Stok Viskon

Bir rejenere selüloz, doğal bitkisel elyaf ile çok yakın, yani viskoz bileşim olduğu için viskoz sentetik liflerin en doğal söz edilebilir. Saf viskoz özellikleri en benzer pamuk özellikleri . Kumaş, dokunmak hoş higroskopik ve nefes alabilir.

Stok Viskon.
Stok Viskon.

Stok Viskon. Saf viskoz saydam ve parlak ve ipek gibi görünüyor. Işık (arzu edildiği takdirde) viskoz daha fazla muamele edilir kurtulmak veya çözelti matlaştırma maddeleri tatbik almak için. Viskon statik elektrik birikir yok. Viskon kumaş lif herhangi bir parlak renklerle boyanmış pamuk daha hafif olan – boya iplik geri edildiği çözelti içinde doğrudan girilebilir için.

Ancak, bazı eksiklikler doğal kumaşların viskoz geçilmez: kolayca su, oksijen, hava, oksitleri ve ultraviyole radyasyon kombine etkisi ile ezilmiş ve atmosferik maddelerin etkisi altında yok edilir. Benzer bir şekilde maruz olan ve doğal pamuk, ancak selüloz ek olarak kendisine ait terkip içinde, doğal antioksidanlar ve güneş ışığından koruma, çevresel etkilere karşı kararlı çok saf pamuk kumaş viskoz yer alır.

Viskoz iplik ve kumaş üreticileri dikkate bu özellik saf viskoz almak ve buna ek bileşenleri tanıtıldı: sonuç olarak, lif ömrünü uzatmak ve kimyasal antioksidanlar ve UV filtreleri, bunun dışında yapılan işler. Viskoz bakır sülfat çözeltisi ve amonyum hidroksit ilave edildiği zaman hazırlanmış kupramonyum elyaf.

Stok Viskon. Kumaş Viskoz organik hammaddeden üretilen tekstil doğal tip atfedilen. Malzeme kimyasal yollarla odun hamuru rafine ile üretilir. lif oluşumuna bağlı olarak, ağ-yapı bir farklı bir doku elde eder ve ipek ve çuval olarak benzer olabilir.

Stok Viskon.
Stok Viskon.

Stok Viskon. O viskoz kumaştan yapılmış giysiler ve ev tekstili imalatı çok popülerdir. Viskon kumaşlar iç çamaşırı ve yatak çarşafları, farklı şekillerde ve türleri elbise dikmek bu kadar lifler kolayca boyanmış ve diğer malzemeler ile bir araya bulunmaktadır. Biz viskon ve elastan arada düşünürsek streç etkisi ile bir malzeme olsun. Bizim katalog viskoz Yabancı Yabancı ve yerli tedarikçiler geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Maliyetli malzeme yoğunluğu, üretici, özellikleri ve doku özelliklerine bağlıdır. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, biz en düşük fiyat ve hızlı teslimat garantisi.

Viskon Kumaşlar

Viskon kumaşlar rayon kumaş türleridir. İpeksi bir his ve görünüme sahiptir ve pamukta olduğu gibi nefes alır. Aynı zamanda iyi bir örtü kabiliyeti ve gerçekten yumuşaktır. Ağırlık hafiftir. Viskon kumaş, rayonun ticari olarak üretilen iki formundan biridir sentetik elyaf türüdür. Selüloz adı verilen odun hamuru liflerinden yapılmış viskon iyi bir örtüye sahiptir ve yumuşaklığıyla bilinir. Hafif olması nedeniyle, viskoz kumaşlar genellikle astar olarak kullanılır. Ayrıca bluzlar, rahat kıyafetler, akşam ve kariyer elbiseleri ve gelin elbiseleri için de kullanılabilirler. Şık Kumaş, avluya kadar viskon kumaşlar için İnternetteki bir numaralı kaynağıdır. Viskon materyali koleksiyonumuzda tam bir gökkuşağı renkleri bulunur ve viskoz üzerindeki fiyatlarımız rakipsizdir. Konforlu olması nedeniyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın