Viskon Kumaş Alımı Yapanlar

Viskon Kumaş Alımı yapanlar. Metre viskon kumaşları .Viskon nedir?

Şalvarlık kumaş alanlar. Viskozu hala suni ipek olarak biliyor olabilirsiniz, bu da lifin eskiden böyle adlandırılmasıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde, viskon “rayon” olarak adlandırmak hala yaygındır. Ama şimdi tam olarak viskon nedir?

Şalvarlık Viskon, birçok kullanımı nedeniyle popüler olan ucuz bir kumaştır. Tişört veya gömleklerde ve hatta kadife veya tafta gibi lüks kumaşlarda pamukla karıştırılarak bulunabilir. Bazı hijyen ürünleri, hastane tekstilleri ve hatta çay poşetleri de viskozdan yapılabilir.

Moleküler düzeyde, malzeme pamuğa benzer, ancak nasıl işlendiğine bağlı olarak farklı kullanımları olabilir.

Pek çok yüzü olan lif nedir? Viskonun ne olduğunu anlamak için üretim sürecine bakmamız gerekiyor.

VİSKON KUMAŞ VE KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ ALIYORUM.. 0536 336 43 43

pembe kumaş satan, pembe kumaş alanlar,rüyada pembe kumaş görmek,rüyada pembe elbise görmek, pembe gabardin kumaş satanlar, pembe alpaka kumaş, pembe elbiselik kumaş, pembe saten kumaş, pembe sandy kumaş, pembe döşemelik kumaş, pembe nevresimlik kumaş, pembe kanvas kumaş, pembe gömleklik kumaş, pembe takım elbise kumaşı, pembe likralı kumaş, pembe kumaş alanlar, pembe parça kumaş,parça pembe kumaş, pembe kumaş alan,kiloluk pembe kumaş,

Viskon hangi özelliklere sahiptir?

Parça Viskon kumaş alanlar çok cilt dostu, emici, hafif bir malzemedir. Esnek değildir ve bu nedenle çok yumuşak ve akıcı düşer. Viskon yaz için mükemmeldir, nefes alabilir ve pamuklu veya keten gibi rahattır.

Ayrıca viskon ucuzdur, çok sağlamdır ve dayanıklıdır ve uzun süre renk tutma özelliği ile giysinizin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Giyim endüstrisine ek olarak, viskon hijyen ürünlerinde, hastane ürünlerinde ve hatta çay poşetlerinde de bulunabilir.

Viskon bakımı yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Viskon kumaşlar nasıl yıkanır?

Ucuz viskon kumaş satanlar. Kumaşınızı dikmeden önce yıkamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Viskon ısıya karşı çok hassastır ve yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır. Sıcaklık çok yüksekse lifler büzülür ve giysi birkaç boyutta küçülebilir.

Kumaşları, çamaşır suyu içermeyen yumuşak deterjan kullanarak, makinede maksimum 40 derecede hassas veya hassas bir döngüde yıkamanızı öneririz. Sıvı yumuşak deterjanlar bunun için toz bazlı deterjanlardan daha uygundur çünkü giysiler üzerinde kalıntı bırakmazlar.

Viskon kumaşlar eğrilmemeli ve tambur ⅓ doluluktan fazla olmamalıdır. Yıkama talimatlarına uyulursa renk kaybı ve çekmesi engellenir ve dikilmiş giysinizin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Viskon kumaş kurutucuya girebilir mi?

Şalvarlık Viskon ısıya karşı hassasiyetinden dolayı kurutmak için kurutucuya konulmamalıdır. Giysiyi hafif nemliyken yıkayıp ütüledikten sonra asmanızı öneririz.

Ütüleme Ütüleme sıcaklığı çok yüksek olmamalı ve buharsız 2. seviyeden fazla olmamalıdır. Seviye 1 buhar ile tamamen yeterlidir. Kumaşı ters taraftan ütülemenizi öneririz ve kumaşı korumak için viskon ile ütü arasına bir bez koyabilirsiniz.

Viskon keserken nelere dikkat etmeliyim?

Parti Viskon kesim yaparken dikkat edilmesi gereken ve hepsinden önemlisi konuya sabırla yaklaşmak gereken birkaç önemli nokta vardır. Viskon, kabarık kumaşlardan biridir ve kesimi sizin için biraz daha zorlaştırır.

Kırmızı kumaş satan,kırmızı kumaş alanlar,rüyada kırmızı kumaş görmek,rüyada kırmızı elbise görmek,kırmızı gabardin kumaş satanlar,kırmızı alpaka kumaş,kırmızı elbiselik kumaş,kırmızı saten kumaş,kırmızı sandy kumaş,kırmızı döşemelik kumaş,kırmızı nevresimlik kumaş,kırmızı kanvas kumaş,kırmızı gömleklik kumaş,kırmızı takım elbise kumaşı,kırmızı likralı kumaş,kırmızı kumaş alanlar,kırmızı parça kumaş,parça kırmızı kumaş,
Kırmızı kumaş satan,kırmızı kumaş alanlar,rüyada kırmızı kumaş.

Kulağa alışılmadık geliyor, ancak kısa tüylü bir halı, kumaşın kaymaması için kesmek için en iyisidir. Kesme matı üzerinde döner bir kesici ile daha küçük parçaları kesmek en iyisidir. Deseni kumaşa sabitlemek için narin kumaşa zarar vermemek için ince ve ince iğneler kullanmanızı öneririz.

Kumaş alan kişiler. Temel olarak, deseniniz iyi bir şekilde sabitlenmeli ve ideal olarak, keserken kaymaması için ağırlıklarla da sabitlenmelidir. Desenli viskon kumaş dikmek istiyorsanız kumaşınızı tek kat olarak kesin. Mağazamıza bir göz atın, doğru iğnelere ve geniş bir uni yelpazesine ek olarak, yaz için harika çiçekli ve diğer desenlere sahip güzel viskon kumaşlarımız var.

Viskon kumaş dikerken nelere dikkat etmeliyim?

Ucuz Viskon kumaşlarla dikmek için maksimum 70 numara yeni ve ince bir iğne kullanmanızı öneririz. Burada evrensel veya mikroteks bir iğne kullanılabilir. Microtex iğnesi, özellikle ince ve ince viskon kumaşlar için daha iyi bir seçimdir. Desen parçalarını önceden overlok makineniz, sahte overlok dikiş veya kenarların yıpranmaması için dar zikzak dikiş ile temizleyebilirsiniz.

Kumaş alanlar. Dikiş yaparken, kısa bir dikiş uzunluğu ayarlayın ve dikişler büzülürse, biraz iplik gerginliği ve mümkünse baskı ayağı basıncı ile çalışın. Ne yazık ki burada temel bir tarif yok, ayarlar kumaşın ve dikiş makinesinin türüne göre biraz değişiyor.

Hangi kumaşlar viskon kumaşa benzer?

Viskon gibi modal da %100 selülozdan oluşur ve bu nedenle özellikleri çok benzerdir. Modal kumaşların yalnızca Buchholz liflerinden yapılması arasındaki küçük farkla, viskoz kayın, ladin, köknar veya okaliptüs liflerinden oluşabilir.

Parça viskon kumaş. Modal’a ek olarak, liyosel de viskoza çok benzer. Lyocell, saf okaliptüs liflerinden oluşur, üretim için gerekli solventler çok çevre dostudur ve bu nedenle artan ilgi görmektedir. Burada, viskoz durumunda kostik soda ve kükürt dioksitin kullanıldığı yalnızca organik ve hepsinden önemlisi toksik olmayan maddeler bulunur.

Kumaş parçası satan yerler,kumaş parçası satan kişiler,parça parça kumaş satanlar,çuvalda kumaş satanlar,defolu kumaş satanlar,ucuz kumaş parçası satanlar,kumaş arçası alan yerler,kumaş parçası nereden alırım,kumaş parçası nerelerde satılır,kiloyla kumaş parçası,kiloluk kumaş parçası,kilo ile kumaş parçası,
Kumaş parçası satan yerler,kumaş parçası satan kişiler,parça Kumaş.

Ham viskon kumaş satın alanlar. Harika viskon kumaşlarımıza ek olarak, elbette mağazamızda satılık harika modal kumaşlar da bulabilirsiniz. Viskoz ek olarak, aynı zamanda biraz modifiye edilmiş bir versiyonu olan viskoz jarse.  En büyük fark, elastan içeriğinden kaynaklanan elastikiyet ve dolayısıyla uygulama alanıdır. Viskon jarse, saf viskon ile aynı harika özelliklere sahiptir, ancak elastan içeriği sayesinde esnek kumaşlar için yapılan tüm kesimlerde kullanılabilir ve ütülenmesi gerekmez.

Viskon kumaşlardan ne dikebilirsiniz?

Kumaş alan kişiler. Şalvarlık Viskon kumaşlar bluz, elbise, etek ve pantolon gibi hafif ve havadar yazlık giysiler için idealdir. Mağazamızda harika ve uyumlu desenler satın alabilirsiniz. Örneğin “Sakura” kimonomuz, yeni başlayanlar için bile dikilmesi kolay olan viskon kumaşlar için harika bir kesimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın