Open End Kot Kumaş Satın Alanlar

Open End Kot Open End DENIM KUMAŞLAR VE ÜRETIM YÖNTEMLERI

Kot Kumaş Alan. Denim kumaşlar. Ring iplikler geleneksel olarak 1970’lerin sonlarına kadar denimde kullanılıyordu, ancak daha sonra daha ucuz Open End iplikleri ile değiştirildi. Elbette, kot kire karşı dayanıklı, dayanıklı ve güzel görünüyor – ama tanrı aşkına, başka bir şey de giyin, insanlar sanırım markasız sürümlerin iyi fiyat noktası onları bu kadar popüler kılıyor, bu yüzden hayır, yaşadığım yerde kotların önlerinde uzun bir ömür var, modası geçmeyecek. Jeans yaş, ekonomik ve stil engellerini aşar. Hem open-end hem de normal (tek) ring-spun denimden çok daha yumuşak ve dokulu bir el oluşturur.

KUMAŞ SATIN ALIYORUM… 053 6336 43 43

Kumaş alanlar.  Ring denimden daha ucuz olan open end denim, elyafları presleyerek şekle sokarak “sahte büküm” yapar. Cotton Serge Denim, sağlam ve esnek özellikleri ile bilinir. Temel olarak, bu tekniklerin tümü, giysilerin döner tambur makinelerinde işlenmesini içerir. Jean’lerin ikinci nesli???? pazar evrimi, üretici tarafından önceden yıkanmış kot pantolonlar üretti.

KUMAŞLARINIZI DEĞERİNDE SATIN ALIYORUM... 0536 336 43 43

Ucuz Kot Kumaş. Ancak bugün, orijinal ring-spun veya ring-ring denimden daha düşük kalitede olduğu kabul edilmektedir. İken açık uç kot denim diğer formları gibi çok kişilik olarak olmayabilir, iş giyim için mükemmel ve ekonomik bir seçimdir güçlü, daha dayanıklı kot oluşturmak için söylenir.

Türkiye’de kumaş alanlar metre  başına ons olarak ölçülür ve oz / yd2 ile gösterilir. Genellikle, basitlik için, belirli bir kumaşın bir kare yarda çıkarılarak 13 oz olduğu söylenir. İngiliz birim sisteminden uluslararası sisteme dönüştürmek için oz değerini 33.9 faktörü ile çarpmanız gerekir. Denim kumaşlarda ayırt edilir: hafif 4-10 ons (135 – 339 gsm), orta – 10-13 ons ve ağır – 14 ons’tan fazla. Ağır (gramajlı) kumaşlar öncelikle erkek ürünlerinde kullanılır, kışlık modellerin yanı sıra kalın ceketler. Orta boy kumaşlar, erkek yazlık modellerinde ve ana kadın serisinin ürünlerinde kullanılmaktadır. Hafif kumaşlar gömlekler, bluzlar, yazlık pantolonlar ve şortlar, üstler için iyidir.

Parti İplikler, sınırlı uzunluktaki liflerden oluşturulan ve eğirme işlemi sırasında birlikte eğrilen ipliklerdir. Denimde homojen bir pamuk ipliğimiz var. Doğal pamuktan elde edilir.

Yirmi beş ila otuz yıl önce, tüm pamuk iplikleri ring iplik makinelerinde üretiliyordu. Rotor iplik makinelerinin ortaya çıkışı, durumu kökten değiştirmiştir. İçlerinde, bir basınçlı hava akımı yardımıyla, yanlış büküm, yani liflerin dolanması gerçekleştirilir. Sonuç, ring iplik makinesinden çıkarılana kıyasla çok düzgün olmayan hacimli bir ipliktir.

KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Ucuz Kot Kumaş Satanlar.  Bu tür ipliğe İngilizce terminolojide bükümsüz denir – OE: açık uç (açık uç). Düzenli büküm olmaması nedeniyle, liflerin daha düşük bir oryantasyon derecesi ile elde edilir, uçlarının bir kısmı ipliğin yüzeyinde çıkar. Bükülmüş iplikten ve mukavemetten daha düşüktür. Bununla birlikte, çoğu pamuklu kumaş şu anda bu tür ipliklerden yapılmaktadır. Niye ya? Birincisi, döner iplik makinalarının verimliliği 4-5 kat daha fazladır, ring eğirmeden daha fazla. İkinci olarak, döner eğirme makinelerini kullanırken bir dizi iplik hazırlama aşaması atlanabilir. Özellikle ön eğirme gerektirmezler, ancak doğrudan kayışlarla sıkıştırılabilirler.

Kot firesi,kot firesi alanlar,denim firesi,kot firesi alan kimler,kot firesi nereye satarım,kot firesi kim alıyor,kot firesi nereye satarım,kot firesi alan firmalar,kot firesi satan alan,kot firesi alımı yapan,kot firesi alımı yapanlar,kot firesi satın alan kişiler,denim firesi alan,denim firesi alan yerler,denim firesi alan kişiler,kot firesi alan kişi,kot fire parçası alan,kot fireleri alanlar,kot hurdası alan,kesimden çıkan kot firesi alan,
Kot firesi,kot firesi alanlar,denim firesi,kot firesi alan kimler,kot firesi nereye satarım,kot firesi kim alıyor,kot firesi nereye satarım,kot firesi alan firmalar,kot firesi satan alan.

Sonuçta, bu tür makinelerden bir toka çok daha hızlı ve daha düşük maliyetle elde edilebilir. Bu nedenle tüm ucuz kot pantolonlar OE iplikleriyle yapılır. Bazı üreticiler, kabul edilebilir kaliteyi korurken kumaş fiyatlarını düşürmek için çözgü bükümü ve OE atkı ipliklerini birleştirir. Bu nedenle tüm ucuz kot pantolonlar OE ipliklerle yapılır. Bazı üreticiler, kabul edilebilir kaliteyi korurken kumaş fiyatlarını düşürmek için çözgü bükümü ve OE atkı ipliklerini birleştirir. Bu nedenle tüm ucuz kot pantolonlar OE iplikleriyle yapılır. Bazı üreticiler, kabul edilebilir kaliteyi korurken kumaş fiyatlarını düşürmek için çözgü bükümü ve OE atkı ipliklerini birleştirir.

KUMAŞ – İPLİK – KUMAŞ PARÇASI BEN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Kot Kumaş Alanlar Üretim

Denim dokumadan önce, çözgü iplikleri boyanır, ancak sürekli değil, sadece yüzeyde. İplikler ya yan yana havalandırılır ya da bir iplik halinde boyanır. Birincisine ikincisine halat denir. İplikler, çözünür tekne boyası ile sağlanan boya bandından birkaç kez geçer. Ardından denim iplikler beş ila yedi kez oksijenle tekrar temas ettirilir. İşlem ne kadar sık ​​tekrarlanırsa, kumaşın mavi rengi o kadar derin olur. Genellikle iplik tamamen boyanmaz. Bu, kotların kolayca hafifletilmesini ve sürtünme ile yıkanmasını sağlar. Klasik taş yıkama kotları bu şekilde yaratılmıştır.

Kumaş Özellikleri

Kot Parçası Alanlar. Genellikle denim çözgü gövdesi ile kullanılır, yani çözgü ipliği indigo ile boyanırken atkı ipliği boyanmaz. Geçmişte, ring iplikler ağırlıklı olarak denim için kullanılırken, şimdi yerini daha yüksek üretim hızlarına izin verdikleri için open-end iplikler almıştır. Ancak 1990’lardaki moda trendleri nedeniyle bu durum yeniden değişti. Ring iplikler tipik yapıları ve çapraz çit görünümü nedeniyle yeniden talep olunca open-end iplikler tekrar değiştirildi.

Kot Kumaş Kullanım

Kot pantolonlarda kot

Kot kumaş satın alanlar,kot satın alan,kot satın alan yerler,kot kumaş satın alan yerler,denim kumaş satın alan,denim kumaş alımı yapanlar,kot kumaş alımı yapanlar,ucuz kot satışı yapanlar,parça kot satışı yapanlar,1a kot,1a denim,kumaş satın alan benim,kumaş alanlar benim,kumaş alımı yapan benim,kot kumaş mağazaları,
Kot kumaş satın alanlar,kot satın alan,kot satın alan yerler,kot kumaş satın alan yerler,denim kumaş satın alan,denim kumaş alımı yapanlar.

Denim, özellikle sağlam ve dayanıklı olarak kabul edilir. Diğer birçok kumaştan daha yüksek UV koruması sunar. Bu, gücü ve yoğunluğu ile mümkün olmaktadır. Denim yıkanabilir ve bakımı kolaydır ve ayrıca yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır. Parça kot alanlar. Uzun süreli depolamadan sonra genellikle denim giysilerde sarı lekeler görülür. Yıkama işleminden sonra bunlar kumaş yüzeyinin geri kalanından daha hafif görünür. Genellikle solma olarak yanlış anlaşılan değişim, indigo boyanın gazlar, UV radyasyonu veya ozon yoluyla bozunma reaksiyonundan kaynaklanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın