Poliviskon Kumaş.

Poliviskon Kumaş. Nedenle, selüloz bileşen aralarında ortak – yaygın ve sık sık uygulanan tekstil viskoz ham bu, yine de,

poliviskon kumaş
poliviskon kumaş

pamuk kumaş özellikleri hemen hemen benzer sahiptir, sadece üretici kalpleri, aynı zamanda malzemenin, doğal olmayan kökenli olan tüketicilerin kazanılan onlar doku “ağaç” meyvesi olarak kabul edilebilir. Ama biz çok bahsetmek yok viskon – ve türleri olmak yaklaşık bir poliviskon.

Polyester viskoz elyaflar yeni kalite ve yeni bir isim vermek – poliviskon malzemenin temel ayırt edici özelliği, bir saf viskoz eklenir kalması ve tamamen yapay esas olarak oluşan polyester , ve bu nedenle adı gelir. Ve bu bugün çok gerekli olan daha fazla güç ve dayanıklılık, adamı elde etmek için yapılır. Bu özelliklere ek olarak, bir, yumuşak, kolay ve zengin boyalı kumaş nem emici, hijyenik ve “nefes” viskoz olmayan hareketi sırasında rahatsızlık görünür veren başka ve lifler, kötü bir kırma ve döşeme işinde kolaylığı, hem de hoş ve kayda değer esneklik yüksek mukavemet ekledi.

Nasıl böyle bir harmanlanmıştır malzemeye bakımı için?

Poliviskon Kumaş. Çalışma sırasında bakım granül oluşmadığı kumaş yüzeyinde sağlamak için alınması gereken fakat göründükleri yoksa, özel bir makineyi kullanarak bunları kaldırmak mümkündür. Geri kalanı için, onun zarar görmesini önlemek için her bir spesifik ürün üzerinde bakım talimatlarına dikkat etmek en iyisidir. Bu husus kırışıklıklar dirençli olduğuna göre demir, sen gerekmeyebilir.

Çok yüksek kalitede iş takım elbise yapılmış poliviskoz kumaştan, elbiseler, tunikler, ceketler – sadece sayılmaz. Bu kumaş gibi değil çok iyi olduğu gibi bu doku şeyler, neredeyse herkes memnun edecektir.

Poliviskon Kumaş. Pamuk, viskoz elyaflar benzer kimyasal bileşimi, kumaş bu çok fazla olmayan asit ve alkali, asit ve alkali direnci fakat fark pamuk ile karşılaştırıldığında. Lif açısından zengin bir alkali asit direnci üstündür. Bütün mükemmel boyama fonksiyonu ile boyanmış Benzer aynı viskoz elyaflar ve pamuk boyaması. Ayrıca termal özellikleri viskoz elyaflar ve pamuk, 1.50 ~ 1.52 gr / cm3 yakın pamuk yoğunluğu Benzer bulunmaktadır.

Genellikle, statik elektrik, daha iyi bir büküm fonksiyonu kolay değildir, boya kolay, elyaf nem emme viskoz. Kısa liflerin diğer tekstil elyaf kumaş harmanlanmış yumuşatma, kayganlık, geçirgenlik, içten yıpranmış, lekeli güzel bir renk, iyi bir renk sabitliği olan mümkündür, eğirme edilebilir. iç çamaşırı, dış giyim ve çeşitli dekorasyon öğeleri yapmak için uygundur. Anlamsız filaman kumaş dokusu, giyim ve kumaş dokuma yorgan olarak kullanım için de uygundur ilave olarak. Bu viskoz elyaf kusurlu haslığı, düşük yaş modüllü ve yüksek çekme şematik bir deformasyon esnekliği ve aşınma direnci zayıftır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın