Flanel Kumaş

Başlangıçta dokuma yün esaslı bir kumaş olan pazen karışımları bugün pamuk , naylon ve polyester de dahil olmak üzere bir dizi liften üretilmektedir.

Flanel Kumaş
Flanel Kumaş

Flanel Kumaş hafif bulanık ve yumuşak bir görünüme sahip, karakteristik olarak mat bir kumaştır. Pervanenin yüzeyini oluşturmak için, kumaş, havlu liflerinin uçlarını yükselten napping denilen bir işlem kullanılarak bitirilir. Sırtüstü yüzey, elyaflar fırçalandığında veya ovulduğunda hareket ederler ve pazara yumuşak bir his ve hafif bir kazık verir. Flanel, yalıtım özelliklerini artırmak için tek veya çift taraflı şekerlemeler yapabilir: Pamuklu pazen, tekli veya çift katlı olabilir, ancak yün pazen genellikle tek katlıdır. Flannelette, başlangıçta yün pazen taklidi ile dokunan, orta ila orta arası pamuklu bir kumaştır. Sadece bir tarafı dikilir ve hafif liflerden yapılır. Hem flanel kumaş hem de pazen düz örgü ve dimi örgü olarak dokunabilir, ancak örgü genellikle dikiş dikmesi ile örtülüdür.

Flanel Kumaş. ÖZELLIKLERI VE NITELIKLERI. Bu kumaşın kesilmesini sağlayarak ısıyı kolayca tutabilmeyi sağlar ve son derece sıcaktır ve kışlık yatak takımları için kesinlikle mükemmeldir. Flanel çarşaf serisi , yumuşak, nefes alabilen ve yünlü ürünler gibi kaşıntı yapmadığından, bu keten için en uygun kumaş olan pamuk kullanılarak yapılır. Pamuklu yatak çarşaflarını (yaz için mükemmeldir) pamuklu yatak çarşaflarını pamuktan veya çarşaftan örterek, soğuk gecelerde sıcaklık faktörünü ciddiye alabilir ve sesli ve kesintisiz bir uyku sağlayabilirsiniz. Isıtıcı özelliklerine ek olarak, bu örgü de oldukça elastiktir, örtüye uygundur ve yıpranmaz – bu nedenle, güzel görünümlü ve uzun süren ek avantajı vardır. Flanel dokunmak için çok yumuşaktır ve uzun temasla ısınacaktır.

Flanel Kumaş
Flanel Kumaş

Flannel ürünleri 40 ° C’de yıkanabilir ve kurutulur. Saf pamuk pervanesinin fırçalı kaplaması, bir süre sonra hafifçe pilling olabileceği anlamına gelir. Bu, pamuğun doğal bir özelliğidir ve bir kazık fırçasıyla taraklamak kolaydır. En iyi sonuç için, flanel ürününüzün bakım talimatlarına bakın.

Flannel, çeşitli derecelerde ve incelikte sıcak bir kumaştır. Yumuşaklık için ağır fırçalanmış düz örgü bezdir. Flannel genellikle giyim ve çarşaflarda kullanılır ve pamuktan veya yünden yapılabilir. Fırça işlemi, düz pamuktan daha fazla sıcaklık sağlayan yalıtımlı sözcüklerinden ya da “yün” den itibaren, pamuk pijama ve cüppeleri, erkek gömlekleri, yatak takımları için flanşlar bir kumaş parçası haline geldi ve dünyanın dört bir yanındaki yorganların favorisi haline geldi.

Malzeme genellikle 43 ila 45 inç genişliğinde, bazı 54 ve 58 ila 60 inç genişliğinde malzemelerimiz var ve bunlar gibi işaretlenmiştir. Pene flanşları, boyutlandırma içeriği ile değirmenden düz çıkıyor. Başka bir deyişle, preshrunk değil. Flannel% 100 pamuk olup çocuk pijama kabiliyetinin standartlarını karşılamamaktadır. Flannel görüntüleri, 8 x 8 inç örneğini taramaktadır. Renkler Internet yöntemlerinin izin verdiği kadar doğru gösterilir.

Flanel Kumaş. Alınan günü emir vermek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bununla birlikte, tüm siparişler ikinci iş gününe kadar işleme koyulur. Siparişinizin gelmesini beklerken lütfen bunu göz önünde bulundurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın