Parti Kumaş Bondik Kumaş

Doğal Lifler En İyidir

Burada ön yargılıyorum, çünkü sentetik kumaşlardan gerçekten çok hoşlanmıyorum. Akrilik ve poli-harman kaplamaları benim için büyük bir hayır! Yünle çalışmak istiyorum. Yün bastırır ve sizi sıcak tutar.

Parti Kumaş Bondik Kumaş
Parti Kumaş Bondik Kumaş

Parti Kumaş Bondik Kumaş. Yünü buharla ve küçültebilirsin. Geleneksel terzi teknikleri eklemeyi planlıyorsanız, yün en iyisidir. Sentetik hap, özellikle de diğer liflerle harmanlanmışlarsa. Her ne kadar sentetik harman kaplamayla başarı elde ettiyse de, duymak isterim!

% 100 yünlü kumaş arıyorum ya da bir karışım ise, yün ve naylon karışımları. Naylon, yüne dayanıklılık ve güç katar. Örgü yaparsanız, aynı şeyin çorap ipliğinde olduğunu göreceksiniz! Dayanıklı çoraplar için,% 80 yün% 20 naylon veya% 75 yün% 25 naylon göreceksiniz – bu oranlara yakın bir şey. Bu  yenilik pazen yün ve naylon karışımıdır, bu nedenle güzel ve güçlüdür! Kaynak ve daha fazla bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Parti Kumaş Bondik Kumaş. Kumaş kaplama konusundaki teorim, doğal elyafları hedeflemek ve karşılayabileceğiniz en iyi parayı almaktır. Bir ayı (veya belki de bütün mevsimi harcayacağım!) Bir şeyler yapmak için harcayacaksam, mümkün olan en iyi kalitenin olmasını istiyorum. Tüm bu görüntüler, satılık güzel yün kaplamaları şaşırtıcı bir yelpazeye sahip olan geliyor!

Kaçınılması Gereken Kumaşlar

Parti Kumaş Bondik Kumaş
Parti Kumaş Bondik Kumaş

Süper düz, süper sıkı dokunmuş yünler – üst düzey takım elbise modellerini düşünün. Bunlar her ufak kusuru gösterecektir! Artı, bu yün türüne aşırı basın ve parlaklığa neden olmak kolaydır.

Diğer aşırı – çok gevşek dokuma kumaşlar. Çok gevşek şekilde dokunan bazı güzel kaplama kumaşlarını gördüm, pratik olarak onları birbirinden ayırdırabilirsiniz. Bu tür bir kumaşla çalışmak için, her şeyin ekstra istikrar için önceden kaynaştırılmasını, kumaşın eğilmesini ve koparılmasını önlemek isteyebilirsiniz. Eğer varsa Artı, do tüm şey arayüz, mükemmel düz zerresi arayüzü için çok önemli. Başlangıçta bu tür kumaşlardan kaçınmak için en iyisi!

Kadife ve paçavralar. Bunlar basmak zor! Demiri doğrudan kadife veya kadife dokundurmak kazık yüzeyini düzleştirebilir. En iyi ihtimalle, sadece pürüzlü ve oturmuş görünecektir. En kötü ihtimalle, demir şeklinde bir iz bırakabilirsiniz! Kolayca bastırılabilen bordür türünü bulamadıkça, kadife ve kordonları bir ilk kat projesi için atlayın.

Parti Kumaş Bondik Kumaş. Bunlar benim için daha kolay kaplama kumaşları seçmeyle ilgili öneri ve ipuçlarım. Umarım bu yardım kumaşların yeni başlayanlar için en iyi ne olduğuna dair bazı fikirler verir. Yeni başlayanlar olmasanız bile, en iyi sonuçları elde etmek için kolay dikilebilen bir kumaş seçmek doğru olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın