DENİZLİ MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ

mikrofiber kumaş üreticisi,mikro fiber kumaş alan,mikrofiber kumaş staanlar,

Kumaş satın alan yerler. Mikrofiber bezlerin sadece detaycıların en yakın arkadaşı değil, aynı zamanda hemen hemen her temizlik ve terbiye işlemi için vazgeçilmez kumaş alanlar bir araç olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak soru, onları ne kadar iyi anladığınızdır, çünkü tüm kumaşlar aynı değildir!

Mikrofiber havluların farklı türleri vardır ve hepsi de onları birçok farklı görev için ideal kılan kendi özelliklerine sahiptir. Bu nedenle en iyi sonuçlar için – ister temizlik, ister cilalama veya bitirme olsun, eldeki iş için özel olarak tasarlanmış bir kumaşın elinizde olması her zaman en iyisidir.

DENİZLİ MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ

Mikrofiber bez üreticileri çorlu, Mikrofiber bez üreticileri İstanbul, Mikrofiber bez üreticileri denizli, Mikrofiber bez üreticileri İzmir, Mikrofiber bez üreticileriçerkezköy, Mikrofiber bez üreticileri Ankara, Mikrofiber bez üreticileri bursa,

 Dahası, boyalarınıza zarar vermemek ve mümkün olduğunca uzun süre dayanması ve maliyetlerinizi düşük tutması için en kaliteli kumaşı satın almanız önemlidir.

MİKROFİBER NEDİR?

Bu aksesuarları tanımlarken genellikle tüm havlu için genel bir terim olarak kelimeyi kullansak da, aslında 1 denyeden daha ince olması gereken, kabaca bir ipeğe eşdeğer olan her bir elyafı ifade eder. Otomotiv sektöründe kullandığımız kumaşların çoğu, insan saçından 200 kat daha ince olan 0,1 ile 0,3 denye arasında değişen mikrofiberler içerir. Ayrıca yapının çoğunu oluşturan polyester ve nem emilimini ve yoğunluğu artırmak için kullanılan poliamidin (naylon) sentetik karışımından yapılırlar.

İSTANBUL MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ

İmalat işlemi sırasında, bu tek tek lifler bölünür ve en yaygın olanları kapalı ilmek, gofret ve bükümlü ilmek olan çeşitli tasarımlarda dokunur. Kısa ve uzun hav tasarımları ile birlikte hepsi, onları belirli uygulamalar için ideal kılan farklı özelliklere sahiptir.

YÜZEYİ NASIL TEMİZLER VE KURUTUR?

Çok çeşitli temizlik ve terbiye ürünleriyle birlikte kullanılmasının yanı sıra mikrofiber kumaşlar, bölünmüş lifler, ağırlık ve dokuma tasarımı nedeniyle kendi temizleme ve kurutma özelliklerine sahiptir.

BURSA MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ

Örneğin, kısa, tüylü, kapalı döngülü bir mikrofiber bezi (Auto Finesse Work Cloth gibi) avucunuzun üzerinden geçirdiğinizde yapışkan bir his verebilir. Onlar sadece cildinizdeki kusurlara nüfuz eden ve onları tutan ince liflerdir. Sadece küçük kancalar olduklarını farz edin. Aynı şekilde, sadece bir yerden bir yere itmek yerine kiri ve nemi yakalayacak ve tutacaktır.

MARAŞ MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ

Liflerin kendilerinin özellikleri de önemlidir. Bir zincir dişlisine (*) veya çok kollu jantsız bir tekerleğe çok benzeyen bir kesite sahiptirler. Bu, yalnızca önemli ölçüde artan bir yüzey alanına sahip olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda ince parçacıkları ipliğin kendisinde tutabileceği anlamına gelir. Böylece, bu lifler herhangi bir ıslak veya kuru yüzeyin üzerinden geçtiğinde, küçük parçacıkları (veya su moleküllerini) yakalar ve bunları tek tek liflerin içinde tutar. Bu nedenle, örneğin bir LCD ekranın kuru silinmesi, pamuklu bir bez yerine mikrofiber ile her zaman daha etkilidir. Pamuk lifleri yuvarlak bir enine kesite sahiptir, bu nedenle lifleri arasında bir miktar kir tutsalar da bu yeterli değildir, çünkü liflerin kendileri ince parçacıkları tutamazlar.

Temizlik bezleri,toptan temizlik bezi, temizlik bezi satanlar,toptan temizlik bezi,ucuz temizlik bezi,mikrofiber temizlik bezi, temizlik bezi mikrofiber,

MİKROFİBER ÜRETİCİLERİ DENİZLİ

Lifin kuru temizlemede bu kadar etkili olmasının ikinci nedeni daha da bilimseldir. Lifleri mümkün olduğu kadar ince, daha emici hale getirmek ve onlara etkili bir yüzey alanı kazandırmak için tasarlanan yarık üretim işlemi sırasında, pozitif statik yük ile kurulurlar. Bu nedenle negatif yüklü tozları fiziksel olarak çeker ve tutarlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın