Spot Örme Kumaş Alanlar

Örme kumaş bulmak her zaman kolay değildir. Ancak, pek çok dikiş projesi için mükemmeldir. Tarihsel olarak örme kumaş, çoraplar ve şekli esneklik gerektiren diğer giysiler için kullanılmıştır. Örgü bu kumaş moda dünyasında çok önemli esneklik sağlar. Kumaşın örme desenine bağlı olarak, bazı örme kumaşlar, boyutlarının beş yüz katına kadar uzayabilir.

Spot Örme Kumaş Alanlar.
Spot Örme Kumaş Alanlar.

Spot Örme Kumaş Alanlar. Aşağıdaki olağandışı, özel ve moda örme kumaşlardan seçmelerimize kumaşlar. Tişörtler, konfeksiyonlar, egzersiz giysileri, pantolonlar, veya yorganlar için iç kilitli örgüler. Organik pamuk, bambu ve kenevirden yapılmış çevre dostu örgü kumaş. Germe örgüleri, spandex veya Lycra ile. Yumuşak rahat jersey kumaşları ve tasarımcı örme kumaşları

Bir örgü kumaş, her biri sadece bir sonraki ilmek oluştuktan sonra serbest bırakılan ve kendisi ile iç içe geçen bir iplik (ler) meydana getirerek oluşur; böylece güvenli bir yerden geçirme ilmek yapısı elde edilir. Çözgü Örme ve Atkılı Örme olmak üzere iki farklı örgü çeşidi vardır. Çözgü Örgüsünde iplik, dokuma boyunca (dokuma kumaştaki çözgü iplikleri gibi) ağırlıklı olarak dikey bir yönde ilerlenir (Şekil.2). Atkı Örgüsünde iplik kumaş boyunca genel olarak yatay yönde ilerlemektedir. Atkı örme yapısı atkı örme makineleri kullanılarak veya el dokuması teknikleriyle üretilebilirken, çözgülü örme yapılar yalnızca Çözgü örme makineleri kullanılarak üretilebilir. Bu iki farklı teknikle üretilen kumaşların yapısal özellikleri önemli ölçüde değişir.

Spot Örme Kumaş Alanlar. Örgü kumaş örme işleminde bükülmüş tekstil iplikleri, karmaşık mekansal rasiotozhenie sahip olan esnek bir katı malzemedir. Temel elemanın temel yapısı bir çekirdekten meydana gelen örgü kumaş döngüsü ve bağlantı olarak yerleştirilmiş bir oluşturan ilmek serileri ve döngülerin dikey olarak yerleştirilmiş. Diğer temel birimleri, eğitim polar, kumaş bağlamak ve geliştirilebilir m azaltmak için görev düz veya kavisli bir şekle sahip yapı blokları içerebilir örme döngü yapısının yanında.

Spot Örme Kumaş Alanlar.
Spot Örme Kumaş Alanlar.

Enine bölünmüştür örme triko veya ve çözgü üretilmesi için bir yöntem olarak bir sıranın bütün dikiş döngüler dikiş döngünün her satır, böylece dikiş sayısı filamentler olarak gereklidir elde etmek için, ayrı bir iş parçacığı oluşturulur çözgü dokuma kumaşlar içinde, tek bir iplikten oluşur kaç arka arkaya döngüler.

Örme kumaş alma. Örülmüş tekstil ipliklerinin üretimi için çeşitli kullanılır; elyaf, doğal (pamuk, yün, keten) ve kimyasal (viskoz, lavsan naylon, vs.) homojen ve karışık iplik; Suni ve sentetik filaman iplikler.

Örme kumaş üretimi için kullanılan iplikler. örneğin knot, zerre, kalınlaşma ve m olarak hatalarına, S. büküm ve kalınlığı, gerilim altında mukavemeti ve uzama kapasitesi muntazam olması gerekmektedir, ya da kumaş iğne örme makinesinin kırılmasını ortaya çıkabilir, ağ-bozukluklara neden.

Spot Örme Kumaş Alanlar. Örme tekstil iplikleri hazırlama ağda veya emülsifiye edici, sarma makineleri bunları sarma edilir.

Sarması amacı – iplik paketlerinin miktarını artırmak ve aynı zamanda kalitelerini kontrol edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın