçalanmış bir yüzey oluşturmak için. kumaş Pamuğun oldukça sıkı örgülü yüzey yapısı sayesinde hem yumuşak hem de serin ve dokumasına bağlı olarak nefes alabilen bir kumaş oluşturur. Hava cepleri küçük olduğundan, ısıyı koruması için pamuklu kumaşlar bir ya da her iki tarafa da fırçalanabilse de, çok fazla ısı koruması sağlamaz. Genel olarak, pamuk alerji dostu, yumuşak ve yumuşak olduğu için, sıcak aylar için mükemmeldir. Giysiler için özellikle iyi bir nem emiciliğine sahiptir, bu da banyo veya saunadan sonra kendinizi spor ve yatak örtüleri için giydirmek için pratik bir malzeme haline getirir.

Pamuk elbise kumaşlar, örneğin olarak basma, saten, ekoseler, ve pamuk flannellette, edilir üretilen ile her türlü arasında örgüleri. İplikler olabilir olmak pamuk kumaş ya da pamuk viskoz, taranmış veya taranmış; viskoz ve asetat iplikleri vardır

Parti Kumaş Bondik Kumaş
Parti Kumaş Bondik Kumaş

kullanıldığı şekilde de. Ağırlık olabilir aralığında den 60 için 270 g başına kare  bağlı olarak ilgili amaçlanan mevsimsel kullanım. Pamuk uygun kumaşlar, örneğin olduğu gibi dokuma kumaşlar, keçeleşmiş kumaşlar ve pamuk diyagonalleri, edilir yapılmış olan düz, dimi, ve kombinasyon örgüleri gelen tek ve büküm pamuk ve karışık iplikler içeren kadar kadar 25 oranında urganlar (poliamid) veya Lavsan elyaflar. Bunların ağırlık olan 170-450 gr başına metrekareye.

Toptan Kumaş Alan. Nem emici pamuk kumaşlar edilmektedir kullanılan için yüz ve havlu bir havlu ve için mendil. Havlu edilir yapılan gelen karde iplik ve ağırlık 150-380 g başına metre kare m. Bunlar sahip nem kuyusu için bir yüksek su alma ve iplik ve nedeniyle bir gözleme veya kazık örgü kullanılır. Mendiller edilir yapılan arasından taranmış iplik ile bir düz örgü. Dekoratif kumaş (halısı, napped, ve diğer türler) vardır kullanılan üzere döşemek mobilya ve üretim perdeler. Bunlar edilir yapılan gelen büküm iplikleri kullanarak , düz küçük figürlü, ve büyük figürlü , örgüleri bazen de kombinasyon ile viskoz iplik.

Toptan Kumaş Alan. Olarak ilave etmek pamuklu kumaşların söz yukarıda fabrikalar üretmek gazlı bez, çeşitli türleri arasında endüstriyel kumaşlar, ambalaj ve paketleme kumaşlar, flannellette ve yaz battaniye, yatak örtüleri, ve masa örtüsü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın