Spot Kot Alanlar.

Spot Kot Alanlar. Hemen hemen tüm denim kumaşlar üretildiği kabartılmış, doğası gereği, özellikle uzayabilir değildir. Eğer Spot Kot Alanlar. size uygun kot pantolon üzerine koyarsanız, o zaman zaten bir şey vermelidir. Aksi takdirde, bu, imkansız değilse, rahatsız edici olabilir basit günlük durumlar – master – örneğin oturarak olarak. streç olmadan pratik bir jeans taşımak için bir imkânsızlık olduğunu. Zaten bir bisiklet streç olmadan jeans içine almak için bir kez denedim varsa, ne demek istediğimizi biliyoruz.

Burada esneklik talep olduğunu! Bu nedenle üreticilerin kumaş çok önem vermek streç denim kumaş. 80’lerin ilk streç kot bu yana önemli ölçüde gelişti rağmen, bir yol Stretch Denim orijinal, sert denim% 100 pamuk estetik özellikler kazandırmak için geçtiğimiz günlerde bulunmuştur. Ama büyük bir sorun hala var.

Spot Kot Alanlar. Bir “dimi” olarak tayin ilave olarak aynı zamanda bir “kabartılmış” olarak anılan bir başka bulunmaktadır. Dokunmamış kumaş malzemeler bunların yoğunluğu ve mukavemeti büyük ölçüde değişebilir – tek tek çözgü ve atkı ipliklerinin bir düzenleme ile ilgili olarak. Çözgü dokuma tezgâhlarında dikey kenetlenmiş ve kumaş sonunda baskın renk katmaktadır olan bu konuları bulunmaktadır.

Spot Kot Alanlar.
Spot Kot Alanlar.

Atkı ipliklerinin gerilmiş çözgü iplikleri tarafından çeşitli yöntemler ve yoğunluk derecelerinde “atış” bulunmaktadır. Örgü deseni ve bir şey daha sıradışı zigzag ve balıksırtı gibi yollarla, bir çeşitlilik vardır. Çeşitli konular iç içe madde denge olmalıdır, artık daha ziyade eşit yapışkan ya da eşkenar dimi kumaş tarafından, çözgü ve atkı ipliklerinin konuşuyoruz.

Spot Kot Alanlar. Pamuk kabartılmış kumaş ayrıca daha yumuşak ve daha hafif kumaşlar çeşitli sırt modeli ile hazırlanabilir yalıtım malzemeleri, çok kararlı, genellikle özellikleri ve çok daha katı. Kabartılmış en ünlü kullanımı, klasik bulunabilir denim kot tekrar. Bu bir büyük, mavi çözgü tipik dünyaca bilinen çapraz desen Jean beyaz atkı ipliklerinin ile iç içe geçmiş durumda. Ayrıca takımlar Spor vardır bluz ve gömlek başta kabartılmış kumaşlar (pamuk veya karışık kumaş üretilmiş) ve bunların uzun ömürlü ve rahatınız ile karakterizedir.

Spot Kot Alanlar. Pamuklu denim üretiminde çok önemli hammadde gereğidir. Moda fiber yolu uzunluğunda ve giyim halinde işlenebilir duruma gelene kadar pamuk, çok sayıda işlem aşaması maruz kalır. Denim üretiminde, her adım aynı derecede önemlidir.

Doğal elyaf pamuk büyük alanlar yetiştirilen bitkiler kapsüller yetiştirilir. Pamuk üretimi ısı, güneş ve orta yağış gerektirir.

Spot Kot Alanlar. Pamuk bir makine ile hasat edilir. Bunlar bitki zarar vermeden çıkarıldı. Hasat ve pamuk topladıktan sonra edilir. Keskin diskler elyaftan tohumlarını ayırın. Arıtılmış pamuk lifleri balyalar halinde paketlenmiş ve daha fazla işlem için gönderilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın