Kumaş Pazarı Kumaş Satış

Tencel, üreticiler ve kereste toplama tedarikçisi, daha çevre dostu işleme çekilir ve aşınma özellikleri çoğu standart çevre bilimi kullanımı ve Tencelin atık maddeler geri kazanılabilir olduğu yeniden kullanım, ipek, yün, sentetik elyaflar ve protein lifleri daha.

YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNUN DA

                  

Kumaş Pazarı Kumaş Satış
Kumaş Pazarı Kumaş Satış

Keten, pamuk, yün ve ipek: bitki, hayvan ve uzun tarihi insanda mineral elyaf kaynaktan doğal kumaşlar dört çeşit yaratmıştır. Tüm geri kalan, ya da bu şekilde, sağlık yapısının zarar, özellikleri boyalar ilave edildi.

Kumaş Pazarı Kumaş Satış. Tüm doğal olmayan kumaşlar biz öz “Sentetik” terimi karakterize eder. Bu akla gelen – cildin nefes almaz, çünkü kötü. sentetikler çeşitli düşünün ve gerçekten tehlikeli ve ile yapabilirsiniz bunların hangi incelemek “uzlaşmadır.”

Viskoz en yaygın yanlış biri – doğal bir kumaş. Evet, selüloz oluşturuldu, ancak kapsamlı kimyasal tedavi (o insan tarafından suni olarak yaratılan ilk kumaş oldu) tabidir. Antibakteriyel özellikleri ve havalandırma beri Rayon oldukça doğal dokusu gibi, diğer sentetikler kadar zararlı değildir. Ama çabuk buruşuk ve hatta yağmurda “sonları” ve bu uzun sürer, kısmen havalandırmayı engeller ve tahriş özellikle hassas cilde yol açabilir çeşitli kimyasal elementler eklendi.

Polyester doğal lifler içerir, çünkü sık sık ve bu doku, sentetik olmayan olarak kabul edilir. Polyester bebekler ve hatta çocuk bezi giyim dahil yap. Ancak, bazı kırılmaların vardır. Polyester madeni yağ içeren malzemelerden yapılır. Ve doku diğer kimyasal maddelerle etkileşimi toksik ve hatta kanserojen kendini zaman. Genel olarak, Sağlık Bakanlığı, deyim uyarıyor olarak.

Poliamid

Kumaş Pazarı Kumaş Satış. Doku külotlu çorap, tayt, çorap ve, yüksek elastikiyet sayesinde bulunabilir. Poliamid dezavantajları arasında zayıf termoregülasyonu dikkat, neredeyse ısıyı tutmaz. Ve bu nemi geçirmez ve çok elektrikli.

Kumaş Pazarı Kumaş Satış
Kumaş Pazarı Kumaş Satış

Naylon poliamid tür. Bu endüstrideki en dayanıklı malzemelerden biri olarak kabul edilir. Naylon kumaş neredeyse bir asır önce icat edilmiş ve hummalı modacı fiyatı veya kumaş kalitesi hakkında düşünmeden, yeni doku çorap satın almak için koştu. Bu arada, naylon neredeyse hiç havalandırma üretir ve vücut akıntılarını emmez, aşırı ısınmaya ve ayaklarınızı nemlendirir ve bu çeşitli enfeksiyonlara ve mantara yol açar.

Akrilik

Kumaş Pazarı Kumaş Satış. Yüzeyde, bu kumaş yünü benzer, ancak doğal gaz ürünleri oluşur. Vücudumuzun ısı yünü de yaygındır bir patlama ile akrilik saklayan Ve eğer, o zaman olamaz hava girsin. Ve bu aşırı terleme neden olur. Birinci yıkama gerilmiş sonra Buna ek olarak, bu çok pratik değildir.

Ne yazık ki, etiketin “% 100 pamuktan” konulu bir gurur yazıt ile yalnızca doğal kumaşlar giyerim bile, kalite garantisi değildir. Oldukça bilinen ağlarda çok daha küçük üreticileri arasında sağlıklı bir kıyafet bulmak olasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın