Parça Kot Kumaş Satan Kot Parçası Satanlar

Kumaş Alanlar Kumaş Alan Parça Kumaş Alanlar Stok kumaş Alanlar Parti Kumaş Alanlar Kilo İle Kumaş Kiloyla Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle Parça Kumaş Al
Kumaş Alanlar Kumaş Alan Parça Kumaş Alanlar Stok kumaş Alanlar Parti Kumaş Alanlar Kilo İle Kumaş Kiloyla Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle Parça Kumaş Al

Kumaş satın alanlar. Karışık kumaş satın alanlar. Kot kumaş alacak kişiler. Parça kot satın alacak kişiler. Pamuklu denim, ipliklerinin iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altında kalması ve çözgü ipliklerinin sağ tarafta daha belirgin olması anlamına gelen bir çözgü örtüsüdür. Parça kumaş alanlar denimi, aynı zamanda dayanıklı bir dokuma pamuklu kumaş olan şemsiyeden farklı kılan diyagonal nervürdür.

Pamuk lifleri hasat edildikten ve iplik haline getirildikten sonra, iplikler boyanır ve kotlar genellikle indigoya boyanır ve onu klasik mavi kot rengi yapar. Pamuklu denim, mekik dokuma tezgahında veya ekstrüde dokuma tezgahında dokunur.

KOT PARÇASI SATANLAR

ham kot alan,ham denim alan,parti denim,a1 kumaş,a1 kot kumaş,1a kot kumaş,spot denim kumaş, kot parçası parça kot parça denim kumaş denim paçası spot denim stok kot parti kot al

Mekik dokuma tezgahı, sözde denim kenarını üretir ve atkı ipliği, atkıda boşluk bırakmadan ileri geri hareketle çözgü ipliklerinden geçirilir. Yıpranmasını veya kesilmesini önlemek için dikilmesi gereken daha ince bir kenar oluşturur.

İndigo Denim: İndigo denim, çözgü ipliklerinin indigo boya ile boyanması ve atkı olarak beyaz ipliklerin kullanılmasıyla üretilir. Sonuç olarak, çoğu kot pantolonun sağ tarafı mavidir ve kumaş bükülmeye bakar ve iç kısmı açık mavi ve neredeyse beyazdır.

Denim streç: Denim, kumaşa biraz esneme sağlamak için spandeks veya başka bir elastik bileşen şeklinde gerilir. Streç kot pantolonlar genellikle skinny jean pantolonlarla birlikte kullanılır.

Asitle Yıkanmış Denim: Bu kot, mermer görünümü vermek için klor ve pomza taşı ile işlenmiştir.

Ham denim: Ham veya kuru denim, boyandıktan sonra yıkanmayan bir kumaştır. Bu daha sert, daha sert bir his yaratır.

PARÇA KOT SATAN YERLER

Denim kumaş satın alırken akılda tutulması gereken birçok husus vardır:

Boyutlandırma: Denim, özellikle kot pantolon söz konusu olduğunda farklı bedenlerde gelir.60’lar modası gibi farklı zamanlarda farklı kot stilleri olduğu için geniş paça jean, düz kot, skinny fit ve çok daha fazlası gibi seçenekler var ama her zaman satın almalısınız. sana en uygun olanı.

Yıkama: Blue jeans, kot için standart olsa da, satın alabileceğiniz birçok yıkama ve kot pantolon rengi vardır. Koyu kot pantolonlar incelme eğilimindedir, ancak aynı zamanda renk değiştirebilirler, bu nedenle açık mavi kot pantolonların yanı sıra hafif giysiler yıkarken veya giyerken dikkatli olun. Güzelken siyah kot pantolon ve gri kot pantolon sofistike seçeneklerdir ve farklı renklerde kot ceketler ve kot şortlar da bulabilirsiniz.

Ham kot alanlar,ham kot satın alanlar,tekleme kot alan,karışık kot kumaş alanlar,karışık kumaş alan yerler,likralı kot kumaş alan,siyah kot kumaş alan,karışık parça kot kumaş alanlar,

Kot Yüksekliği: Artış, bel bandının kotun üzerine düştüğü yeri ifade eder Yüksek bel, orta bel ve düşük bel kotların mevcut olduğu ve seçimin yalnızca aradığınız stile bağlı olduğu yerler Genellikle yüksek bel, doğal belin üzerinde veya üzerindedir.

TEKLEME KOT SATANLAR

Kumaş Bakım Rehberi: Denime nasıl bakıyorsunuz?

Denimi yıkamadan önce bakım talimatlarına baktığınızdan emin olun çünkü çoğu indigo boyası çamaşır makinesine geçebilir, bu nedenle ilk yıkamada kotu benzer renklerde veya tek başına yıkadığınızdan emin olun.

İTHAL KOT KUMAŞ ALANLAR

Denimi soğuk suda orta ila normal döngüde yıkayın. Denim kurutucuya konabilir ve orta ateşte kurutulmalıdır. Ancak kotunuzun ömrünü uzatmak için kuruması için asmanız ve sadece birkaç kez giydikten sonra yıkamanız gerekir.

Jean mi kot mu, hangisini seçmeliyim?

Kot veya kot arasında seçim yapamıyor musunuz? Bu giysilerin her ikisi de denimden yapıldığından, birçok kişi aralarında çok az fark olduğunu veya hiç olmadığını varsayıyor ve bunun sonucunda bu giysilerden ve benzersiz faydalarından tam olarak yararlanamıyorlar. Kot pantolon ve şortların aynı malzemeden yapıldığı doğru olsa da, mutlaka aynı olmaları gerekmez. Kot pantolonlar birçok avantaj sunar ve bunların arasında rahat giyilmeleri ve yapıldıkları denim malzemenin belirli bir kumaş desenine sahip çoğunlukla pamuk olması yer alır.

Defolu ucuz kot pantolon,kot fiyatları,kot fiyatı,ucuz kot fiyatı,parça kot fiyatı,ham kot fiyatı,11 ons kot fiyatı,10 ons kot fiyatı,likralı kot fiyatı,9 ons kot fiyatı,12 ons kot fiyatı,8 ons kot fiyatı,8 ons denim fiyatı,9 ons fiyatı,10 ons kot fiyatları,11 ons denim fiyatı,11 ons likralı denim fiyatı,12 ons denim fiyatı,siyah kot fiyatı,
Defolu ucuz kot pantolon,kot fiyatları,kot fiyatı,ucuz kot fiyatı,parça kot fiyatı,ham kot fiyatı,11 ons kot fiyatı,10 ons kot fiyatı,likralı kot fiyatı,9 ons kot fiyatı,12 ons kot fiyatı,8 ons kot fiyatı,8 ons denim fiyatı,9 ons fiyatı,10 ons kot fiyatları,11 ons denim fiyatı,11 ons likralı denim fiyatı,12 ons denim fiyatı,siyah kot fiyatı,

Rahatsız hissetmeden daha fazla günlük. Sadece rahat giyilmeleri değil, aynı zamanda kot pantolonlar da çok dayanıklıdır. Kaliteli bir kot pantolon on yıldan fazla dayanabilir Birçok insan kot pantolonu çok daha uzun süre giyer. Modanın çeşitliliğinden bahsetmeden kot pantolonun faydalarından bahsetmek mümkün değil. Çoğu kıyafete dahil etmek kolaydır ve çoğu gündelik durumda giyebilirsiniz. Belki arkadaşlarınızla dışarıda bir gece geçirmeyi planlıyorsunuz ya da belki de ne olursa olsun şehirde bazı ayak işlerini yapmak istiyorsunuz.

KOT KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Kilo ile kot pantolon,Denim kumaş,Denim kumaş Çeşitleri,Blue jean kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Beyaz Denim kumaş,Metre üstü Kumaş,Satılık denim kumaş,parça kot alınır,kot parçası alınır,ham kot parçası alınır,parça kot kumaş satın alınır,

 Kot pantolonların çoğu gündelik durum için giyebileceğiniz çok yönlü bir giysi olduğundan emin olabilirsiniz. Aynı malzemeden üretildikleri için kot şortlar kot pantolonlarla aynı faydaların çoğunu sunar ve rahat kot pantolonlar cildinizde yumuşak ve nazik bir his verir, böylece tahriş veya rahatsızlık olasılığını ortadan kaldırır.

PARÇA KOT KUMAŞ NEREDE SATILIR?

Parti Kot pantolonlar tam uzunlukta bir esneme özelliğine sahiptir, bu da diğer yandan giyildiğinde ayak bileğine kadar uzandıkları anlamına gelir. Denim şortlar, kısa kotlarla giyildiğinde sadece baldırlara veya dizlere kadar uzanan kısa şortlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın