Polyester Kumaş

Modern kumaş seçimi birçok etkiler. Her tür çok kumaş özelliklerine ve yapısına dükkanlarda seçilebilir görünüyor. Ama doğru malzemeyi seçmek ve her zaman biz nelerle almak mümkün her zaman? Ne yazık ki, çok sık bu soruların cevapları olumsuzdur.

Polyester Kumaş.
Polyester Kumaş.

Giyim için kumaş seçimi az hata yapmaya gerekirse, ben böyle bir kaç yıl önce, insanlar duymadım polyester olarak malzeme ve kim şimdi büyük ilgi görüyor sizi tanıtacak.

Polyester Kumaş. Buna ek olarak, bu malzeme çabuk kurur yıkamadan sonra ve bir soğutma etkisi yaratır. Polyester kumaş özelliği ısıtıldığında şeklini düzeltmek kabiliyeti olarak düşünülmektedir. Bu avantaj, çok yaygın kıvrımlar, dekorasyon perdeler ve perdeler yaratmak için tasarımcılar tarafından kullanılır.

Bu doku genellikle dikiş eşofmanlar için kullanılmaktadır. Ama onun yüzünden dikiş yaz giysileri için bunu kullanmıyorum nefes alabilme eksikliği. Bu malzemeden yapılmış bir elbise seçmek için karar verirseniz, size hava geçirecek şekilde iyi olacak daha açık kesikler ve boyun, sahip ürünler tercih edilmelidir. Buna ek olarak, polyester iç çamaşırı, perde, perdeler, perde, mont, yağmurluk, ceket, kadın çorapları yapar.

Polyester çok iyi ultraviyole radyasyon etkisiyle tarafından iyi tolere edilir, bu pervane ve diğer zararlılara ile hasar önlenir lekelere karşı. Bu kumaştan yapılmış ürünler size çok uzun bir zaman sürecek ve parlaklık ve prezentabl görünüm kaybetmezsiniz. Çünkü Polyester elemanları giyim birçok türleri eklendi iyi bir anti-statik etkiye sahiptir.

Polyester kumaş temel araştırmalar yirminci yüzyılın 30 inci yılında yapılmıştır ve ilk yayın 1946 yılında ortaya çıktı. Fakat buna rağmen, bunun üretiminde 60’lı yıllarda sadece kullanılmaya başlandı ambalaj ürünlerinin çeşitli. Bu ambalaj bidonları, yapıştırıcı bant malzemeleri, kumaşlar ve torbaların oluşturulması dahil.

Polyester Kumaş polyester ortaya çıkmasından sonra, bir mucize ürün olarak halka gösterildi. Onlar ondan biz mükemmel yıkama ve ütüleme olmadan iki ay boyunca giyilen eşsiz kıyafet yapmak ve hala çok iyi bir görünüm sunabilir söyledi.

Polyester Kumaş.
Polyester Kumaş.

% 100 polyester ince yarı şeffaf örtü ya da güçlü olabilir. Görüntü ve polyester liflerin kumaş özellikleri hammadde, elyaf şekli ve desenin kimyasal bileşimine bağlıdır. Sıklıkla polyester görünüyor ve gibi hissediyor yün ve özellikleri pamuk anımsatmaktadır.

Şimdi polyester elyaf nadiren saf formda kullanılır. İplik bileşimi, elastan, pamuk, suni ipek ve diğer bileşenleri ilave edilir. Bu ek özelliklere sahip olan bir kumaş, örgü kumaş veya dokumasız kumaş sağlar. Polyester genellikle ürünün gücünü ve dayanıklılığını arttırmak için eklenmektedir.

Polyester ile birlikte. Elastan, doku esnekliğini artırır. İç çamaşırı, spor giyim, mayo üretiminde elastaneyi kullanabilmesi, germek için daha iyidir. En yaygın germe polyester yapmak olan yapısı, – elastan (5-15%) ve polyester (85-95%).

Polyester Kumaş. Astar ve Döşeme. ,Esneme yapmaz Bu astar ısı ve su değil, buruşuk kaçırmak ve uzun orijinal görünümünü korur yoktur. Dış giyim, takım elbise, pantolon ve elbiseler imalatında kullanılan polyester astar. kış giysileri için Astar genellikle ek ısı koruyucu özellikleri vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın