Gabardin Kumaş Alanlar.

Gabardin Kumaş Alanlar. Suit, takım elbise, mont, elbise ya da etek dimi örgü bir yünlü kumaştan yapılabilir. Bu atama gabardin kumaş alanlar“gabardin” altında bilinmektedir. Bu örgü dik dimi Bu çapraz bağların ile karakterizedir. Bu kumaşın tipik hala emprenye daha iyi özelliklere alabilirsiniz sabit kolu olduğunu. Gabardin genellikle kumaş saf pamuk, saf yün kamgarn, yarı kamgarn yün veya İçin viskon kullanılmalıdır. Ayrıca kullanım için bugün geldiği bir sentetik elyaf veya elastan iplikler harmanlanmış. Özellikle geniş dan bir konuşuyor.

Birçok yüzleri olan bir kumaş

Gabardin can zarif kostümleri için uygun bir ince, soylu malzeme verim. Bir için Gabardin zor bir gabardin ceket için daha ağır bir kumaş kalitesini seçme. Diyagonal kumaş yapısı dokuma sırasında üretilen ısı tipiktir. Yönü boş tür sınırlar, çünkü, giysi keserken O özel bir öneme sahiptir. Bir ayrım gabardin yönüne bağlı olarak, S-sırt ve Z-sırtı dimi ile yapılır. Dimi yanı sıra Gabardin bazen bir saten örgü olabilir örgü. Doku bu durumda kadifemsi bir parlaklık elde etti. Atkı ve çözgü iplikleri farklı renklendirici olabilir. İç ve dıştan görünen renk Gabardin sonra farklıdır.

Gabardin korumak için

Gabardin Kumaş Alanlar. Gabardin kumaş saf pamuktan küçültmek olabilir Not. Rafine kumaşlar zorlukla günümüzde çalıştırın. Eğer gabardin kumaş bile bir ceket dikmek istiyorsanız, kumaş bir önlem önce yıkanmalıdır. Saf yün gabardin buharlı ütü ile ütüleyin için. Bu başarısız olursa Not Ayrıca bir kesme ya da boş uzatarak önce sözde güneş mola dışarı ütüler. gabardin kumaş alanlarGabardin bağlı olarak tavsiye edilen, farklı ütü sıcaklıklardır. Yün karışımları ve saf yün ve pamuk gabardin KUMAŞ düşük sıcaklıklarda bir buharlı ütü ile. Böylece, doku bir presleme bezle kapakları, demir yoluyla parlak değil. Elastan hisseleri Gabardin ile sentetik ve karışık ütü en düşük sıcaklık ile ütülü olabilir. Yıkanabilir, pamuk, sentetik ve hassas döngüsünde 40 ° C’de karışık kumaşlar. Saf pamuk gabardin 60 derece sıcaklık yıkama yıkanabilir. Formu kaybetmek değil, böylece yün gabardin, ceket, blazer veya Gabardin ve takım elbise, temizlik eklenmelidir.

Gabardin Kumaş Alanlar. Gabardin birçok yönü vardır! giyim kumaş tüm katılabilir olmadan düzgün görünüyordu ve çalışmak kolaydır. İnce, sen gabardin zarif kostümleri dikebilirsiniz olduğunu. Büyük sürümler mont ve ceketler takımlarından ve çok ağır sınıflar için mükemmeldir. Tüm tipik: dokuma elde çapraz kumaş yapısı, sözde bir tuval dokuma.

Gabardin harmanı, deve,% 45 yün,% 55 polyester, genişlik 150cm, 360gr / m.

Dimi örgü ile yeni yün gabardin harmanı. Yün gabardin polyester kısmıdır boyutsal olarak sabit, dayanıklı, kolay temizlenebilen yırtılmaya karşı dayanıklı ve kırışıklık dayanıklı. Bu gabardin kutunun kompozisyonu ve ağırlık olarak yıpranmış tüm mevsim vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın