Kilo İle Kumaş Su Geçirmeyen Kumaşlar

KUMAŞ ALAN. Su geçirmez kumaş, Günümüzde su geçirmez şeyler sürpriz olmuyor: giyim üreticileri teknolojik yenilikleri kullanıyor ve ekipmana daha önce hayal bile edilemeyecek nitelikler veriyor. Ama her şey nasıl başladı? Su geçirmez kumaşlar nereden geliyor ve bugün popülerlik düzeylerine nasıl ulaştı?

Görünüşü ve sonraki popülaritesi su geçirmez giysiler İngiliz bilim adamı Charles Mackintosh’tan kaynaklanmaktadır. Birçok ünlü bilim adamı gibi o da bu keşfi tamamen tesadüfen yapmayı başardı. Kendisine kumaşı nasıl su geçirmez hale getireceğini hiç sormadı, ancak deney sırasında yanlışlıkla ceketinin sargısını lastik bir kaba daldırdı.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Likralı Poplin Astar Kumaş,Likralı Tafetta Astar Kumaş,Likralı Saten Astar Kumaş,Astarlık kumaş isimleri,Pamuklu Astar Kumaşı,Astarlık Kumaş Fiyatları,Penye Astar,Astar çeşitleri nelerdir,Etek Astar kumaşı,Çanta astar kumaşı,Kiloluk astar.

Su geçirmez kumaş

KUMAŞ ALIMI YAPILIR. Bir kumaşın su geçirmezlik özelliği, içinden su sızmaya başlamadan önce ne kadar basınca dayanabileceğinin test edilmesiyle ölçülür. Bir kumaş ancak sıkı ve hava geçirmez ise su geçirmez olarak adlandırılabilir, bu nedenle su geçirmez olarak kabul edilebilir.

Ambalajın ve mühürlerin kalitesi, ürünün ne kadar su geçirmez olduğunu belirleyecektir; Örneğin polyester kumaş en iyi su geçirmez kumaşlardan biridir ve puf ve mobilya gibi ev eşyalarının üretiminde oldukça etkilidir.

Suya ve güneşe dayanıklı kumaş

Su itici ve su geçirmez kumaş

Kilo ile Polyester ve naylon, sıkı dokumaları nedeniyle en iyi su geçirmez ve güneş geçirmez kumaşlardan bazılarıdır.

KUMAŞ SATIN ALINIR. Kumaşın iç kısmındaki bu harika kumaş için ek bir poliüretan kaplama, onu yağmura ve diğer su lekelerine karşı daha dirençli hale getirebilir.

Polyester ve naylon ayrıca diğer su geçirmez kumaşlardan daha az nefes alabilir.

Bu kumaş şemsiye yapımında kullanılır.

Kanepe için su geçirmez kumaş

PUL (poliüretan) kumaş, döşeme ve mobilya endüstrisinde kullanılan en iyi kumaştır; Su itici bir filmle kaplı plastik arkalıklı polyester bir kumaştır.

Bu tip kumaş aynı zamanda tamamen su geçirmez ve son derece dayanıklıdır.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

kilis kumaş pazarı,kilis kumaşçılar, kilis parça kumaş, kilis kilo ile kumaş,kiloyla kumaş kilis,kumaş alanlar kilis,kumaş alan kilis,parça kumaş pazarı kilis,elbiselik kumaş kilis,kumaş mağazası kilis,parça kumaş dükkanı kilis,kilis kumaş satanlar,kumaş satan kilis,kilis kumaş nerede satılıyor, kilis kumaşçı,kilis parça kumaş pazarı,kilis e nevresimlik kumaş, kilis şalvarlık kumaş,
kilis kumaş pazarı,kilis kumaşçılar, kilis parça kumaş, kilis kilo ile kumaş,kiloyla kumaş kilis,kumaş alanlar kilis,kumaş alan kilis,parça kumaş pazarı kilis,elbiselik kumaş kilis,kumaş mağazası kilis,parça kumaş dükkanı kilis,kilis kumaş satanlar,kumaş satan kilis,kilis kumaş nerede satılıyor, kilis kumaşçı,kilis parça kumaş pazarı,kilis e nevresimlik kumaş, kilis şalvarlık kumaş,

SPOT KUMAŞ ALINIR. Kumaşın yan tarafı yumuşak, elastik ve rahat olduğu için deri yakınında rahatlıkla giyebileceğiniz giysiler yapmak için kullanılabilirler.

PUL polyester, PUL pamuktan daha ince ve yumuşaktır ve kumaşa herhangi bir zarar vermeden defalarca yıkayabilirsiniz.

Sıvı geçirmez kumaş

Kiloluk kumaş. Pamuk ve poplinden yapılan kumaşlar , elbise kumaşları gibi PUL’a iyi bir alternatiftir ; Kumaşa ince bir su geçirmez tabaka verilir. Ancak PUL kadar etkili olmamakla birlikte, kumaşın yan tarafı doğal bir kumaş olduğu için daha çevre dostudur.

Bu kumaş yağmurluklar, hava yastıkları, kayak kıyafetleri, rüzgarlıklar ve şapkalar gibi hava şartlarına karşı koruyucu giysiler yapmak için kullanılır; Bu kumaş, aşırı hava koşullarında kullanıcıyı kuru ve rahat tutar.

KUMAŞ PARÇASI ALINIR. Ayrıca PUL’a daha iyi bir alternatif olan ve bez bebek bezleri gibi su geçirmez ürünler yapmak için birbirinin yerine kullanılan TPU (termoplastik poliüretan) kumaşlar da vardır.

TPU kumaşlar, PUL’den daha yumuşak, daha esnek ve daha çevre dostudur, ancak ondan daha az dayanıklıdır.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Polyester Kumaş.
Polyester Kumaş.

Aağıdakiler dahil çeşitli su geçirmez naylon kumaş türleri vardır:

Yırtılmaz naylon kumaş:

Su geçirmez bir tabaka ile kaplandıktan sonra naylon liflerden yapılmış güçlü, hafif, rüzgar geçirmez bir kumaştır.

Kilo ile kot kumaş. Günümüzde su geçirmez ve yalıtkan özelliği ile çadır, bahçe mobilyası örtüsü, su geçirmez kıyafet, sırt çantası, uçurtma ve paraşüt yapımında kullanılmaktadır.

Naylon tafta:

PARTİ KUMAŞ ALIYORUM. Tafta naylon kumaş, yumuşak dokusu ve yüzeyinde bir parlaklık varlığıyla karakterize edilen özel bir su geçirmez katman eklenerek tasarlanmıştır.

Yağmur şemsiyeleri, teras şemsiyeleri vb. Yapımında sıklıkla kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın