Kumaş Alınır. Kumaş

Kumaş Alınır. Kumaş

Kumaşın, çevre dostu, tercihen parfümsüz, klor içermeyen bir deterjan kullanılarak soğuk suda hafif bir döngüyle Kumaş Alınır. Kumaşyıkanmasını öneriyoruz. Düşük ısı döngüsünde kumaşınızı kurutmanızı öneririz, ancak kumaşlarınızı kurutmanın en çevre dostu yolu, iyi ole biçimidir kuru durun. Sadece gezegenimiz için daha iyi değil, aynı zamanda kumaş ve kıyafetinizin ömrünü de artıracaktır.

Kumaş Alınır. Kumaş. Organik pamuk düzenli pamuktan nasıl farklı?  Organik pamuk ile normal pamuk arasındaki en önemli fark, pamuğa zararlı böcek ilacı kullanmaksızın yetiştirilmesidir. Geleneksel pamuk tarımda kullanılan kimyasal zehir ilaçlarının neredeyse% 25’inden sorumludur. Tekstil pazarının kumaş yaklaşık% 50’si pamuklu kullanıyor, bu da bir çok kimyasalın yeryüzüne sızması anlamına geliyor ve zamanla bu, sera gazı gazlarını ve aynı toprağın kirliliğini arttırarak çocuklarımızın, çocuk sebzelerinin yetişmesine yol açabilir. Bunun büyük bir anlaşma olduğunu düşünüyoruz.

Organik pamuğun geleneksel pamuğa göre dayanıklılığından fark var mıdır?  Başlangıçta geleneksel pamuğa kıyasla organik pamuğun kalitesinde belirgin bir fark bulunmaz. Bununla birlikte, zamanla organik pamukların doğru bir şekilde dikkat edilmesi gerektiği inancındayız, çünkü organik pamuk aslında pamuktan daha uzun sürecek; kimyasallara ve metallere tabi tutulmadığından, pamuğun kalitesini kaçınılmaz olarak değiştiriyor.

Kumaş Alınır. Kumaş. Pamuğunuzu% 100 organik yapan şey nedir ve sertifikalı mıdır?  % 100 organik olarak kabul edilmesi için, pamuğumuz çok katı bir onay sürecine girmelidir. Sertifikalayıcı pamuk yetiştiriciliğinden bitmiş ürüne kadar her aşamayı onayladı. Süreç pamuğun nasıl yetiştirildiğini, pamuğun nasıl taşıntığını, öğütülme şeklini, ağartılma şeklini, baskıda kullanılan mürekkebi ve özellikle değirmenimizin standart bir çalışma koşullarını karşılaması gerektiğini kapsar. Sürecin sonunda, bu standartların hepsinin karşılandığından ve onaylandığından emin olmak için bir belgelendirme sağlanır.

Kumaş Alınır. Kumaş
Kumaş Alınır. Kumaş

Organik pamuk kumaş nerde üretilir?  Pamuk, dünyanın önde gelen organik pamuk sağlayıcısı dokunmuş ve basılmış. Hayalimiz, bir gün ABD’de ekonomik olarak uygulanabilir bir oranda tarafından onaylanmış bir yöntemle% 100 organik üretim üretecek bir şirket olacağız.

Düşük Etkili Boyalar Nedir?  Düşük etkili boyalar toksik kimyasallar veya mordanlar içermez, durulama daha az gerektirir ve emilimi yüksek bir oranda olmalıdır. Yüksek absorpsiyon oranları ve durulama suyunun kullanımı azalmış, daha az atık su ve akış oluşturuyor.

Düşük Etkili Boyalarınız hızlı yıkanıyor mu?  Sertifikalı Düşük Etkili Boyalarımız yıkama açısından hızlıdır ve tekrar tekrar yıkandığında boyalı kumaşların tümünün zamanla solması gibi. Organik kumaşınızın mümkün olan en uzun ömrünü sağlamak için lütfen tavsiye edilen yıkama ve kurutma talimatları için yukarıya bakın.

Geri ödeme / değişim politikanız nedir?  Geri ödeme ve değişim politikamız için lütfen Mağaza Politikaları Sayfamıza bakın.

Kumaş kusurları varmış gibi görünüyor. Ne yapmalıyım?  Organik kumaşın ağartılması ve baskılanması nedeniyle bazı doğal kusurlar olacaktır. Bu kusurların kumaşa yalnızca bir karakter kattığını düşünüyoruz. Kumaşa girmeden önce kaliteden memnun olduğunuzdan emin olmak için lütfen kesmeden önce kumaşınızı iyice inceleyin. Sadece kesilmemiş veya yıkanmamış olan kumaşları değiştirir veya iade ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın