Kilo İle Kumaş Kiloluk Parça Kumaş Satan

Kilo İle Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle parça Kumaş alan

Kumaşlar

Bir kumaş alan kesişen boyuna çizgilerden ve enine çizgilerden oluşur ve buna lif denir ve kumaşa kumaş adı verilir ve kumaşlar lüks sayılmadığı için tüm insanlar için önemli ve temel şeylerdir. Dünya, kumaşlarında ve üretim yöntemlerinde, hatta giysilerini detaylandırmada bile özel niteliklere sahiptir.

Kumaş Bölümleri Kumaşlar kaynağa göre şu şekilde ayrılmıştır:

 Doğal lifler: pamuk, doğal ipek, keten ve yün. Sentetik kaynaklı lifler: kumaş parçası alanlar naylon, akrilik, suni ipek ve dakron gibi. Tamamen sentetik lifler: polyester gibi. Karma lifler – yarı doğal ve yarı sentetik: 

Stok Kumaşlar doğalarına göre şu şekilde ayrılır: * Yumuşak kumaşlar Bu tür kumaşlar , ter emici vücut nemiyle karakterize edilir , örneğin kumaş pamuk, kumaş Hariri, kumaş keten, kanvas Algeorgit, tüm doğal kumaşlar.

 Ticari kumaşlar ve bu tür kumaşlar, renk çeşitliliği, dayanıklılığı, parlaklığı ve kırışma ve çekmeye karşı direnci ile ayırt edilir, örneğin: tamamen sentetik kumaşlar olan şifon, dakron ve erkek kumaşları. Kumaşların kullanım alanları Kumaşlar, her yaşa uygun pantolon, bluz, elbise, iç çamaşırı ve diğerlerinin tasarımında kullanıldığı için giysi imalatında kullanılmaktadır.

Parti Kumaşlar insan kıyafeti imalatı ile sınırlı olmayıp, ev mobilyası imalatında alanı geniş olduğu için, çeşitli kumaşlardan yatak odası çarşafları, oturma odası mobilyaları ve perde salonlarından tasarladığı için kumaşlar ev dekorasyon sektöründe yer almaktadır. Kilo ile kumaş satanlar. Parlak renkleriyle kanepeler, sandalyeler ve halıların yanı sıra bazı başyapıtlar lüks ve renkli kumaşlardan tasarlanmıştır.

 Kumaş alan çeşitleri Pamuk: Yumuşak bir his verir, giysilerin renklerini muhafaza etme özelliği vardır ve kolayca yıkanır.

Kiloluk Kumaş Satan yerler.

Kumaş Alan Kumaş.
Kumaş Alan Kumaş.

Spot  Keten: Dayanıklı bir mukavemete sahiptir, giymesi rahattır, kolay kırışır, boyaması kolaydır, vücut nemini uzaklaştırır ve iyi bir ısı iletkenidir. İpek: Yumuşak bir dokuya sahiptir, pahalıdır, yıkanması kolaydır, sürtünmeye karşı dayanıklıdır, ütülemesi kolaydır ve en iyi doğal kumaş alan türlerinden biri olarak kabul edilir.

Kilo ile Polar: Yumuşak bir his verir, hafiftir, elektriklenmez, ısı ve soğuk izolasyonu vardır, vücut nemini emer ve giymesi rahattır. Kadife: Kalındır, yıkanması kolaydır, yumuşak ve sıcaktır. Deri: Çok lüks, çok renkli olması ile karakterizedir.

 Elastan: kilo ile parça kumaş satanlar dokunulduğunda yumuşak, kırışmaz, parlak bir parlaklık ile. Şifon: En basit kumaş türlerinden biri olması, dokunması yumuşak ve şeffaf olması ile karakterizedir. Dantel: Piyasadaki varlığı ile ayırt edilir;

KUMAŞ – PARÇA KUMAŞ ALINIR.

En çok satan kumaş olduğu için birçok rengi vardır. Kaşmir: Hayati önem taşıyan kumaşlardan biridir ve kışlık bir kumaştır.

Parti kumaş alan. Kroşe: Kullanımı kolay, elle şekillendirilmiştir. Tüvit: Kışlık kumaş olarak ayırt edilir ancak yazın bize eşlik edebilir.

Parça Kumaş Alımı Yapan.
Parça Kumaş Alımı Yapan.

Tül: Üst düzey kumaşlardan biri olarak kabul edilir, sadece lüks ve gelinliklerde kullanılır.

Likra: likralı kumaş alanlar

Esnekliği ve kalitesi ile karakterizedir, giyerken vücudu detaylandırmaya çalışır ve en yaygın kumaşlardan biri olarak kabul edilir. Akrilik: Yumuşak ve hafif dokulu, esnek, yıkanması kolay, petrol ürünlerinden yapılmış bir kumaştır. Naylon: Güçlü dokusu, hafifliği, temizlenme kolaylığı ve düşük fiyatı ile karakterizedir ve petrol ürünlerinden yapılan bir kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın