Mikro Kumaş

Yaz ışık giyim etiketleri üzerinde sıklıkla mikro olarak bu kumaşı bulabilirsiniz. Adını çok gizemli geliyor. Hemen ve yapıldığı ne gelemedi. Aslında, her şey basittir. Sana kompozisyon ilgili bilgileri okuyabilir önermek mikro dokusu özellikleri avantajları ve dezavantajları, şeyler ve bu sentetik malzeme ile bağlantılı birçok şey bakmakta yöntemler

Mikro Kumaş.
Mikro Kumaş.

Mikro Kumaş. Her gün iyi beyinleri yeni teknolojiler icat ve hayatın her alanında keşifler yapmak. Doğal kumaşlar oldukça pahalıdır ve her zaman modern yaşamın yüksek talepleri karşılamak değil. Sentetik sanayi – bu her zaman zararlı değildir. Bilim adamları mukavemeti ve nem emme artmıştır bir lif geliştirmek mümkün olmuştur. Onu mikrofiber (mikrofiber) adı.

Mikrofiber bir insan saçından daha hangi on kat daha küçük, son derece ince lifler olduğunu. kelimesinin kendisi ön ek bir miktar göstermektedir. 0.06 mikron lif çapı. Kuşkusuz, yüksek teknoloji ekipmanları bunu üretmek için gerekli.

Yetenekli yöneticiler gerekli tüm bilgileri ile müşterilerine sağlayacaktır. Biz yüksek kaliteli kumaşlar, renkler ve güncel moda trendleri karşılayan tasarımlar sunmaktan mutluluk duyarız!

“Mikro kumaş” bir defada çok ince sentetik liflere uygulanan ve bileşikleştirildiğinde standart bir liften 40 kat daha büyük bir yüzey alanı oluşturan bir terimdir. Polyester elyaf mikrofiber perdelerin özellikleri ve özellikleri kırışıklık direnci, dayanıklılık, rahatlık, nefes alabilirlik, bakım kolaylığı ve görünüm tutma özelliğidir. Çok sayıda lifle mümkün kılınan daha büyük elyaf yüzeyi ayrıca daha canlı perde renkleri ve desenleri sağlar.

Mikro Kumaş. Kumaş bakımı için talep olmadığı unutulmamalıdır. Örneğin, yeterli aralıklarla kuru bir sünger veya ara sıra vakumlama ile temizlemek için, mikrofiber döşemeli, mükemmel durumda döşemeli mobilya tutmak için. Bir sandalyeye veya kanepede kahve veya çay lekeleri çıkarmak için, sabunlu su ile ıslatılmış bir sünger kullanabilirsiniz.

Mikro Kumaş.
Mikro Kumaş.

Mikro kumaş çok çabuk kurur. Ancak, kurutma ısıtma radyatör ve yoğun ısı radyasyon diğer kaynaklar için kullanamazsınız unutmayın. Aksi takdirde, mikrofiber tüketici özelliklerini kaybedebilir. Ayrıca, güçlü kimyasal maddeler ve benzeri bileşimler kullanılarak kumaşlardan leke anlamak için girişimi için tavsiye edilmez.

Mikro Kumaş.Pamuk kumaş yüzde 90 selülozdan oluşan moleküler yapısı sayesinde son derece dayanıklı bir malzemedir. Gücü, yırtılmaya karşı dayanıklıdır, yıkandıktan sonra kalitesini kaybetmez ve yıllarca sürebilir. anda, yaygın kullanılır: güzel gelen nevresim için yatak örtüleri ve havlular. Aslında muhtemelen evdeki her odada bulacaksınız. İstenilen kullanıma bağlı olarak, pamuğu farklı şekillerde işlemek mümkündür. Örneğin, bir saten benzeri efekt veya daha yumuşak, fırçalanmış bir yüzey oluşturmak için.

Pamuğun oldukça yakında örülmüş yüzey yapısı sayesinde hem yumuşak hem de serindir ve dokumaya bağlı olarak çok nefes alabilen bir kumaş oluşturur. Hava cepleri küçük olduğu için, pamuklu kumaşların bir veya iki tarafı fırçalayarak daha sıcak olmasını sağlamak için çok fazla ısı koruması sağlamaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın