Parti Gabardin

Gabardin, zarif takım elbise veya günlük yaz kıyafeti yapmak için kolayca uyarlanabilir. Bu nedenle, bu sezon, Dut gibi dünya çapında markalar çiçek elbiseleri için gabardin kullanırken diğerleri kumaşa mükemmel etek izi yapmak istiyorlar.

Parti Gabardin
Parti Gabardin

Parti Gabardin. Benzer şekilde, gabardin özellikle yazlar boyunca Bangladeş’te oldukça popüler olmuştur. Pamuklu kumaş pantolonlar kottan farklı olarak sıcağa daha rahat ve diğer malzemeler kadar havasız hissetmezler. Her ne kadar çeşitli renklerde – siyah, kahverengi ve mavi – mevcuttur olsa da, haki erkeklerde hala modaya uygun.

Bu yaz erkekler için, gabardin çinileri özellikle yenilikçi bir tişört ve gölgeler ile eşleştirildiğinde, bunlar rahat kıyafetler için mükemmel bir kıyafet oluşturuyor. Bunları alışveriş edebileceğiniz en iyi yerler, uygun bir fiyat aralığında iyi bir koleksiyon bulacağınız sokak dükkanları bile çok çeşitli gabardin kıyafeti sağlayabilir, ancak onları satın alırken kaliteye dikkat etmeniz gerekir.

Parti Gabardin. Kadınlar için, gabardin çinileri mutlaka sahip olmalı! Koyu renkli monokromatik renklerle profesyonel bir görünüm seçebilir veya sevimli çiçekli baskılar veya cesur hayvan baskılarla canlı olanları satın alabilirsiniz diğer mağazalarda rahat ve şık, gabardin pantolon bulunur.

Yünleri vurgulamaya devam ederken bir kumaş seçmenin çok eğlenceli olacağını düşündüm. Orada birçok yün çeşitleri var ve kendim söylersem, neyi satın aldığınızı veya hali hazırda neye sahip olduğunuzu bilmek harika. Bugün, yün gabardine bırakıyorum.

Şimdi hepsini bu şekilde kıralım. Yün lif türüdür – önümüzdeki hafta farklı türde yünlü elyaflarla uğraşacağım, o zaman bir yün olacaksın! – ve gabardin örgü yapısıdır. Her örgü örgüsünün ne olduğunu biliyor musunuz? Dokuma tezgahını gerçekten gördünüz mü, bilmiyorum, ancak birkaç tane gördüm. Garip, tuhaf tesadüf kendi bezlerini örten bir sürü kadın var.

Parti Gabardin
Parti Gabardin

Gerçekten büyüleyici. Dokumayla ilgili tüm ayrıntıları söyleyemem (bilemiyorum çünkü!), Fakat temel örgü yapıları olduğunu ve bunlardan birinin dimi olduğunu biliyorum. Gabardin bir dimi. Bu temelde, yakından baktığınızda, iplikler çapraz görünüyor – kot gibi! Evet, denim, kot pantolonların yapıldığı kumaş bir dimi örgüdür.

Parti Gabardin. Yün gabardine göre farklı olan şey her zaman yorgun olmasıdır. Dürüst olmalıyım ve gabardine örtüyü ne verdiği konusunda tam olarak emin değilim ama güzel akışı var demek istiyorum. Yün Gabardine, orta ağırlıkta bir kumaş olup ceket, pantolon, elbise ve etek için güzel çalışmaktadır. Uygun olduğunu düşünüyorum.

Yün gabardinin aslında ön yıkamayla çok bağışlayıcı olduğunu görüyorum. Bu sıkı dokunmuş kumaş için nazik döngüyle soğukta kurumaya bırakın. Ona iyi bir demir verin ve gitmeye hazırsınız!

Bu örgüye çapraz örgü denir çünkü kumaş yüzünde yüzen çözgü ipliği (veya atkı ipliği) köşegen çizgiler oluşturur. Dimi örgü kalın bir his ve iyi pürüzsüzlükle güzel olduğundan, kat ve takım elbiseleri için lüks astar olarak kullanılır. Tipik örgüler dimi, kaşmir, kot, burberry, gabardin vb.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın