Parti İnterlok Kumaş

Bir doğal dayanıklı, pratik ve bakımında kaprisli, dokunmatik hoş değil, higroskopik bir malzemedir. Kapaklar ve şapkalar, tişörtler ve gömlekler, Boğazlı ve elbiseler, şort ve pijama – bebeğin vücudunda cilt tahrişleri tezahürleri korkusu olmadan, dahası, bebek giysileri süsleyin. Yetişkin Ribana kumaş giysi manşetler ve boyun çizgisi, ve yaka kullanılan ve giyim dikin.

Parti İnterlok Kumaş
Parti İnterlok Kumaş

Parti İnterlok Kumaş. Ribana özel bakım gerektirir; işler iyi bir çamaşır makinesinin (% 30) normal bir dayanma ve ütülendiğinde herhangi bir demir ısıtma sıcaklığı rejimleri kullanmak mümkündür. İyi bilirsiniz ederken, diğer herhangi bir forma gibi, ribana kuvvetle presleme ve normal şekilde.

Mükemmel estetik nedeniyle özel dokuma örme döngüler fonksiyonel özellikleri – normal kumaş doku olarak ipliklerden. Böyle bir yapı, istenen yönde germe ve önceden tespit edilmiş bir şeklini korumak için elastik kumaş desteklemesini sağlamaktadır. Örme kumaş mükemmel nefes ve ısıyı koruyan çok ince örgü, benzer.

Tasarımcılar ve tasarımcıları tarafından takdir edilmektedir örgü kumaş satın sunuyor. Ribana şık kıyafetler arasından ipeksi kenetlenmesini ince bir siluet elde – Çocuklar için kızaklı ve diğer ürünler dikerken iç çamaşırı, ince tişört, tunik, vazgeçilmez genişlik.

Parti İnterlok Kumaş. Örgü kumaş, iki amacı vardır – bir keten, diğerleri gibi hizmet eder – bir dış giyim olarak. Beyaz eşya pantolon, gömlek ve benzeri dikiş kombinasyonları için kullandı. Dış Giyim – bu, mont, elbise, takım ve diğer ürünler ceketler. Örgü kumaşlar lif ve dokuma bileşim ile ayırt edilebilir. Ürün bu elyaf örme kumaş üretimi yapılır ne bağlı olarak değişir.

Örgü , ipliği veya ipliği bez haline getirmenin çeşitli yollarından biridir ( dokuma , tığ işi ). Dokuma kumaş farklı olarak örme kumaş tamamen paralel iplik dizisinden oluşur. Kurslar, bir iplik katının kısa bir ilmekinin başka bir kordun bacağının üzerine sarıldığı iç içe geçmiş döngülerle

Parti İnterlok Kumaş
Parti İnterlok Kumaş

birbirine birleştirilir. Uygulamada, örgü genellikle başlatılır (veya “dökme”) bir üzerindeki ipliğin bükülmüş halkaların bir baz dizi oluşturarak örgü iğnesi.  Daha sonra ikinci bir örme iğnesi, bir iplik kıvrımını yakalamak ve bir uzunluğu ilmek boyunca geri çekmek için her ilmek (veya dikiş) boyunca art arda ulaşmak için kullanılır. Bu, mevcut dikiş ilmeklerinin (veya ilmeklerin) üstünde yeni bir dikiş oluşturur. İş, yuvarlakta ( yuvarlak örme ) ilerleye bilir veya sıralarla ileri geri giderek ilerleyebilir. Örgü makineleri ile de yapılabilir.

Parti İnterlok Kumaş. Başlangıçta sadece erkeklere yönelik bir meslek olan ilk örme ticaret loncası 1527’de başladı. Örgü, örme çorapların gittikçe artan popülaritesi ile bir ev işgaline girdi ve 1600’lü yılların sonunda İngiltere’den bir ila iki milyon çift çorap ihraç edildi Avrupa’nın diğer bölgelerine.

Sırayla ileri geri gidilirken sadece örgüler veya sadece peletler kullanılırsa, sonuçta zırh dikişi denir. Örgü ve pantolon sıralarının değiştirilmesi, külçe altın veya mayo dikişiyle sonuçlanır;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın