Pantolon Modası Nedir?

Pantolon Modası Nedir?

KUMAŞ SATIN ALANLAR. Kadın klasik pantolonları neredeyse aynı görünüm tanımına sahiptir – bunlar, bacaklarda oklar bulunan tüm uzunluk boyunca düz pantolonlardır. Uzunluk – ayakkabıların üstüne. Ceketler, bluzlar ve ofis gömlekleri, düz tişörtler ile kombinlemek kolaydır. Kesimin çok yönlülüğü, farklı tipte figürlere sahip kadınların bunları kullanmasını sağlar.

KUMAŞ ALAN KİŞİLER. Ücretsiz terzilik, birçok cep (gizli, üstten, fermuarlı, tutturuculu, tokalı), altta elastik bir bant, bir manşet ile birlikte çekilirler. Yüksek botlar, yüksek tabanlı mokasenler, kısa üstler, sweatshirtler ile uygun şekilde birleştirilir. Atletik kızlar için uygundur.

KUMAŞ NEREYE SATILIR? Flared pantolonlar hippiler arasında mega popülerdi ve bugün hala geçerli. Ancak, dar kalçalı kızların, bacakların dizden değil kalçadan genişlediği modelleri seçmekten daha iyi olduğu akılda tutulmalıdır. Böylece aşırı inceliği görsel olarak gizleyebilirsiniz.

PANTOLONLUK  KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR… 0536 336 43 43

Pantolon çeşitleri

Kumaş alanlar bol kesim ve çok sayıda perde ile karakterize edilen geleneksel tasarımlı oryantal bir pantolon modeli. Geniş bir elastik bant ile kalçalara sabitlenmiş alçak bir yükselişe sahiptirler. Kasık dikişi, ürünün uzunluğuna bağlı olarak diz hizasında veya altında bulunur, bu da ayak bileklerine veya baldırların ortasına kadar olabilir. Bacakların alt kısmı yumuşak bir elastik bant ile sabitlenir.

Kiloluk kumaş çeşitleri. Dikiş için birçok renk ve malzeme seçeneği vardır, bu nedenle bu pantolonlar sadece oryantal değil, aynı zamanda diğer birçok stilde de bir setin parçası olabilir. Afganları özgün ve rahat ev ya da günlük giyim olarak kullanarak tişörtler, tişörtler, deri ceketler ile kombinleniyor. Bayan modelleri de göz önüne alındığında listeye üstler, kısa bluzlar ve hırkalar eklenebilir.

Ucuz kumaş satın alanlar alçaltılmış, paçaları tabana doğru kademeli olarak daralan, rahat kesimli pantolon. Afgan’dan hacimli kıvrımların ve perdelerin olmamasından farklıdırlar. Kemer alanında, modellerde bir tutturucu veya geniş bir elastik bant olabilir. Altta, malzemeye bağlı olarak bazen elastik manşetler sağlanır.

Kumaş alan yerler. Üstler, tişörtler, balıkçı yakalar ve kısa ceketler ile birlikte spor ve gündelik stiller ile doğrudan ilişkilidirler.

Tişörtler, kısa üstler ve bol tişörtler ile birlikte sokak stilini ifade eder.

Parça kumaş satanlar kiloyla. Beli kıvrımlı, kalçaları bol olan ve giderek dibe doğru daralan pantolonlardır. Kural olarak, dikilmiş eğimli ceplere ve yüksek bir bele sahiptirler.

Nadir istisnalar dışında, dar tişörtler ve üstler, bol gömlekler, yelekler ve ceketler ile birlikte neredeyse her stile uygundurlar ve malzemeler ve renkler yalnızca tasarımcıların hayal gücüne bağlıdır. Erkek gardırobunda, denim muzlar en yaygın olanıdır ve diğer tüm seçenekleri güvenle değiştirir.

 Bermuda. Üst kısmı klasik pantolonlara kesinlikle benzeyen serbest kesim, diz boyu kırpılmış pantolon. Bacakların alt kısmında birkaç santimetrelik klapalar bulunur.

Çeşitli stilistik çözümlerde üretilirler: hafif ve parlak plaj modellerinden, bir okla süslenmiş yoğun ve katı ofis modellerine. Tişörtler, kısa kollu gömlekler, üstler, bluzlar ve ceketler ile kombinlenebilir.

Erkek arkadaş.

 Pantolonlar, kural olarak, kot pantolonlar, bol kesim, hafifçe alçaltılmış kasık dikişli, dekorsuz veya yıpranmış, tüm görünümleri kaba ihmali gösteriyor.

Spot Örme bir üst ile iyi giderler: T-shirt, sweatshirt, süveter veya hırka. Basit kesim gömleklerle iyi görünüyor. 

Şort. KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Parça kumaş satın alanlar. Diz boyunun hemen altında bir tür kısa pantolon. Kalçalara gevşek veya sıkı bir şekilde oturarak, manşetlerle veya küçük kesiklerle süslenebilecekleri alt bacağa yapışmaları gerekir.

Tarza, kumaşa ve renk performansına bağlı olarak, birçok üst seçenekle başarılı bir şekilde birleştirerek çeşitli görünümler oluşturmanıza olanak tanır. Erkekler için bunlar: kısa kollu şık gömlekler, Tişörtler veya Tişörtler. Genç hanımların parası yetebilir: çeşitli uzunluklarda üstler, dar ve bol tişörtler ve tişörtler, gömlek kesim bluzlar.

Kumaş alanlar. Askeri üniformalardan ödünç alınan, aynı zamanda Afganları ve muzları andıran bir pantolon türü. Yumuşak perdeler yaratan yüksek bir bel ve kalçalarda önemli bir hacme sahiptirler. Dizin altında, bacağın ana hatlarını tamamen tekrarlarlar.

METRELİK KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Çok çeşitli malzeme ve renklerle, erkekler için büzgülü tişörtler, tişörtler ve gömleklerin yanı sıra kadınlar için bluzlar, kısa üstler ve kısa ceketler ve blazerler ile birleştirilirler.

Kot Pantolon Modası

Metrelik kumaş alanlar. Birçok model çeşidi bulunan elastikiyet kazandırmak için farklı katkı maddeleri içeren özel yoğun pamuklu kumaştan yapılmış ayrı bir pantolon grubu. Üzerlerindeki ana dikişler kural olarak metal perçinlerle sabitlenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın