Sıcakta Ne Tür Kumaşlar Giyilir?

Yaz için hangi kumaş uygundur. Hangi kumaşlar serinletir, hangileri nefes alır? Bir elbise için hangi kumaş seçilir?

Sıcakta ne tür kumaşlar giyilir?

KUMAŞ SATIN ALINIR… Sıcakta günlük kullanım için ideal bir kumaş, bio-kenevir ve organik pamuktan örülmüş ince bir jarsedir. Bu kumaş özellikle yazın koşmayı sevenler ve genellikle aktif bir yaşam tarzına öncülük edenler için çekicidir. Sonuçta, bu jarse kenevir ve pamuğun özelliklerini birleştirir ve tüm bunlara ek olarak genişletilebilirliği ve kırışma direnci ile dikkat çeker.

KİLOYLA KUMAŞ… 0536 336 43 43

Spot kumaş alınır. Şimdi, yazlık gardırobunuzun seçiminde çok daha yetkin olduğunuzu umuyoruz. Seçim sizin: Gardıroplarınızı rahatsız edici, pratik olmayan ve hatta tehlikeli giysilerle (sonuçta, yüksek sıcaklık ve nem koşullarında, sentetik kumaşlar kimyasalları daha da fazla salmaya başlar ) doldurmak mı yoksa sadece doğanın armağanlarını kullanmak mı? harika görünün, aynı zamanda size esenlik, enerji patlaması sağlayacak ve sizi sağlıklı tutacaktır.

Boya göre elbise boyu,Elbise Ölçüsü Nasıl Alınır,Abiye beden hesaplama,Beden hesaplama,Kiloya göre Beden hesaplama,Beden hesaplama Erkek,Erkek Gömlek bedeni hesaplama,Elbise Beden hesaplama kadın,140 cm Elbise boyu nereye gelir,Elbise boyu ne kadar olmalı,Boya göre elbise boyu,120 cm Elbise boyu nereye gelir,90 cm elbise boyu nereye gelir,Ferace Beden hesaplama,135 cm elbise boyu nereye gelir,130 cm Elbise boyu nereye gelir,

Bir yazlık elbise için bir kumaş seçerken, kompozisyonu, özellikleri, yapıyı incelemek gerekir.

Parti kumaş satın alan firmalar. Ürün yelpazesi o kadar büyük ki, kafanız karışması kolay. Üreticiler yeni isimler ve markalar buluyor. Üretimde, belirli özelliklere sahip bir tekstil kumaşı elde etmek için çeşitli lif türleri kullanılır. Bu, nihai olarak bitmiş ürünün kalitesini, rahatlığını ve pratikliğini etkiler. Bu talimat size sıcak havalar için hangi malzemeyi seçeceğinizi ve hangisini reddetmenin daha iyi olduğunu söyler.

Pamuklu kumaş çeşitleri

Parti kumaş kimler alır? Pamuklu kumaşlar düşük maliyetleri, çok çeşitli türleri ve bakım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Talep görüyorlar ve birkaç yıl boyunca popülerliğini kaybetmiyorlar. Yazlık elbise için hangi kumaş uygundur?

Genellikle parlak baskılı desenli düz dokuma kumaş. “Neşeli patiska” ifadesinin yaygın olarak bilinmesi boşuna değildir. Çoğunlukla yazlık ve çok sayıda kıvrımlı ve fırfırlı elbiseleri dikmek için kullanılırlar.

Kumaş gevşek bir yapıya sahip olduğundan, kolayca kırıştığından ve şeklini iyi tutmadığından, şifon dar elbiseler dikmelisiniz. Şişman kadınlar, ince kumaşın figürdeki kusurları vurgulayabileceği gerçeğini dikkate almalıdır.

Saten. Mat parlak pürüzsüz saten dokuma kumaş. Görünüşte ipeğe benzer, ancak daha yoğun, hafif sert bir yapıya sahiptir. Genellikle düz kıyafetler satenden dikilir. Bir yazlık elbisenin daha iyi oturması için, hafif sentetik elyaf ilaveli bir kumaş kullanabilirsiniz.

Kısa boylular için elbise,Minyon bayanlar için kombinler Tesettür,Kısa boylu kadınlar için elbise,Minyon kadınlar nasıl Giyinmeli,Kısa boylular için abiye tavsiyeler,Kısa boylular için uzun elbise modelleri,Kısa boyluların giymemesi gerekenler,Kısa boylu kadınlar nasıl pantolon giymeli,
Kısa boylular için elbise,Minyon bayanlar için kombinler Tesettür.

Baptiste. İnce yarı saydam düz dokuma kumaş. Hafif, neredeyse ağırlıksız kanvas, havanın iyi geçmesine izin verir, bu nedenle sıcak havalar için idealdir. Yumuşaklık, yüksek örtücülükte farklılık gösterir.

Parti iplik alanlar. Romantik tarzda kıyafet dikmek için uygundur. Fırfırlı zemine yazlık elbiseler, çiçek desenli pastel tonlarda fırfırlar özellikle iyidir. Dantel ve saten örgü dekorasyon olarak kullanılabilir.

Sıcak günler için keten

Keten yapma süreci oldukça zahmetli, ancak sonuç buna değer. Bu doğal malzeme sıcak havalarda soğur ve serin havalarda sizi sıcak tutar. Keten tohumu lifi mikrobiyal yıkıma karşı dirençlidir ve antibakteriyel özelliklere sahiptir.

İpek ve çeşitleri

Spot kumaş alanlar. Doğal ipeğin maliyeti yüksektir. Hammadde, ipekböceği tırtılı tarafından eğrilen ipliktir. İpek kumaş pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahiptir. Akan kumaş vücudu hoş bir şekilde sarar, toz çekmez ve elektrik vermez.

Şifon

İnce bir parlaklığa sahip hafif şeffaf kumaş. Dayanıklılık ve yüksek örtücülükte farklılık gösterir. Kırışıklıklar ve kıvrımlar oluşturmadan nazikçe akar. Çok katmanlı kıyafetlerin, karmaşık kesimli ürünlerin dikilmesinde kullanılır. Şeffaf şifonun daha yoğun bir malzeme ile kaplanması gerekir. Şifon yüksek sıcaklıklara tolerans göstermez, bu nedenle çok dikkatli ütüleyin.

Krep

Ucuz kot kumaş. Mat bir yüzeye sahip oldukça yoğun ipek kumaş. Hafif pürüzlü yapı hoş bir dokunma hissi yaratır. Uçan bir siluetin yaz için elbise dikmek için uygun, yüksek örtüde farklılık gösterir, dekorasyon olarak fırfırlar ve fırfırlar kullanabilirsiniz.

Dantel

Uzun etek,Etek kombinleri,Kloş etek,Pileli etek,Tesettür etek,Etek modelleri,Yazlık Etek Modelleri,Uzun etek modelleri,kalem etek modası,kısa etek modası,kot etek modası,saten etek modası,günlük etek modası,balo etek modası,düğün için etek modası,nişan merasimi etek modası,okul etek modası,etek kumaşları,kilo ile etek kumaşı,kiloyla etek kumaşı,eteklik kumaş alanlar,eteklik kumaş satanlar,etek ile giyilir,kısa etek ile ne giyilir,

KİLOLUK KUMAŞ SATANLAR

Kilo ile kumaş. Ajur kumaşın dokuma bir tabanı yoktur, ipek ipliklerin karmaşık bir şekilde dokunmasıyla elde edilir. Şeffaf dantel nefes alabilir, kırışmaz ve orta dökümlüdür. Dantel kumaş, dekorasyon olarak veya düz veya siluetin yaz ve gece elbiselerini dikmek için kullanılır. Ön koşul: elbiseye uygun veya zıt renkte kalın kumaş astar.

TAVSİYE YAZI:  ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın