Fantazi Kumaş

Tüm kadınlar güzel şeyleri seviyorum. Özel muamele dokusu sebep olur: onlar, keyfini onlar onlara dokunmak, onların güzel bir dokunuş ölçebilir. Ne kadar sıklıkla uydurma sırasında, biz çok farklı olarak görüyoruz ve kendini yeniden keşfetmeye sanki biz dönüşür.

Fantazi Kumaş.
Fantazi Kumaş.

Fantazi Kumaş. Zarif elbiseler gelen ceket ve mont ısıtmak için – Herhangi bir kıyafet dikmek için biz en iyi kalite ve güzel kumaşlar seçmek için çalıştık. Sunulan en iyi üreticiler tarafından üretilen ve moda trendlerini karşılar. En dokular – doğal veya dayanıklılık ve bakım kolaylığı sağlayan suni ve sentetik liflerin en az eklenmesiyle.

Bizim özel bir gurur konusu -% 100 pamuklu kumaşların bir koleksiyon. Bu kumaşlar muhteşem baskılar, parlak saf renkler, onlar kompakt, hafif ve neredeyse çökmek yok, neredeyse inanılmaz geliyor. Dikkatle Bu işaretli – numune makine, sert bir dönüş ile sıcak su içinde yıkanır, buruşuk ve gergin, ama akıyla zor dayanmıştır edilmiştir: solmaz kumaş, çökmek değildir ve deforme olmaz.

Kendi kıyafetlerini yapmaya başlayacaksan, elini kumaşa almalısın. Tecrübeli dikişçiler, dolaplara, yataklar altına, yan çekmecelere doldurulmuş ve çamaşırhane yığınının içine saklanmış kumaş saklamak için bir neden var. Kumaş alışveriş eğlencelidir – kıyafetler satın almaktan daha keyiflidir. İpek, keten, kadife, çim, tüvit gibi geçmiş cıvata dolaşırken esinlenerek canlandırıcı bir egzersiz … Sonra renkler, baskılar, örgüler var. Yakında, mükemmel kıyafetlerinizi hayal etmekle meşgulsünüz. Keşke doğru kumaşı bulabiliyorsan … Korkma! Senin adına çok fazla alışveriş yaptım. (Biliyorum, öyle hüsrana düşmüşümdür.)

Fantazi Kumaş. Ben kumaş bakmak ve yapılabilir bunlardan hangisinin anlamaya son yıllarda makul para için doğal hammaddelerden üretilen kaliteli güzel bir kumaş satın almak neredeyse toplam yetersizlik karşı karşıya kaldı. Örneğin, ben pamuklu jarse neredeyse imkansızdır satın bebek örme pantolon ve bulunan dikmek istedik. Dükkan polyester veya suni ipek. Bu karışık kumaş olabilir, ancak sentetikler genellikle hakim. Ve iken maliyet metrekare başına 500 ruble bir ortalamasıdır. Biz bir forma değil konuşmak ve sadece pamuk hakkında, o yapabilirsiniz şey bulmak. Örneğin, yerli üretimden ben tekstil biliyorum

Fantazi Kumaş.
Fantazi Kumaş.

Fantazi Kumaş. Yün koyun saçlar elde edilir ve binlerce yıldır kullanılmaktadır. Diğer yaygın formlar Hint Kaşmir Keçilerinden kaşmir, Kuzey Afrika Angora Keçinden tiftik ve Angora Tavşanından gelen angora’dır. Diğer yaygın hayvan kıllarından farklıdır, çünkü bireysel iplikçikler ölçeklerle kaplanır ve sıkıca kıvrılır ve ayrıca lanolin olarak bilinen bir mum ile kaplanır.

Niçin onu seviyoruz : Yün hipoalerjenik ve süper kusursuzdur (ıslak olsa bile!). Yumuşaktır (özellikle de ‘ Kaşmir) ve kolayca elektrik geçirmiyor – statik elektrikten nefret edenler için harika.

Ne deli olmadığımız : Kimi zaman kaşıntılı olabilir ve bazıları buna karşıdır, çünkü bunlar hayvanlardan gelmektedir. Eğer onu yüksek sıcaklıkta yıkarsan, büzülmeye çok sıkı sıkıya bağlıdır.

RAYON

Rayon, ipek, keten kumaş pamuğu taklit edebilen ve rejenere selüloz lifleri ile üretilen bir kumaştır. “Doğal olarak oluşan polimerler” ten yapılır ancak üretilir, bu nedenle teknik olarak sentetik veya doğal değildir.

Niçin onu seviyoruz : Yumuşak, pürüzsüz ve rahat, iyi kıvrılıyor ve renkleri çok iyi tutuyor.

Ne deli olmadığımız : Pamuktan daha hızlı bozunur, Bu nedenle iyi yaşlanmaz. Ayrıca, rayon imalatı çok fazla israfa neden olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın