Temizlik Bezi Mikro Fiber Kumaş Mikrofiber Bez

Mikrofiber bez üreticileri çorlu, Mikrofiber bez üreticileri İstanbul, Mikrofiber bez üreticileri denizli, Mikrofiber bez üreticileri İzmir, Mikrofiber bez üreticileriçerkezköy, Mikrofiber bez üreticileri Ankara, Mikrofiber bez üreticileri bursa,
Mikrofiber bez üreticileri çorlu, Mikrofiber bez üreticileri İstanbul, Mikrofiber bez üreticileri denizli, Mikrofiber bez üreticileri İzmir, Mikrofiber bez üreticileriçerkezköy, Mikrofiber bez üreticileri Ankara, Mikrofiber bez üreticileri bursa,

Nanoteknoloji çağında kumaş satın alanlar mobilyadan spor giyime kadar her yerde mikrofiber kelimesini görüyoruz. Ama mikrofiber kumaş tam olarak nedir? Mikrofiber kumaş alan bu kadar çok yönlü yapan nedir? Mikrofiber ile ilgili tüm detaylara bir göz atalım.

Mikrofiber kumaş nedir?

Mikrofiber kumaş satan, Mikrofiber kumaş satanlar, Mikrofiber kumaş satışı, Mikrofiber kumaş kilo fiyatı, Mikrofiber kumaş metre fiyatı, toptan Mikrofiber kumaş,ham Mikrofiber kumaş,

Mikro kelimesi Mikron’u belirtir, burada nanoteknoloji bir mikrometre olan 10 −6’yı ifade eder. Ve Mikrofiber, son derece ince sentetik elyaf anlamına gelir. Bir mikro elyafın kesin olması için bir denye iplikten daha ince olması gerekir. Mikrofiber ile yapılan kumaş, mikrofiber kumaş olarak popülerdir. Piyasada naylon, polyester, Kevlar, poliamidler ve benzeri gibi çeşitli mikrofiber türleri vardır. Bununla birlikte, geleneksel mikrofiber, polyester ve poliamidden oluşur.

Temizlik yaparken hangi bez kullanılır?

Kaç çeşit temizlik bezi vardır?

En iyi cam bezi hangisi?

Toz almak için hangi bez kullanılır?

Mikrofiber Bezleri Kimler Kullanır?

Mikrofiber bezlerin kullanışlı olduğu tek zaman mutfağınızı temizlemek değildir. Evde kullanıma ek olarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere mikrofiber bezlerin kullanıldığı başka durumlar da vardır:

Sporcular

Basınçlı giysiler, koşu ayakkabıları ve diğer spor malzemeleriyle birlikte nem emici mikrofiberden yapılmıştır. Mikrofiber teri emer ve çabuk kuruyarak sporcuları serin tutar.

Golfçüler

Golf malzemeleri oldukça pahalıya mal olur, bu nedenle golfçüler sopalarını, gözlüklerini ve golf çantalarını temizlemek için mikrofiber bezler kullanırlar, böylece çizikler veya hasarlar konusunda endişelenmek zorunda kalmazlar. Birçok golf şirketi , üzerinde iş logosu bulunan markalı mikrofiber bezlere bile sahiptir !

Araba Detaylandırma Firmaları

Mikrofiberin mükemmel emiciliği onu pencereleri temizlerken kullanmak için ideal bir bez yapar çünkü iz bırakmaz! Mikrofiber cila ve cila tutmada da harikadır, bu nedenle daha az ürün gerekir.

Teknoloji Şirketleri

Dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere teknoloji, sürekli kullanımdan dolayı kirli olabilir. Birçok teknoloji şirketi ve cep telefonu mağazası, akıllı cihazları sterilize etmek ve temizlemek için mikrofiber bezleri el altında bulundurur.

Muhtemelen mikrofiber bezlerin ne kadar yaygın kullanıldığının farkında değildiniz. Sadece mikrofiberin ne kadar çeşitli olduğunu ve evinizin içinde ve dışında hizmet edebileceği birçok kullanımı göstermeye gidiyor

MİKROFİBER BEZ İMALATÇISI

Mikrofiber Nasıl Çalışır?

Artık farklı mikrofiber türlerini bildiğinize göre, nasıl çalıştığını anlamak önemlidir. Bir mikrofiber beze yakından bakarsanız, elyaf iplikçiklerinin ayrılarak parlamalarına neden olduğu için ipliklerin yıldız gibi göründüğünü fark edeceksiniz. Bir inç kare kumaşta 300.000 kadar lif teli olabilir. Her bir iplikçik, nemi, kiri ve hatta bakterileri sıyıran bir kanca görevi görür!

Temizlik için Mikrofiber mi Pamuk mu Daha İyi?

Dökülenleri silmek veya bulaşıkları kurutmak için bir bez kullanırken, pamuklu bir havlu üzerine mikrofiber bir beze ulaşın. Pamuklu bir bez üzerindeki lifler tıpkı bir daire gibi görünür ve sadece kiri ve sıvıyı itme eğilimindedir, oysa mikrofiber bir bez üzerindeki bölünmüş lifler onu emer.

MİKROFİBER BEZ SATIŞI YAPANLAR

UCUZ MİKROFİBER BEZ

Mikrofiber Yüzeyleri Çizer mi?

Hassas yüzeyler için güvenli bir malzeme kullanmak önemlidir çünkü temizlik sırasında telefonunuzun ekranını, araba boyasını veya camları çiziklerle bozmak istemezsiniz.

MİKROFİBER BEZ FİRMALARI

Viskon alma yerleri kumaş satın alma yerler,viskon kumaş alım yerleri,parça viskon alım yeri,parti viskon alım veri viskon iplik alım yeri,ham viskon alım yerleri,

Mikrofiber teller inanılmaz derecede incedir, bu nedenle yüzeyleri çizmezler ve hatta gözlüklerde kullanım için güvenlidirler. Mikrofiber teller, bir insan saç telinden daha ince olan bir ipek telinden daha incedir! Kirli bir bez çiziklere neden olabileceğinden, hassas yüzeyleri silmeden önce mikrofiber bezinizde kalıntı olmadığından emin olmanız önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın