Şifon Kumaş Nasıldır? Kumaş Alanlar

Şifon Kumaş Nasıldır? Kumaş Alanlar

Her elbise tipi için doğru kumaş nasıl seçilir? Ve neden yanlış malzemeden yapılmış bir elbisenin görünümünü düzeltmek neredeyse imkansız?

Herkes duruma aşina: Bir elbise istiyorum, böylece burada fırfırlar var, burada – modaya uygun bir baskı ve burada – dekoratif düğmeler. Ardından bir kumaş ve aksesuar mağazasına gelin ve takılın. Hangi malzemeye ihtiyaç var? İpek satenden nasıl farklıdır? Fırfırlar krepten yapılabilir mi? Güzel baskı nedeniyle diktiğiniz “hafif” brokar elbisenin hayal kırıklığını önlemek için bu makaleyi okuyun.

KUMAŞ TÜRLERİ

Herhangi bir ürünü dikerken olduğu gibi, stilini ve gelecekteki görünümünü hemen planlamanız gerekir. Ne için? Birkaç faktör için kumaşı hemen almak için:

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Mevsimsellik (sıcak veya hafif kumaş). Bu açıktır, çünkü kaşmir, yünlü kumaşlar, paltolar, deri vb. Kış mevsimi için uygundur Yaz mevsimi için – ince polyster,yün, pamuk, keten.

Ürünün gelecekteki stili. Üzerinize nasıl oturacak? Dekoratif detaylar olacak mı?

Elbise şeklini korumalı mı, akmalı mı? Karar verin: akan bir kumaşın etkisini elde etmek istiyorsunuz veya tersine elbise sıkı olmalı ve şeklini korumalıdır.

Kumaş esneyecek mi? Biraz esnemesine mi ihtiyacınız var yoksa gereksiz mi? Ardından kumaşın ve katkı maddelerinin bileşimine bakın.

Şekil kusurlarını gizlemem gerekir mi? Kumaşın parlamaması için sorunlu alanları kapsamaz. Yoksa çok önemli değil ve en ince malzemeleri seçebiliyor musunuz?

Doğal veya suni kumaşlar. Buradaki her şey sadece zevkinize, giyim tarzınıza ve mevsiminize göre.

Bilgi yeterli değilse, bir kumaş mağazasında deneyimli terzilerden, tasarımcılardan, danışmanlardan tavsiye isteyin. Tüm bu noktalara karar verdiğinizde malzemeyi seçebilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz çiçek baskılarının hepsi belirli bir elbise türü için uygun değil. Rasyonelden başlayın: kumaş bileşimi, fiyat, yoğunluk vb., vücuttaki duyumlar

Temel olarak, doğal kumaşlardan yapılan elbiseler günlük yaşam için daha kullanışlıdır, ancak istisnalar da vardır. Örneğin, bir düğününüz var ve birçok gelin gibi, keten bir elbiseyle koridordan aşağı inmek istemiyorsunuz. Veya 30 m yarıçapındaki tüm erkekleri fethetmek için baştan çıkarıcı jarse tüp elbiseye ihtiyacınız var.Karışım kumaşlar muhtemelen mükemmel bir orta yol. “Arkadaşlarla gözlerimizi yudumlamak” ile “Gürcistan’da uyandım, beni götür” arasında nasıl. Bu kumaşlar daha az kırışır ve daha az bakım gerektirir.

NE KADAR KUMAŞA İHTİYACINIZ VAR?

Elbise üzerindeki kumaş miktarını hesaplamak da önemlidir, böylece daha sonra tren ve kollar arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız. Bunu mağazaya gitmeden önce yapın veya profesyonellerden yardım isteyin. Her stil için kumaş miktarı farklıdır ve ayrıca parametrelerinize de bağlıdır. Kendiniz veya siparişi verecek terzi ile eteğin uzunluğunu tartışmayı unutmayın. Ancak, size “terzi çok fazla kumaş saydı” gibi görünüyorsa, daha az satın almayın. Tasarruf edebileceğinizi ve yeni elbiseniz için kendinize bir kemer alabileceğinizi düşünüyorsunuz. Sonunda ne elde edersin? Bir kumaş mağazasına başka bir kesim için yürüyüş yapın.

✓ KUMAŞ SATIN ALMAK BENİM İŞİM… 0536 336 43 43

YAZ KIYAFETLERİ

Benzer bir konuda zaten bir makale yazdık, ancak aniden siyahlı insanlar gelip size her şeyi unutturursa, burayı okuyun. Yaz aylarında, bariz nedenlerden dolayı doğal kumaşlar kullanmak daha iyidir: hava geçirgenliği, hafiflik, normal termoregülasyon.

Önerilen yaz malzemeleri:

dantel;

Atlas;

viskon;

keten;

polyester;

ipek;

şifon;

pamuk;

basma.

Abiye elbiseleri de unutmayın. Sonuçta, akşamları set boyunca yürümek için sabahlık giymek istemezsiniz.

ABİYE

Gömlek kumaş fiyatları,Pamuklu gömlek kumaşı,Gömleklik kumaş üreticileri,Yazlık gömlek kumaşı,Gömlek kumaş türleri,Kaliteli gömlek kumaşı nasıl olmalı,Gömleklik kumaş BURSA,GÖMLEKLİK kumaş fiyatları,Bursada kilo ile kumaş,Eşofman kumaşları,Yazlık kumaş,Elbiselik Kumaş Pazarı,Elbiselik Kumaş,Tekstil kumaşları,Kumaş Fırsatı,Kilo kumaş fiyatları, 2021 gömlek modelleri bayan,Şifon Gömlek Modelleri,Gömlek Modelleri bayan,bayan gömlek – tesettür,Abiye Gömlek modelleri,Şifon Gömlek Kombinleri,

Bu, kesinlikle hızlandırabileceğiniz bir seçenektir. Abiye elbiseler için kumaş seçimi de eğlencelidir çünkü gözler fal taşı gibi açılır. Bu, her şeyi daha fazlasını ve simli ile istediğiniz an. Sakin ve aklı başında kalın, kumaş dükkanları en büyük terzi mücadelesidir.

Abiye kumaşlar arasında:

şifon;

dantel;

brokar;

Atlas;

tafta;

krep georgette;

jakar ve diğerleri.

SICAK MODELLER

Kış gardırobunda sadece pantolonlar yaşadığında, “daha ​​sıcak ve işe gitmek uygun” diye bir kurtarma ekibi çıkardık. Ayrıca, aşağıdaki kumaşlardan dikilebilirler:

Angora;

gabardin;

poliamid;

tartan ve diğerleri.

Bir değişiklik için tığ işi elemanlar şeklinde dekoratif detaylar kullanabilirsiniz. Birçok yoğun kış malzemesi birbiriyle mükemmel bir şekilde birleştirilir.

Bu sonbahar / kış sezonunun trendini – suni deriyi unutmayın. Ondan bireysel giyim eşyaları yapabilirsiniz. Ya da tamamen deri bir elbise yapabilirsiniz. Çevrenizdekiler üzerinde nasıl bir etki yaratacağınızı hayal edebiliyor musunuz?

Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,
Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,

Kumaş alanlar. Yeni bir elbise dikmek için ilham aldığınız için şu anda mağazaya gittiğinizi umuyoruz. Sonuçta, asla çok fazla elbise ve ruj yoktur. Bir kumaş seçerken, anlık satın almalar yapmayın, biliyoruz, bazen gerçekten tüm kumaşları almak istiyorsunuz. Sizin için topladığımız faktörlere göre mevsime / yoğunluk / malzemeye göre elbise için kumaş seçebilirsiniz. Kumaş mağazalarındaki danışmanlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Kumaş alan mağazalarında size en pahalı kumaşı ihtiyacınız olduğu için satmayacağız, ancak gerçekten uygun bir malzeme bulmanıza yardımcı olacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın