Mikrofiber Kumaş Fabrikaları Toptan Mikrofiber Kumaş

Mikrofiber-kumas-satan-Mikrofiber-kumas-satanlar-Mikrofiber-kumas-satisi-Mikrofiber-kumas-kilo-fiyati-Mikrofiber-kumas-metre-fiyati-toptan-Mikrofiber-kumasham-Mikrofiber-kumas
Mikrofiber-kumas-satan-Mikrofiber-kumas-satanlar-Mikrofiber-kumas-satisi-Mikrofiber-kumas-kilo-fiyati-Mikrofiber-kumas-metre-fiyati-toptan-Mikrofiber-kumasham-Mikrofiber-kumas

Kumaş alanlar mikrofiber.sadece bir moda kelimeden daha fazlasıdır. MİKROFİBER KUMAŞ SATIŞI. Elyaf, kumaş ve konfeksiyon üreticilerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki moda tasarımcılarının coşkuyla dolup taştığı bir elyaf çeşididir. Bu kumaş alan lifler, kendilerini yeni, heyecan verici ve modaya uygun kumaşların üretimine uygun hale getiren özelliklere sahiptir. Başka bir deyişle, mikro elyaflar polyester gibi üretilmiş elyaflara iyi bir isim veriyor. Elyaf teknolojisindeki gelişmeler, doğal liflerin özelliklerini alan üretilmiş lifler üretmeyi mümkün kılmıştır.

MİKROFİBER KUMAŞ SATIŞI

Genel olarak, bir mikro elyafın kabul edilen tanımı, bir denye ve daha ince olan elyafları içerir. Bunu bir perspektiften ifade etmek gerekirse, lifler şeffaf ipek külotlu çoraplarda kullanılanlardan en az 15 kat daha incedir. Amerika Polyester Konseyi’ne göre mikrodenye polyester, yünden dört kat, pamuktan üç kat ve ipekten iki kat daha incedir.

Mikrofiberlerin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

 1. filamentler süper ince olmasına rağmen olağanüstü güç yünden daha ince, pamuktan üç kat daha ince ve ipekten iki kat daha ince.
 2. Mikrofiberlerin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:
 3. filamentler süper ince olmasına rağmen olağanüstü güç
 4. geliştirilmiş nefes alabilirlik
 5. daha net ve keskin kontrastlı canlı baskılar
 6. doğal liflerin rahatlığı
 7. dayanıklılık
 8. bakım kolaylığı
 9. görünüm tutma
 10. rüzgar geçirmez ve suya dayanıklı yapılabilir
 11. mükemmel örtü (tasarımcılar mikrofiber polyesterin mükemmel örtüsünü severler)

Daha hafif

Endüstri gözlemcileri, neredeyse her tür giyside mikro denye kumaşlar görmeyi beklemektedir. Artık giyim pazarı için sadece bir moda kelime değil, mikrofiberler yatak takımlarında ve dekoratif ev modalarında gösterilen en yeni kumaşlarda yer alıyor. Mikrodenye kumaşların akla gelebilecek her türlü giyim ve ev mobilyasında görülmesi bekleniyor: yağmurluk, aktif spor giyim, özel dikim takımlar, çocuk giyim, iç çamaşırları, çoraplar, gece kıyafetleri, dış giyim, çarşaflar, döşemeler ve aksesuarlar.

MİKROFİBER KUMAŞ SATAN YERLER

Mikro Elyaf Nedir?

Mikro elyaf veya mikro elyaf, birveya 1,3 denye veya desiteks/iplikten daha ince sentetik bir elyaftır. Bu, bir insan saçının çapının 1/100’ü ve bir ipek telinin çapının 1/20’si kadardır.

Mikro elyaf, Polyester ve Poliamid (bir Naylon yan ürünü) olmak üzere iki temel elyafı birleştirir. Bu lifler genellikle “bölünür” ve %80 Polyester (ovma ve temizleme lifi) ve %20 Poliamid (emici ve çabuk kuruyan lif) dokuma bir kumaş halinde oluşturulur.

 MİKROFİBER KUMAŞ SATAN FİRMALAR

Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır
Mikro Kumaş Alanlar Kumaş Nerede Satılır

Bu ipliklerin çapı çok küçüktür ve bu onları süper yumuşak yapar. Kumaşın inceliğini ölçmek için kullanılan birim olan denye cinsinden derecelendirilmiştir, bir pamuk tutamının değeri 200’dür. Bir insan saçının denyesi 20’dir ve bir ipek telinin denyesi 8’dir. Mikro fiberin denyesi 0,01 ila 0,02 arasındadır. ! En az insan saçından 100 kat daha ince. İpekten daha yumuşak, ancak sert, bölünmüş Mikrofiber kumaş, bir mıknatıs gibi toz, kir, yağlı filmler ve tuz kalıntılarını çeker.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın