Bengalin Kumaş Alan

Bengalin kumaş alanlar. Modern kumaş Bengalin, farklı oranlarda elastan, viskon ve polyesterden yapılmıştır. Zarif bir şekilde parlar, düz durur ve bu nedenle her zaman mükemmel görünür. Malzemenin avantajları, Bengal kalitesinden yapılan giysileri çok popüler hale getiriyor: kırışmaya dayanıklı ve çok rahat. Ek olarak, Bengalin’in bakımı gerçekten kolaydır, çünkü yıkanması kolaydır ve ardından çok çabuk kurur. Çoğunlukla blazerler ve pantolonlar bengalinden yapılır, ancak bu elastik kumaştan yapılan etekler, elbiseler veya bluzlar da popülerdir.

parti kumaş alan kumaş satın alanlar kot kumaş alan şifon kumaş alan saten kumaş alan viskon kumaş alanlar ucuz kumaş spot kumaş
parti kumaş alan kumaş satın alanlar kot kumaş alan şifon kumaş alan saten kumaş alan viskon kumaş alanlar ucuz kumaş spot kumaş

Bengalin, nervürlü bir yüzeye sahip elastik bir kumaştır. Pamuk, yün veya ipek gibi doğal liflerden veya sentetik liflerden – viskon veya naylon – yapılabilir. Genellikle iki farklı malzemenin bir kombinasyonu vardır. Benzer bir isme sahip erkek takımları için hafif bir kumaş vardır, ancak kaburgalar neredeyse farkedilemez.

 Ne tür bir kumaş – Bengal? Genellikle, malzeme ipek ve pamuk ipliklerin bir karışımından yapılır ve sıkı oturan pantolonlar, etekler veya elbiseler oluşturmak için mükemmeldir. 19. yüzyılın sonunda popüler hale geldi ve doğal ipeğe ucuz bir alternatif olarak kullanıldı.

Bengalin Kumaş: kompozisyon ve açıklama

  1. Doğal – bitki ve hayvansal kökenli malzemelerden yapılmış, bazen% 2’ye kadar elastik polimer iplikleri bileşimde bulunur;
  2. sentetik – naylon lifler ve viskon dahil olmak üzere kimyasal bileşenlerden oluşur.
  3. Hangi Bengal kumaşı bu kadar popüler ve neden? Çoğu zaman, bileşim aşağıdaki tiplerde lifler içerir:
  4. Pamuk iplikleri, bir kutu pamuk tohumunun yumuşak ve kabarık doldurulmasıyla oluşturulan bitkisel kökenli bir bileşendir.
  5. Yün, bir hayvandan saç çıkarılarak elde edilen bir bileşendir.
  6. İpekböceği kozalarından elde edilen yumurta akından ipek lif. İpliğin yapısı üçgendir. İpek kumaşlar, ışığın kırılması ve yüzeyden yansımaları sayesinde güzelce parlar.
  7. Naylon polimerlerin ısıtılması ve gerilmesi ile elde edilen sentetik kökenli dayanıklı ve pratik bir malzemedir.
  8. Viskon, kağıt hamurundan kimyasal olarak elde edilen sentetik bir malzemedir.
  9. Elastan sentetik olarak üretilen bir streç malzemedir.

Malzeme

Toptan viskon alan,toptan viskon kumaş alanlar,top viskon kumaş satın alanlar,toptan ham kumaş alanlar,toptan iplik alanlar,toptan kot kumaş alanlar,toptan kumaş satın alanlar,kumaş alıcısı,kumaş alıcıları.

Malzemenin bakımı, elyafın bileşenlerine bağlıdır. Bu nedenle, satın alırken, kompozisyona dikkat etmelisiniz. Bazı kumaşlar evde elle yıkanabilir, diğerlerinin kuru temizlenmesi gerekir. Ne tür bir madde – Bengal – ve bileşenleri nelerdir? En yaygın kombinasyon% 98 pamuk ve% 2 elastandan oluşur. Farklı kalınlıklardaki iplikler birbirine dik olarak iç içe geçmiştir, bu da yüzeyi kabartır ve yoğunluk eşit olmayan bir şekilde dağılır. Malzeme geleneksel bir evrensel iğne ile dikilir.

Bengalin dikişte kullanımı

Bengalin kumaş alan birçok renkte mevcuttur. Esas olarak ekoseler için kullanılan bazı türler, çizgiler şeklinde dokunmuş desenlerle kaplıdır. Tasarımın böyle nervürlü bir yüzeye aktarılması çok zaman alıcıdır. İğne kadınları genellikle maddenin.

kalan kumaşları alanlar kalmış kumaş alan elde kalan kumaşı alan ihraç fazlası kumaş alan elimde kalan kumaşları alanlar üretim fazlası kumaş alan
kalan kumaşları alanlar kalmış kumaş alan elde kalan kumaşı alan ihraç fazlası kumaş alan elimde kalan kumaşları alanlar üretim fazlası kumaş alan

Bengalce olup olmadığı sorusunun cevabıyla ilgilenirler. Bu malzeme, sentetik bir katkı maddesi – elastan veya likra ekleyerek germe seçeneğine sahiptir. Ondan dikilen şeyler mükemmel bir şekilde gerilir ve şekle adapte olur. Açıklama ve incelemelere bakılırsa, Bengalin kumaşı pantolon takımları oluşturmak için idealdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın