Abiyelik Kumaş

Ne harika hayat değil sadece bir günlük yaşamın, aynı zamanda tatil olmasıdır. Bir tatil, kural olarak – bu kişilerde çıkış yolu bu. (Misafir olarak) tiyatro, balo, partiler, sunumlar, düğün veya iş alımını ziyaret edin. Bu durumlarda erkek giyim şekli smokin ise, bayanlar için, tabii ki, gece elbisesi. Sen akşam moda bugün neye benzediğini bilmek istiyorum?

Stiller abiye.

Abiyelik Kumaş.
Abiyelik Kumaş.

Abiyelik Kumaş. Ayaklarınızın güzelliğini ve uyumunu vurgulayan saf hatlar, yüksek bel ve etek kumaş geniş açıklıkla, kollu veya kolsuz, katında veya diz, klasik kesim yukarıda uzunluğu elbise. Eğer herhangi bir adam haline dönüş yaptıktan sonra Ve geri açın. Geniş bant veya yay resminize baharat katacak. Kristaller ve taşlar değil, yalnızca erkekleri değil aynı zamanda kadınları hayran yapacaktır. kürkle süslenmiş bir gece elbisesi cepler için bir birçok kıvrımlar ile etek ve beklenmeyen, arasında sana onun gençlik yapacaktır.

Dantel elbiseler. Dantel, tül, dantel, saçak – Bir eğilim bu yıl. Saydam, baştan çıkarıcı, ilginç önlem kadarıyla, orta sıkı, ama her zaman zerafet ve gizemini koruyarak kadarıyla. Eğer büyülü dünyadan güzel peri gibi bakacağız ince saçak elbise yeryüzüne indiklerinde veya prenses niteliğine. Her durumda, bir elbise içinde uzun süre hatırlar.

Abiyelik Kumaş. Elbise şeritler şeklinde olabilir, yılan çenesine sahneden sizi kapatmadan, makale veya sabit sizi takip hafif oluklu alevlendi etekli veya uzun tren tüyleri şeklinde bir diz için, kısa olabilir.

Vücudunuzun minik alanlarını barikat akşam önlük dağınık Delikli desen süslü, bir mıknatıs kendisine erkeklerin görüşlerini çekecek.

Ayrıntılı nakış süslenmiş bu yılki süslü elbise moda. Akşam elbise Nakış çok şey anlatır. Karakteriniz, tatları, alışkanlıkları ve eğilimleri hakkında. Nakış – Bu senin koruyucu ve estetik amentü olduğunu.

Abiyelik Kumaş. Abiye  sezonu, iddiaya göre basit düpedüz karmaşık tarafından, dokular, desenler, tasarımlar çeşitli kumaş ve kesim çeşitli özellikleri. izlenim tasarımcıları mütevazı “külkedilerinden” ve en zorlu heves karşılamak için çalıştık olmasıdır.

Abiye renklendirmek

Abiyelik Kumaş.
Abiyelik Kumaş.

Beyaz veya siyah? Hem. Sihirli sadece iki renk çünkü. Siyah – Bugün bir beyaz kuğu ve yarın vardır. Viskoz, kumaş ezici şehvet için hassasiyet sevdiren tarafından. Siyah güpür elbise, emin olmak için zaman, “Kuğu Gölü” özellikle sizin için yazılmıştır. Rekabet sadece kırmızı Lady yapabilirsiniz. Kırmızı gece elbisesi açıkçası senin tutkulu, ateşli doğası hakkında diyor. Ama herkes gibi olmak istemiyorum. Senin boyun, omuzlar ve kolların güzelliğini vurgulayan Siyah beyaz ve kırmızı sence pullar, bu nedenle mavi gece elbise etek pileli brokar ya krep dikilir. Her ile bir çan gibi olma, eteğinin biraz yükselir adım. Her an bu elbise sembolize:

Lavanta, leylak, şeftali ve çay ağacı ilham ve doğallıkla yolunuzu artıracaktır. Bir “pagan” doku, örneğin, Afrika veya Avustralya yerlileri stilize çizimler, kesinlikle seni bilmiyorum, sen ve tersi de geçerlidir biliyor herkes için tatlı estetik çarpmasına neden olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın