Parça Kot Alanlar.

Parça Kot Alanlar. Denim hammaddesi bükülmüş pamuk ipliği pamuk kadar ekimi tek başına o pamuk bilinmektedir ben parça kot alanlarayrı bir rapor yazmak daha az olabilir. Bugün ancak, parça kot denir madde, özel imalat süreci odaklanmak tercih ederim. Ve böylece benim hikayem Hindistan’da bir kot üreten fabrikada pamuk konuları yara büyük bobinler ile tam başlar.

Bu bobinler ağartılmamış, beyaz farklı kalitelerde ve kot kumaş iplik numaraları, iplik tedarikçisi uçları tarafından sağlanan, ve ben bir kez doğrudan satıcı bana kendi daha fazla işlem görmedi tesadüfen,memleketi ve bu alanda denim için çok değil sadece üretim sitede gereğidir. Bizim, kumaş metre sonra tüm dünyada büyük rulolar, konteyner şekilde gönderilen bir gün, üreten oldukça büyük bir fabrika. Güvenle varsayabiliriz kot Asya kökenli ya da eşit çok gelecek bazılarıdır. Ya oradan hammadde geliyor ya da orada tamamen imal edilmiştir. Sadece denim ve kot üretimi küçük bir oran İtalya gibi aktarma sitelerinde henüz oldu. Bugün yerine “Trendsetter” tüm piyasayı etkilemek için. Ve hatta bizim popüler Amerikan markalar madde elde veya ayrıca Asya’daki tamamlanan pantolon eşittir.

Yıkama ve pamuk ipliği.

Parça Kot Alanlar.  Ama geri denim üretim sürecine. Ne yazık ki ve sonra sonsuz bir yaklaşık bir metre genişliğinde her şeyi, ama ilk kez olarak bir zamanlar geniş iplik serisi sarılır yıkama ve açılımları uzun prosedür, geçiyor pamuk ipliğinin büyük bobinler bu yarayı, anlamadı parça kot beyazdan yeşile büyük makine nihayet çivit içine mutasyona uğramış için. Her imalat yerinde o bu prosedürler mümkün olduğunca dayanıklı pamuk kumaş konuları alır böylece onların sırlarını bu dersi korur. Denim dayanıklılığı çok ünlü ve popüler ve ne hala bugünün üründe bize istediğiniz kot yapmış aslında ne olduğunu. Gerçekten bana genel bir izlenim kazanmaya çalışıyor ve aynı zamanda istekli fotoğrafları yaptık, ama bu büyük uzun

parça kot alanlar
parça kot alanlar

makine gerçek bir bakış çok farklı yıkar ve tedavileri çok kötü kazanç elde edebilirsiniz. Ve içine malzeme detaylı olarak yani ne ya yıkanmış ve orada çekilmiş, o zaman evet yine bir gizem. Kesinlikle dokuma daha büyük bobinler üzerindeki sonunda bu uzun mavi iplik satırları dolaşmak.

Dokuma

Bu alanda tezgah sonsuz sayıda olduğundan yüksek bulunmaktadır. işçiler koruma duymadan orada çalışmak. Onları sevmiyorum, onlar bu nedenle rahatsız sıcak olacağını düşünüyorum. Duymak akşam sadece ne insanlar merak ettiniz mi? Bazı işçiler anlamak için bir sırıtış verdi olduğunca az ev hoş Öğrendiğim bir şey var: denim beyaz işlenmemiş parça kot pamuk ipliği ile ayarlanır “atış” (enine iplik). Bu kesinlikle onun sebepleri var, ama ben bile daha ayrı detaylı olarak dokuma oraya koymak istemedim. Neyse, bir çeşitlilik yapılandırılmış denim otomatik olarak İtalya ve başka nerede ultra-modern tezgahlarda son moda trendlerine göre üretilir. Gürültü nedeniyle zaten, o zaman hızlı ve gürültü dışında kapalı yapılan duyuyorum.

Parça Kot Alanlar.  Dokuma  kumaş işleminden sonra bu yüzden farklı yapı ve renk karıştırma, kalın ya da ince kalınlıkta sarılı 100 ile 200 metre rulo bizim malzeme var. Malzemenin dayanıklılığı tam parça kot oz (oz = Oz Birimi) ve bir başka kalite kontrol farklı kalite özellikleri ile sonuçlanan, çeşitli kaplama işlemleri, yol sonra ölçülür. Biz güzel bir parlaklık ve güzel ve yumuşak bizim bitmiş kot ister misiniz biraz özgün – işlenmemiş, kaba ve kırışık?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın