Gömlek Kumaşları Kimler Alır?

Parti kumaş alanlar. Sözde Oxford , yumuşak ama dayanıklı gömlek kumaşları oluşturan nispeten kaba bir dokumadır. Oxford dokuma gömlekler, boyalı ve boyasız kumaşları birleştirir. Oxford dokuma, özellikle yumuşak ve dayanıklı tekstiller için çok uygundur. Bununla birlikte, bu kombinasyon Oxford gömleklerinin her zaman biraz daha az klas görünmesini sağlar: Göreceli olarak kalın ve sağlamdırlar, bu da onları soğuk mevsim için gündelik gömlekler olarak ideal kılar.

STOK GÖMLEKLİK KUMAŞ SATIN ALANLAR…

Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,gömleklik kumaşlar nereye satarım,gömlek kumaş metre ile alanlar,metrelik kumaş alan yerler,gömlek kumaşı metre fiyatı,metre gömlek kumaş alanlar,metre ile poplin alanlar,kiloluk gömlek kumaşı,kilo ile gömlek kumaşı,kiloluk gömlek kumaş satan,kilo ile gömlek kumaş fiyatı,ucuz gömleklik kumaş,poplin kumaş nereye satarım,poplin kumaş kilo fiyatı,poplin kumaş satan yerler,poplin kumaş alan kişiler,

Pamuktan yapılmış daha ince Oxford gömlekler, sportif bir takım elbise veya spor ceketle en iyi şekilde gider. Royal Oxford gömlek kumaşı özellikle zarif bir çeşittir : burada sadece çok ince iplikler kullanılır. Bu, gömleklerin normal Oxford dokumalı gömleklerden daha ipeksi ve yumuşak olmasını sağlar.

Keten gömlek kumaşları

Keten gömlekler rahattır ve özellikle gömlek giymek kolaydır. Ketenden elde edilen doğal lif, keten gömleklere yazlık bir şıklık kazandırıyor. Nefes alabilen elyaf, özellikle alerjisi olanlar için yaz aylarında ideal eğlence kıyafetleridir: keten gömlekler neredeyse tüy bırakmaz, pürüzsüzdür ve elyaf, antistatik ve bakteri tutmaz. Keten gömlekler, yüksek hava geçirgenliği ve rahatlığı sayesinde sıcak mevsim için mükemmeldir. Nispeten kaba kumaş yapısı nedeniyle keten gömlekler gündelik gündelik bir kıyafetle uyum sağlar ve ayrıca yaz aylarında yüksek kaliteli kot pantolon, chino ve moleskin pantolonlarla mükemmel bir şekilde kombinlenebilir.

PARTİ GÖMLEK KUMAŞI ALAN YERLER…

1 top kumaş kaç metre?,Istanbulda en ucuz kumaş nerede?,Kışlık kumaşlar nelerdir?,Viskon kumaş kaç lira? Abiye için ne kadar kumaş satın alınır,mont için ne kadar kumaş satın alınır,gömlek için ne kadar kumaş satın alınır,gelinlik için ne kadar kumaş satın alınır,gece elbisesi için ne kadar kumaş satın alınır,elbiseler için ne kadar kumaş satın alınır,pardesü için ne kadar kumaş satın alınır,tunik için ne kadar kumaş satın alınır,

İpek gömlek kumaşları

Bu günlerde ipek gömlekler her köşe başında bulunsa da, bu kumaştan yapılan gerçekten kaliteli gömlekler çok pahalı olmaya devam ediyor. Bu nedenle, saf ipek liflerine benzer özellikler vaat eden ipeğe genellikle sentetik lifler eklenir. İpek gömlekler son derece hassastır ve elde yıkanmalıdır. Nispeten hafif ve çok yumuşaktırlar.

İpek tüm yıl boyunca giyilebilir: yazın ipek serinletici özelliklere sahiptir, kışın ise sıcak bir sıcaklık sağlar. Ancak kaliteye güveniyorsanız saf ipekten yapılmış gömlekleri seçmeli ve buna göre özen göstermelisiniz. Shantung ipeği kaba yabani ipektir, krep de ise bükülmüş, ince çekilmiş ipek iplikleri ifade eder. Sportif gömlekler için önceden yıkanmış ipek önerilir.

SPOT GÖMLEK KUMAŞI ALAN.

Yünden yapılmış gömlek kumaşları

Parti kumaş alan. Yün gömlekler esas olarak ince kamgarn yün kalitelerinden yapılır. Özellikle yüksek kaliteli karışık nitelikler, yün ve kaşmir, yün ve ipek ve yün ve pamuğun kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Yün gömlekler son derece sıcak ve son derece sağlamdır. Bu nedenle daha ince durumlar için daha az uygundurlar. Yün gömlek soğuk günler için ideal günlük giyimdir – özellikle kaşmir veya ipek ile karıştırıldığında sevimlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın