Şifon Elbise Modası Nedir?

Şifon Elbise Modası Nedir?

Moda şifon kumaşlar. Ürünlerin ortalama uzunluğu dizlere veya biraz altına ulaşır. Bu tür elbiseler ideal olarak adlandırılabilir – eksiklikleri vurgulamazlar, avantajlı tarafları gösterirler. Klasik şifon ürünler, figürün türü, yaşı ne olursa olsun her bayana uyacaktır.

Genç kızlar kısa elbiseler giyiyorsa, midi uzunluğu evrenseldir. Her yaş kategorisi için tasarlanmıştır. Mucizeler yaratabilir – genç bayanlara birkaç yıl ekler ve kadınları yetişkinlikte daha genç yapar.

ŞİFON KUMAŞ VE İPLİK ÇEŞİTLERİ ALINIR.. 0536 336 43 43

Şifon modası. Modern moda tasarımcıları yazlık şifon ürünler için birçok seçenek geliştirdiler, herhangi bir kadın zevkine göre seçebilir.

Önemli! Midi uzunluğu, elbisenin kapalı, mütevazı olacağı anlamına gelmez. Omuzları açık, sırtı, derin yakası, çeşitli renk ve desenleri ile dikkat çeken bir kesim satın alabilirsiniz.

Kiloluk şifon kumaş. Kıvrımlı uçuşan uzun etekler ve orta uzunlukta etekler trendde – bu alışılmadık derecede güzel malzemenin niteliklerini en uygun şekilde ortaya çıkaran bir kesim. Katman kullanımı sayesinde, stilistler dolgun bir kadın figürünü en uygun ışıkta sunmayı başarır.

Şifon kumaş satanlar.

Tasarımcılar tarafından 2022-2023 koleksiyonlarında aktif olarak kullanılan bu eşsiz kumaşın bir diğer dikkat çekici özelliği ise, tombul kızların her rengini, hafif olanları bile karşılayabilmeleri ve podklaki’nin doğru seçimi nedeniyle silüetin düzeltilecek olmasıdır. Yüksek belli kilolu şifon elbiselerin siluetleri hala trend olacak – sağlam bir yapıya sahip bayanlar için en karlı seçeneklerden biri. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi, şifonun akan dalgaları, dibe doğru dağılarak karın ve kalçalardaki fazla hacimleri maskeliyor,

Şifon kumaş alanlar. 2022-2023 şifon elbiselerde, en beklenmedik etkinin elde edilmesinden dolayı farklı dokulardaki kumaşlarla mükemmel kombinasyonu oynanır. Farklı tarzlarda renkli ve düz renkli şifondan elbiseler – klasikten avangard’a uygun olacaktır. Yüksek yırtmaçlar ve lüks işlemelerle süslenmiş şifon elbiseler, bu muhteşem malzemeden yapılmış abiyelerde daha uygun olan moda tasarımcıları tarafından aktif olarak sunulmaktadır.

Yaz için şifon elbise boyu

Kilo ile kumaş. Bir gardırop seçerken, sadece yaşa göre değil, aynı zamanda figür tipine, bacakların uzunluğuna ve şekle göre yönlendirilirler. Genç kızlar kısa versiyonları güvenle giyebilir, yaşlı bayanlar için midi modelleri satın almanız önerilir, dolgun olanlar için – taban uzunluğu. Bu yıl, yaz için bu tarz şifon elbise popüler – ön daha kısa, arka daha uzun. Dikiş orijinal, moda tasarımcıları kullanıyor.

Yere yaz şifon elbiseler

Parça kumaş alanlar. Bu sezon uzun seçenekler, geniş bir yelpaze ile belirtilmiştir. Zemine şifondan yapılmış akşam yazlık elbiseler her zaman önemlidir, önde gelen Avrupa tasarımcılarının hemen hemen tüm koleksiyonlarında bulunurlar. Genç bayanlar, olgun kadınlar ve hatta büyükanneler tarafından giyilirler.

Kumaş alanlar. Bir yaz şifon ürünü, ilginç desenlerle boyanmış tek renkli olabilir. Ancak en popüler olanları geometrik ve bitkisel motifli modellerdir. Zemine ürün alırken korse veya etek kısmına odaklanan bir seçenek seçmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın