Spot Viskon

Viskon.

Viskoz kumaş, hafif ve nefes alabilen olduğundan, sıcak iklimler için tasarlanmış havadar ve akan giysiler oluşturmak için sıklıkla kullanılır. Kalın, hantal ve yüksek izolasyonlu olabilen pek çok sentetik kumaşın aksine, viskoz, pamuklu ve keten gibi sıcak hava kıyafetleri için tercih edilen doğal kumaşların istenen özelliklerini çoğaltabilir.

Spot Viskon.
Spot Viskon.

Spot Viskon. Aynı zamanda, güzel triko kumaş parçalar oluşturmak için polyester ile sıklıkla harmanlanır. Viskonun ipek gibi estetiği vardır ve zengin renkleri iyi tutar. Pamuktan veya diğer doğal selüloz liflerinden daha nem emici. Buna ek olarak, statik elektriği oluşturmaz ve zamanla yıpranmaya karşı çok dirençlidir, bu da günlük kullanım için uygun olan dayanıklılığı yüksek bir lif haline getirir. Bununla birlikte, birçok selüloz esaslı kumaşın aksine, esnek değildir, bu da kırışıklıklara eğilimli olduğu anlamına gelir. Viskozitenin ana güçlerinden biri, dayanıklılığı ve yumuşaklığını geniş bir kumaş çeşidine borç veren diğer elyaflarla sorunsuz şekilde harmanabilme yeteneğidir.

Viskon kumaş esaslı tekstil ürün yelpazesi, diğer kumaş türleri ile kolayca birleşebilmesinden dolayı gerçekten şaşırtıcıdır. Bugün kullanılan en çok yönlü yarı sentetik liflerden biridir. Source4Style, devrim niteliğindeki çevrimiçi pazarıyla gibi önde gelen tedarikçilerden doğrudan toptan viskon kumaşlar üretmesine olanak tanır. Spot Viskon.  Viskozitenin ana güçlerinden biri, dayanıklılığı ve yumuşaklığını geniş bir kumaş çeşidine borç veren diğer elyaflarla sorunsuz şekilde harmanabilme yeteneğidir. Viskon esaslı tekstil ürün yelpazesi, diğer kumaş türleri ile kolayca birleşebilmesinden dolayı gerçekten şaşırtıcıdır.

Spot Viskon.
Spot Viskon.

Bugün kullanılan en çok yönlü yarı sentetik liflerden  niteliğindeki çevrimiçi gibi önde gelen tedarikçilerden doğrudan toptan viskon kumaşlar üretmesine olanak tanır. Spot Viskon ana güçlerinden biri, dayanıklılığı ve yumuşaklığını geniş bir kumaş çeşidine borç veren diğer elyaflarla sorunsuz şekilde harmanabilme yeteneğidir. Viskon esaslı tekstil ürün yelpazesi, diğer kumaş türleri ile kolayca birleşebilmesinden dolayı gerçekten şaşırtıcıdır. Bugün kullanılan en çok yönlü yarı sentetik liflerden devrim niteliğindeki çevrimiçi pazarıyla gibi önde gelen tedarikçilerden doğrudan toptan viskon kumaşlar üretmesine olanak tanır. Bugün kullanılan en çok yönlü yarı sentetik liflerden biridir.

Viskon kumaş rayon, rejenere odun selülozundan yapılmış bir elyaf” dır. Dolayısıyla, bambu bitkileri ile ilgili olduğunda, bitki selülozundan gelir. Rayon, viskonun en popüler kullanımlarından biridir ve özellikle masa örtüleri, yatak örtüleri ve kaymaz kapaklar gibi birçok ürünü yapmak için kullanılır. Viskon, gıda saklamak için kullandığınız tip olan mutfak dolabında da kullanılır. Viskon birçok uygulamada uzun yıllar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Viskon.

Kumaş parlak veya mat, pürüzsüz veya dokulu, ağır veya ağırlıksız oluşturur. Elastan üretiminde eklenen itibaren ishal veya önemli değil, bağlıdır.

Hem viskoz hem de rayon, odun hamuru veya selülozdan yapılmış liflerdir. Viskon, önce selülozun sodyum hidroksit ve karbon ile işlenmesiyle yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın