Parti Kumaş Çorlu

Saf ipek, ama karışık ve tam sentetik ham maddelerden sadece malzeme içerir, çünkü doğal ve suni ipek ayırt edilmelidir. Ayrıca, ipek lifleri oranı% 90’dan daha fazla olan. Bu tekstil endüstrisinin ilerlemesi için değil aynı zamanda doğal ipek yüksek fiyat ile sadece kaynaklanmaktadır.

Parti Kumaş Çorlu.
Parti Kumaş Çorlu.

Parti Kumaş Çorlu. İpek kumaş özellikleri genellikle görünüm bilgi ile sınırlıdır. İpek Malzeme gerçekten çok çekici: o parlar ve yumuşak ve hoş bir dokunuş güneş, ışık, parıldıyor. Bundan başka, ipek, yüksek faydacı özellikleri higroskopisite, düşük çekme, iyi asmak sahiptir. Bu, hafif elastik ve dayanıklı kumaştır.

Birçok kişi kot kot mükemmel bir çift var. Kot 1950’lerden bu yana civarında olmuştur. Denim farklı tipleri mevcuttur edilir bilmek, mükemmel kumaş seçmek yardımcı olacaktır. Kot bir beyzbol maçında futbol ve sosisli olarak Amerikan kültürünün çok yakından ilgili. Eğer elbiselerini farklı bir görünüm verecektir kot çeşitli türleri vardır. Karanlık veya yıkanmış kot, uygun gevşek olsun, birçok kişi dolabında denim çeşit var. Kelime “kot” Amerikan gençlik 20. yüzyılın 60’lı yıllarda kullanılmaya başlanmıştır.

Hassas bir işlem (sıcaklık daha büyük olmayan, 40 ° C) içinde elle veya makine tarafından kot giysi yıkama. Eğer bir şey yukarı karışıklık yok emin olmak için, giysi etiketinde yerli Etiketleri özel talimatlar temin üreticileri. Bu nedenle, ön çalışma olmadan bunları kesmeyin asla.

Parti Kumaş Çorlu. Tabii ki, kot pantolon en yaygın ürünüdür. Ama kumaş ceket, gömlek, şort, etek, yelek, giysiler, şapka ve ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarları dikmek. jersey, şifon, basma, organza, ipek: Elastik doğal keten diğer annelerle karıştırır. Denim konfeksiyon hemen her kompozisyon başarılı olacaktır.

Pamuk  kot. Dolabında geçirin ve büyük olasılıkla bazı Serge kot bulacaksınız. Serge Jeans geleneksel kot kabul edilir. Bu yüzde 100 pamuklu Serge ile yapılır. Serge diyagonal modeline sahip bir kumaştır. Bu sağlam ve dayanıklı tanınır. Kot genellikle diğer maddeler ile karıştırılır.

Ham kot

Karanlık kot hissedin. Kumaş kaba hissederse, o yeni iken, ham kot var idi. RAW kot, koyu yıkanmamış, sert ve çok dayanıklı. Ne kadar çok giymek, daha yumuşatır ve renk derinliğini kaybolur.

Parti Kumaş Çorlu.
Parti Kumaş Çorlu.

Kotunu dokunun ve kenar denim pürüzsüz kenarını hissediyorum. Kenar kot sıkı bir dokumaya sahiptir. Kumaşın Bu tür örgü uzun sürer ki, daha başka kot daha pahalı ve eski moda havaalanı mekik dokuma yapılır.

Streyç

Parti Kumaş Çorlu. Streyç denim en keyifli yollarından biridir. Rota geleneksel denim en yakın olanı. Ayrıca spandex içerir. Bu sert olmadığı için, streç kot diğer denim kumaş daha serbest bir şekilde hareket edebilir.

Bir dressier kot kumaşı bulun ve poli kot kumaş olacaktır. Poli Jeans, yıkama kolay hafif ve kırışıklıkların dayanıklıdır. Bu gündelik işyerinde olanlar için çalışır doku türüdür. Sen rahat ve hala profesyonel bir görünüm koruyabilirsiniz.

Rami kot

Küf ve bakteriler tarafından rami kot ile karşı. Rami kot pamuk, Poylester ve spandex gibi diğer malzemeler ile karıştırılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın