Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır

Bazı rayon ve akrilik mikro ürünler tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Mikroorganizmalar tek başlarına kullanılabilir veya konvansiyonel denye yapay elyaf lifleri ile birlikte pamuk, yün ve ipek gibi doğal elyaflar ile harmanlanabilir.

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır
Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır. Genel olarak, pamuk alerji dostu, pürüzsüz ve yumuşak olduğundan, sıcak aylar için idealdir. Özellikle kıyafetler için iyidir, çünkü yüksek nem emiciliğine sahiptir, bu da bir banyo veya saunadan sonra kendinizi kurutmak için, spor kıyafetleri ve yatak takımları için giyim olarak pratik bir malzeme haline getirir kumaş.

Ev tozu alerjisi çekenler, pamuklu tabakalarla daha dinlendirici bir gecenin tadını çıkarabilirle. Araştırmalar, bu tür alerjileri tetikleyen akarların kaliteli dokuma pamuklu yatak çarşaflarına nüfuz edemediğini ve yataklarının onlar için yaşanmaz hale geldiğini göstermiştir. Bu akarlar daha önce düşündüğünüz gibi yorganlardaki kuş tüyleri üzerinde değil, daha çok her gece ve gündüz döküdükleri insan derisinin küçük pulları üzerinde beslenmez. Her birimiz günde 0,5 ila 1,0 gram arasında cilt kaybedersek, bu akarlar uzun süre beslenebileceğinden, yataklarınızı yüksek sıcaklıklarda düzenli olarak temizlemeniz önemlidir. Pamuklu kumaş, yüksek sıcaklıklara ve sık yıkamaya dayanabildiği için yatak çarşaflarına çok uygundur.

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır
Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır. Tuval kumaşının en yaygın tiplerinden biri pamuktan yapılmıştır. Bir tekstil üreticisi pamuklu tuval, ıslak olduğuna göre 10 ila 20 kat daha güçlü bir orta mukavemetli kumaştır. İşlenmemiş pamuk tuval kumaşları emici ve sonuçta lifler şişecektir. Kanvasın kuruması yavaştır. Su emer, kumaş küf ve kalıplara karşı hassastır. Kumaş da çok yanıcıdır. Su geçirmezlik sağlamak ve kumaşın yanıcılığını azaltmak için ilave kimyasallar eklenebilir.

Sentetik Elyaflar

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır. Tuval kumaşı da sentetik liflerden yapılabilir. Bu kanvas dokumalar tamamen sentetik veya doğal elyaflarla harmanlanabilir. Sentetik elyafın avantajları, mevcut doğal elyaflardan herhangi birinden daha iyi küf, çürüme ve suya dayanıklılık özelliklerine sahip hafif tuvaller yapma kabiliyetini içerir. Sentetik elyaf kanvas kumaş aynı zamanda ağır iş amaçlı kullanılabilir. Kanvas kumaşları oluşturmak için kullanılan yaygın sentetik lif türleri arasında polyester ve naylon bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın