Denim Kumaş Alanlar

Denim Kumaş Alanlar. Yani moda dünyasının bazı terimler bir kuluçka olabilir. Denim aslında ne demek? Biz giymek denim kot hemen her gün. Ben bir şey altına almak ve bulunan özelliklere sahip gitti. Kot geldiği Şimdi biliyorum.

Denim Kumaş AlanlarDenim – Terimlerin Tanımlanması

Denim  bir pamuk / kenevir elyaf kumaş anlamına gelir. Tarihi kentin amblemi bir timsah ve timsah çok benzer Lacoste moda etiketi görür. Sadece bu açık olan ağzı ile tasvir edilmiştir.

Kot geleneksel bir  ve çivit mavi olan, nihai ipler renkli değildir. Doğanın diğer malzemelerin aksine önemli ölçüde daha yüksek koruma ile marka kalitesi denim koleksiyonları özel bir ödül. Denim kumaşlar yoğun dolayısıyla, daha dayanıklı ve bu nedenle daha pahalı dokuma ve katı vardır.

Denim dokuma kumaşlar için yapıştırma üç temel tip düz örgü ve saten örgü sadece içerir dimi örgü kullanılarak tanınır. Dimi örgü sırt (sağ üst soldan aşağıya)  Burda gövde arasında yine eğik çalışır olması ile karakterize ve Z-çapak-beden ayrımı (dan sağ alt üst soldan) ‘dir edilir. (Çapraz dokunmuş olan) atkı iplikleri beyaz ise (uzunlamasına yönde çalışır), çözgü iplikleri genellikle mavidir. Bu, tipik kot rengi oluşturur. Nasıl yoğun denim mavi renk başarısız konuları boya banyosuna daldırma ne sıklıkta bağlıdır. İplik tamamen renkli asla bu yana, kot yıkanmış ya da elle aydınlatmak için.

Denim Kumaş Alanlar. Onun kot önceki nesiller genellikle hala zahmetle elde çamaşır suyu ile makas delikler ve çatlaklar veya fabrikasyon iken, kot artık mümkün olan tüm varyasyonları daha önce tedavi edilmemiş denim ile sunulmaktadır.

Hangi özellikleri Denim puanı olabilir?

Denim Kumaş AlanlarDenim büyük avantajı tüm Dayanıklılık ilk: Yüksek kaliteli kot ancak yaşlanma belirtileri gösteren ve uzun yıllar sadık bir arkadaşı olabilir. Ayrıca, moda kaprislerine pek aşağı ve “out” değildir. Sadece uyum esas olan zaman kadar uzun zaman zaman değişecektir onlar cilt sıkı kot kopuk önce sorulan pantolon. Göbek altında derin yıllarda etek battı anne Jeans o bele kadar ulaşır istedi yine şimdi mevcuttur.

Denim içinde kumaş özel bir örgü. Atlas ve ova dışında yapıştırma üç temel türlerinden biridir örgüleri lisans ve mavi ve beyaz dişli denim kot en popüler tarzı eğimli görülebilir. Bir ayrım mavi dokuma ipliği atkı ve çözgü beyaz atkı ipliği olduğunu Denim yapılır.

Saf Denim oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Değiştirmek Ancak, örgü, denim kumaş yumuşak ve gevşek ya da sadece yoğun ve pürüzsüz. Sonra karışık kumaşlar vardır. Özellikle esnek denim, sentetik elyaf ile elastik yapılır ve böylece vücuda materyal daha uygundur. Sonra ancak hiçbir klasik denim daha kot pantolon ve temin etmek genellikle ucuz vardır.

Nerede denim kot yapar

Denim Kumaş Alanlar. Bugün kot icat, ama henüz perçinler ile sağlanır ve böylece güçlendirilmiş Levi satılan daha sonra kahverengi keten pantolon dikişleri adında bir terzi. Ancak, mali nedenlerle bile bir patent imzalamak için o başardı, bu yüzden Levi döndü ve buluş 1873 patent ayrıca Davis girmiş olsa bile kendisine atfedilen edilmiştir. 1920 etrafında sonra denim özellikle marka turuncu dikişler olmak kot vermek için kullanılan ve indigo mavi renkli edildi. Sadece 1950 yılında kot mücadele geleneğine ve otoriteye karşı çalışan pantolon desteğiyle, eski gençlerin dünyaca ünlü oldu.

Kot ağırlıklı sıradan işçiler tarafından karşılanır beri, gençlerin anne babasının sözleşmelerin karşı isyan erken potansiyel tanıdı gibi genç film yıldızları moda dünya çapında gençler için sahip olması gereken denim yaptı perçin pantolon” büyük bir başarı olduğunu ve yakında yerel olarak üretilen.

Bugün orada tüm olası stilleri ve renkleri kot vardır, ama bir şey hiç değişmedi: Gerçek kot denim yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın