Kumaş Çanta Modelleri Moda Çanta

Kumaş Çanta Modelleri Çanta Modası Nedir?

Baskılı Kumaş Çantalarımızın Tasarım Yönleri :

KUMAŞ ALANLAR. Baskılı kumaş çantalar mükemmel bir reklam ve promosyon aracıdır. Bez çantalar geniş, kullanışlı ve portatiftir ve şirketiniz veya markanız için sürekli bir reklam görevi görecektir. Kumaş baskılı bez çantalarımız genellikle dikdörtgen şeklindedir ve tasarımlarınız için size mükemmel kanvas sağlar. Çok çeşitli baskı stilleri ve tekniklerimizi kullanarak yeniden kullanılabilir bez çantanızın bir veya iki yüzüne baskı yapın. Yedi renge kadar çok renkli serigrafiyi seçin.

Spot kumaş alanlar. Karmaşık ayrıntılı tasarımlar için yüksek kaliteli dijital baskıyı seçin. Cesur renkler ve ayrıntılı tasarımlar için kumaş alan yerler baskıyı veya transfer baskıyı seçin. Ayrıca, tasarımlarınızı gerçekten öne çıkarmak için göz alıcı folyo, metalik ve kabarık cilt katmanları ekleyebilirsiniz.

Sloganımız: sıkıcı olmayın! Fikirlerinizi şık bir yerleşim baskısı veya tam boyutlu kenardan kenara tam sayfa baskı olarak yazdırın. Baskılı kumaş çantalarımız ve baskılı kumaş çantalarımız, özel gereksinimlerinize göre tamamen özelleştirilebilir.

Stok ip alanlar. Çevre dostu yeniden kullanılabilir bez çantalarınızın saplarını boyayabilir, kumaş alışveriş çantalarınızın saplarına baskı yapabiliriz. Özel baskılı kumaş çantanızın kapasitesini artırmak için köşebent ekleyebiliriz. Bize fikirlerinizi söyleyin, promosyon projeleriniz için en iyi seçeneği bulmak için sizinle birlikte çalışalım. Özel baskılı kumaş çantanızın kapasitesini artırmak için köşebent ekleyebiliriz.

Marka çanta modelleri,Marka çantalar Outlet,bayan çanta modelleri ,Küçük çanta modelleri,bayan çantaları,5 TL çantalar,bayan çanta modelleri ,kumaş çanta modeller,moda çanta bayan,moda çantalar bayan,kumaş çanta modelleri,çantalık kumaş,çantalık kumaş satın alanlar,çantalık kumaş nereye satılır,çantalık kumaş kilo fiyatı,kiloyla çantalık kumaşlar,

Bize fikirlerinizi söyleyin, promosyon projeleriniz için en iyi seçeneği bulmak için sizinle birlikte çalışalım. Özel baskılı kumaş çantanızın kapasitesini artırmak için köşebent ekleyebiliriz. Bize fikirlerinizi söyleyin, promosyon projeleriniz için en iyi seçeneği bulmak için sizinle birlikte çalışalım.

Pamuklu çantalar

Kumaş satın alan kişiler. Pamuğun baskılı çantalar için bu kadar popüler bir malzeme olmasının bir nedeni var – malzemenin üzerine baskı yapmak çok kolay olduğu için baskı için mükemmeldir kumaş alan sayesinde markanızın renklerine tam olarak uyan boyalı pamuğu tercih edebilirsiniz. Kumaş parçası satın alanlar renk eşleştirme hizmeti. Pamuklu torbalarda baskı alanında herhangi bir sınırlama yoktur, bu da tasarım seçeneklerinizde sınır olmadığı anlamına gelir çünkü biz de uçtan uca eksiksiz baskı sunabiliriz.

Pamuk nedir?

Pamuk, pamuk bitkisinin tohumlarının çevresinde yetişen yumuşak bir malzemedir. İşte pamuğun tarladan kumaşa yolculuğunu detaylandıran bir video:

Jüt çuvallar

Kumaş alanlar. Önceliğiniz güçlü ve dayanıklı çantalara sahip olmaksa, jüt mükemmel bir kumaş seçimidir. Çantaları su geçirmez hale getirmek için sağlam kulplar ve iç kısımlara laminasyon ekleyerek onları daha da dayanıklı hale getirebilirsiniz. Jüt çuvallar kalın doğal liflere sahip görünümlerinde çok belirgindir, bu nedenle çantalarınız için eko bir tarz istiyorsanız harikadır.

Jüt nedir?

Parti kumaş satın alan yerler. Jüt malzemesi, kaba, güçlü ipliklere gerilmiş dokuma bitkisel elyaftan yapılır. Bitki öncelikle spot kumaş cinsi içindeki 40-100 farklı bitkiden yapılır. Bitkilerin büyümesi kolaydır ve gelişmelerini sağlamak için çok az su veya gübre gerektirir. Bu, onu çevre dostu çantalar ve diğer ürünler için popüler bir seçim haline getirir.

Kanvas çantalar

Parti Kanvas, üzerine basılması kolay ve taşıması hafif olduğu için pamuğun aynı faydalarını sunar. Bununla birlikte, doğal olarak pamuktan daha kalın ve daha serttir ve bu nedenle baskılı kanvastan yapılmış çantaların sağlam ve güçlü olduğuna güvenebilirsiniz. Logonuz veya markanız ile basılmış kanvas çantalar yıllarca kullanılabilir.

Tuval nedir?

Parça Kanvas, güçlü bir malzeme gerektiğinde (yelken çanta) kullanılan sağlam bir dokuma malzemedir. Aynı zamanda sanatçılar için popüler bir malzemedir ve boyama yüzeyi olarak kullanılır. Modern kanvas, pamuk veya ketenden yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın