Ribana Kumaş

Ribana Kumaş. Örgü kumaşın özellikleri kullanılan iplik, dokuma, apre, dikiş türüne özellikleri, hem de aşınma koşullarına bağlıdır ve bunun için bakım. Örme kumaş kumaşın ilmek yapısı o gözenekli bir malzeme verir mükemmel ısı tutan, bu nedenle, düşük bir termal iletkenliğe sahiptir ve. Ayrıca, ısıl iletkenliği kullanılan iplikler bağlıdır ve örgü yapısı.

Ribana Kumaş.
Ribana Kumaş.

Örneğin, yün ya da bir şekerleme ile dokuma kumaşlar yapılmış bir örgü kumaş, yeterince yüksek bir ısı koruma özelliklerine sahiptir. Ancak, oldukça uygun rüzgar forma karşı koruma yaptığı gibi değil.

Örgü kumaş daha sonra yüksek bir hava-geçirgen özelliklere sahip, aynı zamanda dikiş yapısı kaynaklanmaktadır. En büyük hava geçirgenliği daha büyük bir menteşe yapısı ile doğal ve sentetik hammaddelerden yapılmış örgü sahiptir.

Triko, nem alma yeteneğini örülen, higroskopiktir. Yün ya da yapılmıştır daha örme kumaşlar pamuk , sentetiklerden imal.

Negatif özellikleri örme kumaş özellikleri ve toz kapasiteli olarak kabul edilir. Buna ek olarak, jersey elektrikli, yani deri ya da giysilerle sürtündüğün de statik elektrik birikir edebiliyor. Elektrikli Özellikle yüksek sentetik ve asetat yapılmış bir örme sahiptir. Örme kumaşların estetik özellikler, resim, renk, kullanımı ve üretimi yöntemi gibi birçok faktör tarafından neden olur.

Örgü tipi – örgü kumaş temel yapı özelliklerine bağlı olarak, birkaç tipten taşımaktadır. Profil örme örgü boyutu, şekli ve ilmek düzeninin konumuna göre belirlenir. Buna ek olarak, dokumanın tür ağ-yapının, ana ve ek özellikler birden fazla bağlıdır. Bu nedenle, örgü kumaş ayrılır:

Ribana Kumaş
Ribana Kumaş

Ribana Kumaş. Elastan pamuktan yapılmış örgü kumaş türünü örgü – doğru ve yanlış döngüler alternatif bir dizi. Düşük  ile karakterize edilir ve sadece ters yönde içinde çözüldü. Örme kumaş ile karşılaştırıldığında daha yüksek bir genişleme vardır. Genellikle maddelerinin bitirilmesi amacıyla kullanılır.

Yoğunluğa bağlı olarak ve bileşim ağ-yapının özelliklerini değiştirir bir örgü kumaştır. Örneğin, örme iç kumaş imalatı için bir pamuk ipliği ve sentetik içeren, kullanılır. Böyle kırışıklık büzülmeye eğilimli bir ışık forması sahiptir ve yoksul şeklini korur. Örme giyim imalatı, daha yoğun bir boyutsal olarak sabit ve de bu tür kumaşlardan ürünlerin vücuda oturmak demektir pamuk ipliği ve sentetik küçük bir bölümü, en çok kullanılan için. Örgü tür bir tat yanlış yan ve ön tarafa sahiptir. Ön taraf bıçak boyunca uzanan pürüzsüz enine satır oluşturulur.

Ribana Kumaş. Kilit veya sentetik liflerin kullanımı olmadan pamuktan yapılmış bir örgü kumaş. Yüksek deformasyon ürünler ile karakterize büzülme meydana gelir. Dokuma görünüşüdür – birbirine geçen silgi, iki oluşturulur. İçeride ikinci silgi alt sütunlarında karşı yerleştirilen Galler biri silgi. Sağ taraf ve yanlış farklılık yok iyi ısı perdeleme özellikleri, örme kumaşlar arasında daha az gerilebilirlik artan esneklik ile karakterize edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın