Kapitone Alanlar

Kapitone Alanlar.  Kapitone kumaşlarımızın tamamı% 100 pamuklu, yüksek kaliteli, orta ağırlıkta pamuklu kumaşlardan üretilmiştir ve mükemmel bir yorganı üretmek için idealdir. Elbise, zanaat, perde (astarlı) ve diğer hafif ev dekorasyon projeleri için kullanılamayacak hiçbir neden yoktur. Pamukların hepsi dokunmuş pamuktur ve onlara pürüzsüz bir yüzey verir. Bu kumaşlar, kaliteleri nedeniyle daha az büzülme eğilimi gösterir ve daha ucuz pamuklu kumaşlara kıyasla renklerini tahriş etme olasılığı daha düşüktür. Projenize başlamadan önce ön yıkama önerilir, çünkü az miktarda büzülme olabilir.

kapitone alanlar
kapitone alanlar

Bu kapitone kumaş 25cm’den başlamak üzere 5cm’lik aralıklarla ve şişman çeyrek boyunca satıyoruz, bu yüzden ihtiyaç duyduğunuzdan fazlasını satın almanız gerekli değildir. Kapitone ediyorsanız, çok fazla masraf çıkarmadan sizi cezbetmek için muhteşem kumaşlar bulmanız gerekir. Ayrıca, ücretsiz iade hizmeti, ücretsiz posta ücreti seçenekleri ve cömert bir bağlılık düzeni var, ayrıntılar için aşağıdaki bağlantılara bakınız.

Bu kumaşlar, en kaliteli markalı pamuklu kumaştır, kapitone için mükemmeldir, ancak bunlar kullanılabilecek tek şey olmaktan çok uzaktır. Elbise hazırlama, genel el sanatları, moda çantaları, abajur, yastık ve perde (uygun bir astar kumaş ile) gibi dekoratif uygulamalar için de idealdir. Biz büyük kumaş koleksiyonları.

Sizin için ideal kumaş bulmanıza yardımcı olması için ekranın solundaki filtreleri kullanabilirsiniz. Eşleşen kumaş veya renklerle biraz yardım almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin, bizden her zaman memnuniyetle yardım etmekten mutluluk duyarız.

Kapitone Alanlar.  Pamuğu, kapitone için mükemmel bir şekilde% 100 pamuklu yüksek kaliteli kumaştır. Genellikle kapitone için en iyi kumaş olarak kabul edilir. Pamuk ağırlık pamuğunda küçülme olurken, genellikle daha ucuz pamuklu

kapitone alanlar
kapitone alanlar

kumaşlardan daha az küçülür. Yüksek kaliteli pamuklu kumaşların kanamaları da daha az olur, ancak tüm kumaşlar kapitone kullanıldığında renk haslığı açısından test edilmelidir.

Üçgenler, kareler, bardak blokları ve elma çekirdekleri gibi standart ekleme şekillerinin yanısıra favori aplike şekilleriniz için aplike kalıplarını da kullanabilirsiniz. Atıç tasarımlarını uygulamak için ultra hassas uygulamak için sandviçinizde bir eriyiği birleştirin. Özel kalıpları kullanarak bir yorgan yapmak için tüm kumaşları ve talimatları içeren bir dizi yorgan kiti de bulunmaktadır.

Geleneksel olarak yorgan dükkanları, en kaliteli pamuklu kapitone kumaşların tek kaynağı olmuştur, ancak son zamanlarda birçok ulusal kumaş zinciri, envanterlerine çeşitli kapitone ağırlık pamuklu kumaşlar eklemiştir.

Kapitone Alanlar. Ağırlık pamuğu ayrıca, yorgan ve dikiş maketleriyle kıyafetler için de kullanılır. Giysiler için kullanılan pamuk, giysilik tamamlandıktan sonra küçülme ve fit sorunları önlemek için herhangi bir kesme veya dikişe başlamadan önce her zaman önceden yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

Ev dekoru ağırlık pamuğu genellikle saten kaplaması olan daha ağır bir pamuktur. Kapitone ev dekorasyonu için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu kumaş ağır ağırlığı nedeniyle iyi döşenmiyor olsa da, kapitone çantalar  kapitone yastıklar ve biraz ekstra “gövde” arzu edilen atma yastıkları için mükemmel bir kumaş . Bu kumaş genellikle 54 “genişliktedir, bu da daha geniş yarda alanları gerektiren ev dekor projeleri için ekonomik bir yöntemdir. Kapitone için de kullanılabilir, ancak ağır olduğundan dolayı olağanüstü derecede hafif bir vuruş kullanılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın