Spot Denim Kumaş

Boyalı denim ekru çağrısında bulunmasına karşın, kot ve daha renkli ürünlerin tür değil. Orada kot dikmek için denemek hangi dokuda diğer türleri vardır, ama bu klasik modelin sahte veya taklit.

Temeli, dikiş denim için gidiş

Spot Denim Kumaş
Spot Denim Kumaş

Spot Denim Kumaş. Ama sadece doku üretim süreci, kendisi kaliteli pamuktan yapılmalıdır iplik ayarlanır. En iyi Meksika’da yetiştirilen pamuk, olduğunu. en iyi kalite denim çıkıyor itibaren. Barbados pamuk kumaş– sonraki en iyi Karayip adalarında yetişen pamuk, olduğunu. Aynı anda yumuşak ve dayanıklıdır, ancak, ondan biraz kot dikmek büyüyen ve hasat karmaşıklığını etkiler.

Afrika’da, pamuk başka tür kot yapmak için kullanılan büyüyen,denim  adını taşıyan hangi büyür. Meksika ve Barbados, ama çok daha ucuz farksız olan özelliklerine göre. Ama kot için en yaygın olarak kullanılan hammadde Asya’da yetiştirilir. Bunun maliyeti azdır ve ortaya çıkan hacimleri dünyanın kot ürünlerinin yarısından daha fazla üretmek için izin verir.

Spot Denim Kumaş. Ebedi gençlik” sürekli uygulama anlamına gelir ve faiz solma Değilse, böyle bir sonuç kesinlikle doğru. 17. yüzyıldan itibaren artık denim, üretilen kullanılan ve atılan diyoruz şimdiki zaman kumaş kadar. o döşeme, pantolon, çadır yaptılar itibaren. Doku antik mağazalarda ve hatta arkeolojik kazılarda, çatı katları, müzelerde bulunabilir. Bu kumaş sert dürüst çalışmalarından bir sembolü ve mevcut düzenin değiştirilmesine kızgın bir ayaklanmasının bir işaretiydi

Denim nedir?

Spot Denim Kumaş
Spot Denim Kumaş

Denim kelimesi etimolojisinin popüler bir anlayışı, bunun Fransızca terim olan serge de Nîmes’in bir daralması ya da türevi olmasıdır. Denim geleneksel olarak mavi “kot” yapmak için indigo boya ile mavi renkte, daha sonra “jean” daha farklı, daha hafif bir pamuklu tekstil olarak gösterildi; Jean çağdaş kullanımı , ilk kot pantolonların yapıldığı Cenova, İtalya (Gênes) kelimesinden gelir .

Denim , kumaş mavi kot pantolon ve diğer kıyafetlerle bilinen bir çeşit pamuklu tekstildir. Karakteristik bir diyagonal çizgi ile sağlam bir dimi örgü kullanır. Başlangıçta işçi kıyafetleri için kullanılan kot, şimdi her yerde bulunur ve yüksek moda dünyasına bile girmiştir. Bu gün dolapta hemen herkesin kumaştan yapılmış en az bir giysi var.

Spot Denim Kumaş. Moda bugün kot kumaş olmadan eksik. Denim, her formda görünür, her elbise ile uyuşmak için görünüm ve yıkar. Aynı kıyafetin aslında batı kıyısındaki madencilerin giydiği pantolon ve tulum kıyafetlerinde kullanıldığına inanmak zor olurdu (ABD). Bir dizi teknolojik faktör, denim’i bugünün, yani eğirme , dokuma , finisaj vb. Büyük gelişmeler de dahil olmak üzere moda simgesine dönüştürmeye katkıda bulundu .

Denim Çeşitleri. Orijinal denim% 100 pamuklu bir serge malzemesiyken , artık bunu bir malzeme, çeşitli % 100 pamuklu kotla aynı harika görünümü veren bazı harika ek özellikler içeren karışımlar da dahil olmak üzere.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın