Polyester İplik Alanlar

Polyester İplik Alanlar

Parti Polyester iplik, çorap ve örme iş eldiveni üretimi için vazgeçilmez bir malzemedir. Dokulu polyester iplik, ürünlere yoğunluk, yumuşaklık ve aşınmaya karşı direnç kazandıran kabarık, hacimli, elastik ve dayanıklı hale getiren modifiye edilmiş bir yapıya sahiptir.

Polyester iplik, tekstil endüstrisinde malzeme üretimi için gerekli olan bileşenlerden biridir. Aşağıdaki kumaş türlerini oluşturmak için kullanılır:

paralı,

zar,

mobilya,

ceket,

jakar,

goblen,

teknik.

Ayrıca polyester iplikler, çorap, çocuk taytları, örme kumaşlar, suni kürk çözgü, dokunmamış kumaşlar, kurdeleler, kordlar ve ipler, vuruş dikişlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. İnşaat, mobilya ve diğer endüstrilerde kullanılan örme iş eldivenlerinin yapımında çok popülerdirler.

Spot Polyester ipliğin kullanılması, bitmiş ürünlerin ömrünü, mukavemetini, agresif ortamlara ve mekanik hasara karşı direncini önemli ölçüde artırır. İpliklerin avantajları arasında düşük ağırlık, yüksek elastikiyet ve uygun maliyet sayılabilir. İpliklerin tekstüre edilmesi, higroskopikliklerini önemli ölçüde arttırır ve kullanım alanlarını genişletir.

NAKIŞ İPLERİ – DİKİŞ İPLERİ – DOKUMA İPLERİ – ÖRME İPLERİ – SATIN ALIYORUM…

Parti Polyester iplikler petrolden yapılır ve bu nedenle tam sentetik elyaf sınıfına girer. Polyester lifleri son yıllarda parlaklık ve yumuşaklık açısından önemli ölçüde optimize edilmiş olsa da genel olarak polyester ipliklerin kullanılabileceği yanlış bir kanıdır. Deneyimli çıkartmalar, çok daha yumuşak ve esnek viskon ipliğin birçok durumda daha iyi bir seçim olduğunu bilir.

Kilo ile iplik satanlar. Klor direncinin ve son derece yüksek direncin gerekli olduğu nakışlar için, polyester nakış iplikleri çok uygundur ve geleneksel olarak iş kıyafetleri, spor ve eğlence ürünleri, havlu kumaş ve bazen de masa örtüleri için kullanılır. Polyester iplikler, nakış söz konusu olduğunda sağlamdır ve genellikle viskon ipliklerden daha inatçıdır. Polyester iplik, parlaklığı nedeniyle etkileyicidir, ancak etkisi ölü bir elyafla karşılaştırılabilir. Ek olarak, sözde oligomer çökeltileri üretme ve dolayısıyla nakış makinesini kirletme eğilimindedirler. Polyester iplikler çok daha agresiftir ve zamanla iplik kılavuzlarında kesilir.

Parti kumaş alanlar. Viskozdan yapılan nakış ipleri ise doğal parlaklıklarıyla göz dolduruyor. İpek gibi, viskon da etkileyici bir incelik ve hassasiyete sahiptir, kaynamaya dayanıklıdır ve ayrıca gelişmiş bir ipliğin tüm modern yıkama özelliklerini yerine getirir. Viskon lifleri ipeksi parlaklığıyla bakıldığında canlı ve ilham verir, hafif, akıcı ve çok yumuşaktır ve aynı zamanda yüksek yırtılma direnci ile muazzam bir pürüzsüzlüğe sahiptir.

Spot ip satın alanlar,parti iplik satın alanlar,hurda iplik satın alanlar,polyester iplik satın alanlar,pamuk iplik satın alanlar,dikiş ipliği satın alanlar,dikiş ipi satın alan,telef ip satın alanlar,telef iplik alanlar,kot ipi satın alanlar,kot dikiş ipliği satın alanlar,iplik satın alan yerler,iplik nereye satarım,parti iplik kimler alır,

Dikiş ipi satın alanlar. viskon iplikle çok daha güzeldir ve özellikle ince detayların işlenmesi için viskon iplikler her zaman daha iyi bir seçimdir. Ciltte hoş aşınma özellikleri, makinede iyi çalışma özellikleri ve renklerin parlaklığı viskozun açık avantajlarıdır. Gerçek bir iyi hissettiren karakter için sadece viskon nakış ipliği bir seçenektir.

Farklı uygulama alanları için polyester

Parti ip satın alanlar. Tabii ki, polyester ipliklerimiz kumaş alanlar tesisimizde üretilmekte ve gerektiği gibi tekstüre edilmekte, boyanmakta ve aprelerle tamamlanmaktadır. müşterilerimiz tarafından, diğer şeylerin yanı sıra giyim, yatak çarşafları veya nevresimler için kumaşa dönüştürülür. Çok çeşitli opsiyonel özellikleri sayesinde spor ve fonksiyonel giyim alanında da kullanılabilir. Elyafın bükümlü çeşitleri, örneğin döşemelik kumaşlar ve otomotiv sektörü gibi ev tekstilleri için idealdir, diğer şeylerin yanı sıra antibakteriyel apreli tıbbi tekstiller için kullanılır. Ayrıca geri dönüştürülmüş PET’ten yapılmış özellikle çevre dostu polyester sunuyoruz.

Polyester iplikler nelerden yapılır?

İplik satın alan yerler. Polyester ipliğin kullanımı bu malzemenin mükemmel teknik özelliklerinden dolayı oldukça geniştir. Örneğin, polyester iplik genellikle çeşitli endüstrilerde kullanılır: bantlar (St. George’s bandı, kenar bandı, koruyucu bant, üç renkli bant).  Kumaş alan. Ayrıca bayrak, gergi tavan, çadır, teknik amaçlı kumaşlar, döşeme malzemeleri, arabalar, mobilya döşemeleri, yangın hortumu manşonları, kord ve halat imalatında, çeşitli filtre ve halat imalatında polyester iplik kullanılmaktadır. tekstil ve tuhafiye.

Polyester lifler nerelerde kullanılır?

Su geçirmez çadır, tente, uyku tulumu ve koruyucu dış giyim üretimi için. Nemi ve rüzgarı dışarıda tutmaya yardımcı olan kumaşlar.

Yetişkinler ve çocuklar için kıyafetlerde gündelik gardırop: takım elbise, gömlek, elbise, etek, pantolon, ceket …

Polyester elyaf, iş giysisi yapmak ve üretmek için de kullanılır.

Suni kürk üretiminde de bu tip malzeme aktif olarak kullanılmaktadır.

Polyester kumaş satın alanlar elyaf, iç giyim üretiminde, özellikle çorap ve çorap üretiminde oldukça yaygındır .

Kışlık giysiler ve mevsimlik giysiler (sonbahar-ilkbahar) üretiminde oldukça geniş bir polyester dağılımı bulunabilir.

Spot ip satın alanlar,parti iplik satın alanlar,hurda iplik satın alanlar,polyester iplik satın alanlar,pamuk iplik satın alanlar,dikiş ipliği satın alanlar,dikiş ipi satın alan,telef ip satın alanlar,telef iplik alanlar,kot ipi satın alanlar,kot dikiş ipliği satın alanlar,iplik satın alan yerler,iplik nereye satarım,parti iplik kimler alır,

Polyester, ev tekstili imalatında kullanılır: yatak örtüleri, perdeler, masa örtüleri, peçeteler …

Mağazalarda genellikle polyester elyafın da kullanıldığı renkli nevresim takımları bulabilirsiniz.

Spot Polyester iplik genellikle şapka ve aksesuar üretiminde bulunur: şemsiyeler, eldivenler, çantalar, eşarplar …

Polyester, spor takım elbise üretiminin kurulmasında yaygınlaştı.

Çocuk oyuncakları ve ev dekoru örnekleri de polyestere sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın