Akrilik Kumaş

Akrilik Kumaş. Doku oluşan akrilik elyaf saf formda veya diğer malzemeler ile kombinasyon halinde olabilir. Tipik haliyle, böyle bir kombinasyon da, uzun operasyon sonrasında kendisinin özgün şeklini korumak için, akrilik malzemeden yapılmış dikilmiş ürünleri sağlar.

Akrilik Kumaş
Akrilik Kumaş

Akrilik elyaf üretimi temeli doğal gazdır. O gerekli asetilen ve hidrojen siyanürü yapılan malzeme olduğundan emin olun. Akrilik üretim teknolojisi – Karmaşık kimyasal reaksiyondur.

Akrilik Kumaş. Akrilik, tüm sentetik elyaflar gibi, üretim, sürekli bir filamenttir. Yapısı hazır diş bundan başka materyalin, tamamen pürüzsüz bir yüzey ve bir açık desen örgüyü elde sağlar.

Oluşturmak için daha fatura sürekli sentetik kumaş elyaf aynı boyuta sahip olan daha küçük parçalar halinde kesilir. Bunlar zımba denir. Doğal saç görsel çok benzer ipliklerden üretilen malzeme, daha “yapay kürk” bazen akrilik.

Akrilik Kumaş.  Akrilik malzeme dikiş kullanılır. Aynı zamanda, taban kumaşı olarak hizmet edebilir ve bir astar olarak görev yapar. Kilim, halı ve perdeler çeşitli – akrilik kumaş başka bir kullanım.

Akrilik koruyucu giysi, kışlık giyim üretimi için kullanılmaktadır. Türlere bağlı olarak, onun giysi, kumaş lifleri ilave edildi ve örme takım dikin.

Akrilik Kumaş. Bu malzeme aynı zamanda reklam afiş, tenteler, çeşitli hangar, tenteler ve tabelalar üretimi için kullanılmaktadır. Yüksek sıcaklıklarda bile deformasyon olmadan mükemmel bir görünüm sağlamak için kabiliyetleri nedeniyle akrilik kumaş bu şekilde kullanımı.

Flanel Kumaş
Flanel Kumaş

Geri kumaş geçen yüzyılın şirketin 40’lı aktif lif yeni bir tip geliştirme yapan. Ve orlon denilen ilk malzeme 1948 yılında alındı. O naylona o dönemde popüler mükemmel bir yarışma, ama boyama vermek çok zordur. daha da gelişmesine devam ederek şirket 1952 yılında, uzun zamandır beklenen malzeme boya yaparken herhangi bir sorun olmadan, kaliteli orlon inferior değildir aldı. Biz bunu denilen – akrilik.

Akrilik olarak sınıflandırılır sentetik liflerin kimyasal yollarla üretilebilir. Bu nedenle, siyah duman oluşumu ve karakteristik, tek bir topak halinde sinterlenmiş, akış ile yanma sırasında erir. İnceltildikten sonra parmaklar arasında öğütmek için mümkün değildir. Tüm sentetik malzemeler ekşi koku için dağıtılmış bir tatsız özelliğine de.

Bugüne, akrilik için – kumaş en popüler tekstil malzemeleri ile ilgili. Lider konumda, üretiminin bir fiyatla birlikte muhteşem performans.

İlk akrilik boya bir şekilde yapıldığı için ekonomik ve uygun bir şekilde 1947 yılında dokuyu elde ederiz. Ve … gazdan çıkmayı başardık! Bu kadar kolay, ama gerçekten öyle sihirli belki göründü temiz ve berrak akrilik kumaş (komik ifadesini “havayı yapmak için” hatırlamak değil) inanmak zor ve aynı zamanda yüksek bir mukavemet, ışığa dayanıklılık, ve termoplastik vardır. Doğal gaz kaynaktan elyaflar ve filamanların belirli bir grubu, asetilen ve hidrosiyanik asidin üretilmesi üretmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın