Yazlık Elbise Kumaşları Kumaş Alan

Kumaş alan. Yazlı viskon kumaş,mayo kumaşı,mayoluk kumaş,yazlık şifon kumaş,yazlık keten kumaş,yazlık kot kumaş,yazlık kumaş çeşitleri,yazlık kumaş türleri,en iyi yazlık kumaş, Yaz, harika bir tatil ve deniz kıyısında dinlenme dönemidir, ancak bu harika zamanın yılın bu harika zamanının izlenimini mahvetmesine neden olabilecek yaz sıcağını unutmayın. TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALIYORUM. 0536 336 43 43. Bu nedenle, sıcak bir yaz gününde rahatsızlığa neden olmayacak doğal malzemelerden yapılmış doğru yazlık kıyafetlerin seçimi gerçekten önemli bir konu haline geliyor. Bu nedenle, bu makalede, çevrimiçi mağazamızın uzmanları şu soruyu yanıtlamaya çalışacak: “Yazlık giysiler için en uygun malzemeler nelerdir?”

abiyelik kumaşı satan yerler,zeytinburnu abiye kumaşı satan yerler,İstanbul abiyelik kumaşlar,İstanbul abiyelik kumaşlar,osmanbey abiyelik kumaşlar,merter abiyelik kumaşlar,çorlu abiyelik kumaşlar,Çerkezköy abiyelik kumaşçılar,adana abiyelik kumaşlar,İzmir abiyelik kumaşlar,

Kumaş Satın Alan. Kıyafetin stil ve renginin seçimi, figürün bireysel özelliklerine, tat tercihlerine ve satın alındığı duruma bağlıdır. Plaja veya kulübeye uygun, ince askılı hafif bir yazlık moda elbiseler veya işe gittiğiniz zarif bir şehir elbisesi olabilir. Ancak her durumda, seçim yaparken ana parametrelerden biri kumaştır. Sonuçta, yanlış kumaştan yapılmış en güzel kıyafetler bile çok fazla rahatsızlığa neden olabilir ve havayı bozabilir. Peki hangi malzemeden yapılmış bir elbise yazın sıcak olmaz.

Yapı

Yazın, güneşli havalarda hava sıcaklığı yüksektir ve büyük bir metropol ise sıcak hava da asfalttan ve ulaşımdan gelir, bu nedenle kumaş seçiminde ana kriter hijyenik özellikleridir.

Doğal Kumaş Alan

KUMAŞ KİME SATARIM. Hem plaj elbiseli dikmek hem de ofis giyimi için yaygın olarak kullanılan ucuz bir malzeme. Farklı bir dokuya, yoğunluğa ve kalınlığa sahiptir ve türlere ayrılır: saten,pazen,viskon basma , patiska , kot. Vücuda hoş gelir, alerji yapmaz ve higroskopiktir. Pamuklu elbiseler hafif ve rahat çıkıyor, içlerinde sıcak değil. Düz boyalı ve desenli olabilirler.

İpek Doğal ipek kumaşlar, mükemmel görünümleri ve benzersiz özellikleri nedeniyle takdir edilmektedir:

  • ipek hipoalerjeniktir;
  •  vücuda hoş;
  • statik elektrik biriktirmez;
  • nemi emer;
  • çabuk kurur.

 Ayrıca kışın sıcak ve sıcak havalarda serindir. İpek yazlık elbiseler figüre çok yakışıyor, akıcı ve zarif görünüyor.

KUMAŞ ALANLAR. İpek ürünlerin elastik olmadığı ve çok fazla kırışacağı için neredeyse esnemeyeceği akılda tutulmalıdır.

 Diğer bir dezavantajı,

ipek , yüksek maliyetidir.

Şifon

Spot Şifon Kumaş Alanlar. Doğal şifon doğal ipek liflerinden yapılmış hafif yarı saydam bir kumaştır. Tatiller ve romantik akşamlar için hafif ve hacimli yazlık elbiseler için idealdir.

Dezavantajı karmaşık bakımdır – doğal şifon ve ipekten yapılmış gardırop ürünlerini özel kuru temizleyicilere vermek daha iyidir, çünkü normal yıkama sırasında şekillerini ve renklerini kaybedebilirler. Keten Giysi yapmak için en eski malzemelerden biri keten ipliğidir. Bunu elde etme süreci oldukça zaman alıcıdır, bu nedenle doğal keten fiyatı yüksektir.

Keten birçok olumlu özelliğe sahiptir:

  • higroskopik;
  • vücuda yumuşak ve hoş;
  • alerjiye neden olmaz;
  • kışın sıcaklığı korur ve yazın vücudu serinletir .

Spot Keten kumaşların en büyük dezavantajı, çekmeleri, çok buruşmaları ve düzleştirilmesinin zor olmasıdır. Bu nedenle, keten bir elbise seçmek istiyorsanız, birkaç saat sonra, hatta daha önce görsel çekiciliğini kaybedebileceği akılda tutulmalıdır.

Sentetik

Genellikle parti kumaş veya hazır giyim seçerken, doğal ipek veya pamuk yerine kumaşın görünümüne ve dokusuna odaklanarak sentetik satın alıyoruz. Kumaş alan. Ancak bazen isim bile yanıltıcı olabilir. “İpek elbise” etiketi, “% 100 polyester” bileşimini gösterebilir, çünkü ondan suni ipek üretilir ve bitmiş ürüne sadece ipek denir. Sentetik kumaşlar, üretim maliyetleri çok daha düşük olduğu için doğal olanlardan çok daha ucuzdur. Ama bir takım dezavantajları var.

En yaygın sentetik türlerinden biri polyesterdir.

Zonguldak kumaş pazarı, Zonguldak kumaşçılar, Zonguldak parça kumaş, Zonguldak kilo ile kumaş,kiloyla kumaş zonguldak,kumaş alanlar zonguldak,kumaş alan zonguldak,parça kumaş pazarı zonguldak,elbiselik kumaş zonguldak,kumaş mağazası zonguldak,parça kumaş zonguldak, Zonguldak kumaş satanlar,kumaş satan zonguldak, zonguldak kumaş nerede satılıyor, zonguldak kumaşçı, zonguldak parça kumaş pazarı, zonguldak nevresimlik kumaş, zonguldak şalvarlık kumaş,

Kumaş alımı yapanlar. Polimer malzemeden üretilmiş kumaşın deformasyona ve kırışmaya karşı dayanıklı ve dayanıklıdır. Sıcakta, %100 polyesterden yapılmış bir yazlık elbisede, nefes almadığı, nemi emmediği ve buharlaştırmadığı için cilt çok terler. Aynı zamanda son derece elektrikli hale gelecektir. Böyle bir kumaşın avantajı, dayanıklılığı, düşük maliyeti ve çekici görünümüdür – kumaşlar saten ve ipeğe çok benzeyen polyesterden yapılmıştır.

Karışık kumaş alanlar.

Yine de sentetikler, doğal liflere %5 ila %20 polyester veya elastan eklendiğinde kumaş üretiminde çok faydalı olabilir. Hemen hemen tüm kumaşlar artık harmanlanmıştır. Tamamen doğal keten, pamuk ve ipek daha az sıklıkla üretilir. Ve bunlara az miktarda sentetik elyaf (polyester, elastan) eklendiğinde yeni nitelikler kazanırlar. Bu en iyisi kumaş satın alan seçeneği bir yaz elbise için daha iyi uzanır ve görünüm daha cazip üstelik, bu, dayanıklı hale gelmez evirelim çok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın