Minyon Bayanlar Ne Giymeli?

Minyon Bayanlar Ne Giymeli?

Kabarık etekli mini elbiseler

Kabarık bir etek, beli görsel olarak daraltmak ve geniş kalçaları maskelemek için etkili bir araçtır. Bu tür modellerin bir özelliği yaş sınırlamasıdır, çünkü olgun yaştaki kadınlar, yemyeşil etekli siyah bir mini elbise seçseler bile gülünç görünürler. Kiloyla parça kumaş satın alanlar. Genç kızlar için tasarımcılar, havadar kumaştan yapılmış birçok astarlı romantik modellere dikkat etmeyi teklif ediyor. İçlerindeki bel abartılabilir, bu da görüntüye bir dokunuşu verir. Eteklerin ihtişamı sadece birkaç astarla değil, aynı zamanda dikiş için şeklini mükemmel şekilde koruyan malzemelerin kullanılmasıyla da elde edilir.

Sırtı açık mini elbise

oranj kumaş satan, oranj kumaş alanlar,rüyada oranj kumaş.

Kumaş alanlar. Derin bir boyun çizgisine kesin bir alternatif, açık bir sırttır. Bu keskin vurgu ile önü kapalı modelleri tercih eden kızlar, sürpriz bir etki beklemektedir. Sadece arkanı dönmen gerekiyor ve görev tamamlandı! Bunun için kemersiz uygun bir sutyen aramakla vakit kaybetmek ayıp bile değil. Bir renk seçerken dikkatli olunmalıdır, çünkü mini uzunlukla birlikte açık bir sırt kaba görünme riski taşır. Beyaz, uçuk mavi, sarı veya pembe bir mini elbiseye dikkat etmekte fayda var ancak gümüş, altın, kırmızı modellerden kaçınmakta fayda var.

Şunları Denemenizi Tavsiye ederiz.

1 Minimal ve iki renkli kıyafetler tam size göre.

2 Uzun elbiseleri dikkatli seçin.

3 Büyük çantalara veda edin.

4 Minimal takılara yönelin.

5 Ayakkabılarda bilekten bantlı modellerden uzak durun.

6 İspanyol paça pantolonlara yatırım yapın.

7 V yakalı üstleri tercih edin.

8 Mini etekler gibi elbiseler tercih edilmeli.

2022 Kadın pantolon modası,2022 2023 pantolon modası.

Bu tarz 40 yaş üstü kadınlar için idealdir, ancak modanın genç kadınlarında da harika görünüyor. Dava, her türlü figürle iyi uyum sağlar. Bununla birlikte, kıvrımlı kızlar, dolgunluklarını gizlemek için şekillendirici giymelidir.

Yaz gece elbiselerinin modaya uygun stilleri arasında balon etekli kısa bir elbise bulunur. Orijinal formun oval bir siluete sahip olan eteğine bu isim verilmiştir. Bu model biraz lale eteği gibi, aşağıya doğru daralan ama daha hacimli ve hacimli.

Parça kumaş alan. Etek, belde küçük kıvrımlar halinde toplanan geniş bir “boru” şeklinde alevlendi veya düz yapılır. Böyle bir etek astar üzerine dikilir, ayrıca üst eteğin alt kenarı katlanır ve astara dikilir. Bu teknik sayesinde, bitmiş eteğin etek kısmı hacimlidir.

Uzun elbise modası,kısa elbise modası,balo elbise modası.

Elbisenin üstü açık omuzlarla korse olabilir veya herhangi bir şekilde bir yaka ile kapatılabilir. İyi dökümlü kumaşlardan balon elbiseler dikerler – ipek, saten. Renk nötr veya parlak olabilir.

Kumaş alan. Bu tarz flört ve sevimli elbiseler genç ve ince kızlar için harika. Bu tarz elbiseler, çocuk giyiminde yaygın olarak kullanılan detaylara sahiptir – fiyonklar, fener kolları, fırfırlar. Ancak bu sevimli detayların yanı sıra, kışkırtıcı unsurlar elbiselerde kullanılıyor – derin yakalar, yarı saydam ekler. Böylece görüntü aynı anda hem seksi hem de masumdur.

Şifon elbise modelleri,şifon etek modelleri.

Kumaş alanlar. Bu tarz, tamamen kapalı omuzları içerdiğinden korse elbiselerin antagonistidir. Ek olarak, stilin karakteristik bir özelliği V şeklindeki yakadır. Kıyafet uzun kollu dikilebilir. Kural olarak, dar manşetlerde altta toplanmış alevlenirler. Kollar şifon gibi yarı saydam bir kumaştan yapılabilir. Emperyal tarzda elbisenin uzunluğu herhangi bir uzunlukta olabilir. Genellikle dizine kadar dikilirler, ancak taban boyu etekli modeller vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın