Dokuma Parti Kumaş

Elbise, eşarp, ve kumaş çizgileri şık bir dizi tasarımı ve imalatı için tekstil ve konfeksiyon sektörlerinde kullanılan Karışık Kumaş , özel bir koleksiyona sahibiz. Harmanlanmış kumaşlar, her biri kumaşların özelliklerini içeren üçüncü bir iplik ile sonuçlanan iki farklı iplik çeşidinin kombinasyonudur.

Dokuma Parti Kumaş.
Dokuma Parti Kumaş.

Dokuma Parti Kumaş. Müşteriler bu kumaşlarda çeşitli tasarımlar, desenler ve renk efektleri elde edebilirler. Bu kumaşlar, mükemmel renk efekti, büyüleyici tasarım, en uygun yumuşaklık ve şık desen için hayran kalınmaktadır. Polyester.  Pamuklu Kumaş , hazır giyim, elbise, döşeme, iş elbiseleri, eşarplar ve çeşitli ev süsleme malzemeleri tasarlamak için giysi endüstrisinde uygun şekilde kullanılmaktadır. 50’nin PC olarak da bilinen bu kumaş aralığı, giysinin ikili bir boyama efekti getiren pamuklu ve polyester ipliklerle harmanlanmıştır. Kumaşlar için basılı veya katı boyalı desenimiz, özel renk efekti, pürüzsüz dokusu, en iyi yumuşaklığı ve büyüleyici tasarımı için oldukça değerlidir.

Doğal pamuklar, çevre üzerinde düşük bir etkisi olan yöntemler ve malzemeler kullanılarak üretilir. Organik üretim sistemleri toprak verimliliğini artırır ve korur, toksik ve kalıcı zirai mücadele ilaçları ve gübre kullanımını azaltır ve biyolojik açıdan çok çeşitli tarımlar yaparak doğal pamukları çevre dostu bir kumaş haline getirir.

Pamuk ipek

Dokuma Parti Kumaş. Pamuk İpek kumaş ideal eşarplar, stoles, döşeme, gömlek, elbise ve diğer ev dekoratif öğeler tasarlamak için giyim ve tekstil sanayinde kullanılmaktadır. Bu kumaş serisi, pamuk ve ipek iplikleri harmanlayarak en son moda trendine göre tasarlanmıştır. Pürüzsüzlük, ipeklik, cilt dostu, canlandırıcı renk etkisi, uzun ömürlü doğa ve çekici tasarım kumaşlarımızın göze çarpan özelliktir. Pamuk en çok kullanılan doğal elyaftır. Pamuk, pamuk bitkisinin tohum liflerinden kaynaklanmaktadır. Çok yumuşak pamuk elyafları cilde yumuşaktır, iyi bir nem düzenleme sağlar ve dokunmamış – çok düşük allerjetik bir potansiyele sahiptir. Ancak geleneksel pamuk ekimi için büyük miktarlarda kimyasal

Dokuma Parti Kumaş.
Dokuma Parti Kumaş.

böcek ilacı (böcek öldürücü, herbisit vb.), Gübreler kullanılmaktadır.

Tüm bunlar sertifikalı organik pamukçulukta yasaklanmıştır. Konvansiyonel pamuk ayrıca sosyal açıdan ve etik açıdan oldukça sorunludur: Gelişmekte olan ülkelerdeki pamuk çiftçileri, genellikle çok düşük gelirli küçük çiftçiler yüksek sağlık risklerine maruz kalmaktadır, ailenin pamuk yetiştiriciliğinden beslenememekte ve çocuk işçiliği yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle ve organik sertifikalı kumaş satma konusunda uzmanlaşmıştır. Sertifikalar, üreticiler için adil, güvenli çalışma ve yaşam koşullarını garanti standardı, tüm değer zincirinde yüksek çevresel ve sosyal standartları garanti eder; böylece elyafların işlenmesi, üreticiler, çevre ve tüketiciler için daha adaletli, daha sağlıklı ve sürdürülebilir hale gelir.

Yün

Dokuma Parti Kumaş. Yün, kumaş katından elde edilen doğal elyaftır. Hava tamponu nedeniyle yün lifleri sıcak kalır. Elyaflar çok esnektir ve dolayısıyla kırışıklıkları çok azdır. Yün nemi çok iyi satılan tüm yünlü kumaşlar sertifikalı organik hayvancılıktan ve tabiatla uyumlu ve doğaya uyumlu olarak muhafaza edilen hayvanlardan elde edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın