Kaç Metre Kumaş Gider

Kaç Metre Kumaş Gider. Kumaşa baktığınızda ve o zaman ne için kullanacağınız konusunda aklında bir fikriniz olabilir veya olmayabilir, ne kadar kumaş satın alıyorsunuz? Bu, benim için en zor karar, b / c ne için kullanacağım karar verdiğim için yeterince sahip olmak istemiyorum, ama sonra çok fazla alabilirim? Merak ediyordum, kullandığınız bir sisteminiz mi yoksa asgari bir avare yardımı mı alıyorsunuz? Teşekkürler. Basmalarını seviyorum. ”

Kaç Metre Kumaş Gider
Kaç Metre Kumaş Gider

Bu harika bir soru. Bu yüzden, sizinle kumaş satın almak için “kurallarım” ı paylaşmak, uzun yıllar boyunca kumaş satın alımı yoluyla geliştirilen iyi bir fikir olabilir, bunları faydalı bulacağınız umuduyla düşündüm. Elinde bir desen zarfıyla kesme masasına kadar yürüdükleri insanlara içeride biraz kıkırdayarak, 2/3/8 metre bir şey isteyebilirim. Habercilik, Herkes: Seni midilliye kadar öldürmeyeceksin ve o ekstra 1/8 ayağında bir avluda alıp küçülme / hata için ufak bir odaya sahip olduğun için 2.5 diyelim!

Kaç Metre Kumaş Gider. Güzel bir renk gözünüzü yakalar. Dokunduğunuza dokunduğunuzda – doku ölecek! Bu kumaşa sahip olmanız gerekir! Ancak, ne kadarını almalıyım?

Açıkçası, ideal durum, elinizde mükemmel kalıp varsa, tam olarak ne kadar ihtiyacınız olduğunu size söyleyecektir. Fakat bazen yaşam mükemmel değildir ve bir model çıkarmadan hayatımıza muhteşem kumaş gelir. 😉

Eğer kumaşın mükemmel bir elbise vereceğini düşünüyorsanız, belki de bu masa yardımcı olacaktır. Tıpkı önceki etek, pantolon ve ceket masalarında olduğu gibi elbise modelleri topladım ve gerekli kumaş miktarlarını bir kumaş genişliği ve elbise boyutu ile parçalanmış bir elektronik tabloya girdim ve aşağıdaki minimun, maksimum ve ortalama kumaş gereksinimleri tablosunu hesapladım.

Kaç Metre Kumaş Gider. Elbiseler stillerinde çok farklı olduğu için (ve dolayısıyla ihtiyaç duydukları kumaş miktarında) önceki tablolarımdan daha fazla desen topladım. Yaklaşık 300 desen 45 inç genişliğinde kumaş için değerlere girdi ve yaklaşık 350 desen 60 inç genişlik

Kumaş Alış Kuralları:

– Hiçbir fikrim yoksa, 1/2 yd

– Çocuk giysisi olsaydı, 1 yd (yalnızca küçük çocuklar)

– Benim için kısa kollu bir üst olabilseydi, 1,5 yd

– Olabilirse Benim

için etek olabilirse (takılı), 1,5 yd

Kaç Metre Kumaş Gider
Kaç Metre Kumaş Gider

– Eğer benim için bir etek olsaydı (daha uzun dolgun), 2 yd

– Bay Rae için bir gömlek olabilseydi , 3 yd

– Bana göre bir elbise olabilirse, 3 yd

Kaç Metre Kumaş Gider. Bunlar her zamanki tutarlarm. Ben genellikle bir şey satın almadığım için pişmanım ama yine de kumaşın çok fazla olması. Git rakam. Ben bir şey dikip sonra “satın eğilimi durumda: zaten baskı daha satın aldı Instagram bu arada, kumaş alımlarımın sahnelenen oyun-içi oyuna şahit olduğunuzdan).

Ve konfeksiyon türleri için yarda tahmin konusunda gerçekten, gerçekten harika yazı için, gerçekten benim arkadaşım  en yayının üzerine kontrol etmelisiniz denilen Ben Tahmin yarda nasıl .” Bu şık diyagramlar ile birlikte geliyor, sen olmayacak Üzgünüm söz veriyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın