Gabardin kumaşçı Gabardin Kumaşçılar

Stok Gabardin Kumaşçılar

Parti gabardin kumaşçılar,SPOT GABARDİN KUMAŞ,STOK GABARDİN KUMAŞ.Bazı kumaşların gelip giden popülerlik seviyeleri vardır. Gerçekten de, gabardin, bir zamanlar popüler olan, ancak şimdi nispeten nadir görülen kumaşlardan biridir. İnanılmaz bir ele sahip güzel, faydacı bir kumaş olduğu için bu üzücü.

Bu sayfa özellikle gabardin ile ilgilenecektir: ne olduğu, nereden geldiği, nasıl giyileceği ve daha fazlası. Dilerseniz baştan sona okuyabilirsiniz, ancak aşağıdaki bağlantılardan herhangi birine tıklayarak sizi en çok ilgilendiren bölüme atlama seçeneğiniz de vardır:

Gabardin Nedir?

Spot Gabardin kumaş alanlar tipik olarak takım elbise, palto, pantolon ve diğer giysilerde kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Dimi bir kumaştır ve kamgarn yün, pamuk ve yün karışımlarından yapılabilir. Belirli bir malzeme değil, atkıdan çok daha fazla çözgü ipliğine sahip belirli bir dimi türüdür.

KUMAŞ SATIN ALMAK BENİM İŞİM… 0536 336 43 43

Sonbahar elbise modası,sonbahar elbise çeşitleri, sonbahar elbise.

Gabardin mi Gaberdin mi?

Yazım yanlışı biraz yaygın olsa da, “gabardin” ve “gaberdin” aslında iki farklı şeyi ifade eder.

Gabardin bu sayfada tartışılan kumaştır. Öte yandan Gaberdine, belirli bir giyim eşyasına atıfta bulunan uydurma bir terimdir: 16. yüzyılda fakirler tarafından giyilen uzun cübbe tipi bir giysi.

Gabardin Faydaları

Gabardin, ortalama bir giysiniz değildir ve en yaygın ikisi aşağıda yer alan belirgin avantajlarıyla birlikte gelir:

Su direnci /PARTİ GABARDİN KUMAŞÇILAR

Parti Gabardin’in sıkı örgüsü aynı zamanda suyu itme kabiliyetine de katkıda bulunur. Açıkça söylemek gerekirse, sağanak yağışta gabardin bir takım elbise giymek hala tavsiye edilmez, ancak işten eve dönerken biraz yağmura yakalanırsanız, sizi sorunsuz bir şekilde kuru tutar.

Gabardin ve Ortak Giysiler Nasıl Giyilir?

Takım Elbise

Bulması kolay olmasa da, bir takım elbise gabardin giymenin harika bir yoludur. Kumaş orta ağırlıkta olma eğiliminde olduğundan, dünyanın çoğu yerinde yılın çoğu boyunca giyilebilecek bir takım elbise yapar.

Tek Pantolon/ kumaş alanlar

1930’larda yün gabardin tuhaf pantolonlar için çok popüler bir kumaştı. Tipik olarak bronz ten renginde giyilen ve lacivert bir blazer ile eşleştirilen bu model, o zamanlar birçok erkek için gündelik pantolon olarak kabul edilen gri flanellere bir alternatif sağladı.

Stok Gabardin takımlar gibi bu kumaştan pantolonlar da yılın her döneminde giyilebilir. Bununla birlikte, renge dikkat edin, çünkü beyaz bir gabardin pantolon yazın harika olacak, ancak kışın çok fazla değil.

Tipik Desenler ve Renkler

İstisnalar olsa da, gabardin giysiler genellikle düz renklerde sunulur. Tan gabardin muhtemelen bu malzeme için en yaygın renktir, ancak kumaş satın alanlar gibi birçok kumaş evi, her sezon kumaş kitaplarında bir yerde gabardin sunma eğilimindedir.

Güzel elbiseler,Elbiseler,Ucuz Yazlık Elbiseler,Uzun Elbise modelleri,elbise – tesettür,Abiye Elbise,2021 elbise modelleri,Günlük Elbise Modelleri,
Güzel elbiseler,Elbiseler.

Ek Kumaş Kaynakları

Artık gabardin hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuza göre, onu arayıp takacak kadar kendinize güvendiğinizi ve terzinizle bu konuda akıllıca bir konuşma yapacağınızı umarız.

Şalvarlık viskon kumaş. Farklı kumaş türleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız kumaş kılavuzumuz size harika bir genel bakış sunacak ve desen kılavuzumuz erkek giyiminde bulunan çoğu desen hakkında bilmeniz gereken her şeyi size gösterecek.

Gabardin KumaşTeknik Özelikleri/ SPOT GABARDİN KUMAŞÇILAR

Stok Gabardin lifi, kamgarn pamuk, tekstüre polyester, suni ipek veya bir karışım olabilir. Gabardin, çözgü yüzlü dik veya normal dimi olarak dokunur. Dik bir dimi ile 63 derecelik bir örgüye sahiptir. Gabardin yüzünde tek diyagonal çizgiler, yükseltilmiş dimi vardır. Gabardin her zaman atkı ipliklerinden çok daha fazla çözgüye sahiptir. Ucuz Kumaş sıkı dokunduğu için sağlam, dayanıklı ve oldukça parlaktır. Gabardin farklı ağırlıklarda gelir.

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ BEN SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Yazlık elbise modelleri,Ucuz Yazlık Elbiseler,Midi Boy Elbise,Uzun yazlık elbiseler,Günlük elbise modelleri.

Pamuk gabardin kumaş satın alanlar genellikle ısmarlama terziler tarafından iş elbiseleri için cep astarları yapmak için kullanılır, burada cep içeriğinin olağan çürük cep astar malzemesinde hızlı bir şekilde delikler açılır. Gabardinden yapılan giysiler, genellikle yünlü tekstillerde olduğu gibi yalnızca kuru temizlemeye uygun olarak etiketlenir. Parti Gabardin ayrıca gabardin kumaşı için kullanılan dimi dokumaya veya bu kumaştan yapılmış bir yağmurluğa da atıfta bulunabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın