Parça Denim Kumaş Alanlar

Denim sıradan kıyafetler kadar güzel görünüyor ve bebek için elbiselerini çok şık bakacağız. o kot olmadan modern bir gardırop kız hayal etmek imkansızdır, bu yüzden elbise ve bebek istiyoruz gibi: şık ceket ve bere dikmek. Ama kot dikerken dikkate almanız gereken birkaç özelliğe sahiptir.

Parça Denim Kumaş Alanlar
Parça Denim Kumaş Alanlar

Denim özel bir şekilde yapılır: çok sıkı kot özel boya indigo boyayarak. O çok güçlü, ama çok kalın ve yeterince sert var. Küçük bir bebek giysileri dikerken onunla çok çalışmaya. Mümkün olduğunca seçilmelidir Denim flep ince ve yumuşaktır. Kot, o kadar kolay dikişler yürütmek olacaktır.

Parça Denim Kumaş Alanlar. Bu kumaş eğilimli olanların biridir, bu nedenle ödenekleri mümkün olduğunca büyük yapmak veya bu sorun önlemek için montaja bir kesim parçaları öncesinde basit bir dikiş işlemek zorunda. Kullanabilir ve bu doku özelliğinden yararlanabilir. Kot kenarında güzel saçak yapmak çok kolay kesti. Bunu yapmak için, kesme kenarında birkaç torpil ve iplik, tam tonu eşleşti, kumaş kalan son iplik sabitleyin.

Eklemlerin tedavisinde, başka türlü dikiş çok kalın olur, farklı tarafı üzerinden demir gerekir. denim ön kontrast iplikten dikiş çok güzel.

Dikkate yıkamada doku oldukça fazla dökülme eğilimi olduğu gerçeğini almalı bu kumaşla çalışmadan önce. Bu nedenle dokuların diğer türleri, özellikle diğer renkler ile birleştirmek, bu pratik değildir. Ama bunu alışılmadık bir görünüm vermek istiyorsanız kot, hayal gücü için alan sağlar olduğunu. Nedeniyle kumaş çok güçlü olması nedeniyle, farklı işleme yöntemleri bunun için de kullanılabilir. ponza taşı ile ovalayın yıkama bezi ve eğer Örneğin, eğer ona bir ayırt edici bir görünüm verebilir ve perişan çok yumuşak hale getirmek için.

Denim ile çalışan hesaba yıkandıktan sonra şiddetli büzülmeye uğrayan gerçeğini almalıdır zaman. Ürün kumaş ihtiyacı sanforlamak kesmeden önce yıkama sonrası görünümünü korumaktadır diye.

Parça Denim Kumaş Alanlar
Parça Denim Kumaş Alanlar

Parça Denim Kumaş Alanlar. ilk kot hala düz dokuma ile dokunan ise, kot uzun standart tuval dokuma olarak dokunur gibidir. Bu doku daha kararlı olan ve bir çapraz dokuma paterni vardır. Malzeme yıkama ile alındığında için, normal olarak önceden yıkanmış daha sonraki işlemlerden önce etmektir.

Daha önce üretim bu son adımla bitirildi. Ancak, pantolon beri daha sofistike hale geliyor ve moda farklı yıkamalar, desen, stil ve baskılar ile elde edilebilir, kot üretiminde bir başka adım devreye giriyor: bitirme.

Parça Denim Kumaş Alanlar. Moda sürekli değişiklikleri dikte. popüler ürünler, kumaş ipek veya şifon, dönen kot ve denim trendleri vardır. Moda kurallarının çoğu birkaç Avrupa tasarımcı adlarından bize geliyor unutmayın. Ama sezonluk eğilim, kot ne olmaz ve türevleri popülerliğini kaybetmez. Sözde denim terzilik yaparken Yaygın kullandı.

Denim – Çok kararsız tuval. yanlışlıkla (yağma) mavi  veya ceket leke yapabilir, çünkü onun başka şeylerle bu kumaştan temelinde şeyleri karışmaz yıkamak için arzu edilir. Çünkü malzemenin elastik özellikleri, yıkama sonrası ürün “büzülme” tabi tutulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın