Giysiler için en iyi kumaş hangisidir?

KUMAŞ ALANLAR – PARÇA KUMAŞ – KİLO İLE KUMAŞ – KUMAŞ SATIN ALANLAR… Giysiler, modern kumaşlardan trend trendlerine uygun olarak dikilirse moda olarak kabul edilir. Çeşitli doku ve yoğunluklarda birkaç düzine malzeme uygundur. Tasarımcılar onlardan farklı kıyafetler diker. Modaya uygun görünümler yaratmak için hangi kumaşlar kullanılır? Akıllı ve gündelik kıyafetler için malzeme nasıl seçilir? Gerçek kumaşları ayrıntılı olarak ele alalım.

Giysi yapımında hangi kumaşlar kullanılır?

Yün ve tüvit erken sonbahar için en iyi seçimdir

Parti kumaş alanlar. Sezon dışı favoriler olarak adlandırılırlar. Kumaşlardan kabanlar, sıcak tutan takımlar, yelekler, pantolonlar, etekler, ceketler dikilir. Gerçek renkler – büyük ve küçük hücreler (kontrast, yarım tonlarda), sağduyulu çizgiler, “kaz ayakları”. Renkler – siyah beyaz, yeşil, mavi, hardal, kum, bordo, çikolata.

Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,
Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,

Genel ilgiyi sevenler için turuncu ve kırmızı tonlarında bir görünüm çok yakışacaktır.

Tüvit yünden daha yumuşaktır. Etekler, elbiseler, ceketler, takım elbise ondan dikilir. Bu tür giysiler ofis için uygundur, doğada yürüyüşler, günlük giyim vb.

Kilo ile Denim her mevsim moda olan bir kumaştır

Ucuz kot kumaş. Çeşitli ağırlıklardaki denim giysiler yıl boyunca moda olmaya devam ediyor. Onlarca yıldır denim ürünler tüketiciler arasında popüler olmuştur. Sadece gölgeler değişir. Şimdi “kot pantolonun altındaki” tüm gölgeler alakalı – mavi, mavi, siyah, kumlu, gri. Yaz kot giyim – tunikler, elbiseler, tulumlar, şortlar, pantolonlar. Sonbahar – ceketler, hafif rüzgarlıklar, yalıtımlı kot pantolonlar, etekler. Görüntü, modaya uygun aksesuarlar ve modern ayakkabılarla tamamlanmaktadır.

Kadife ve poplin

Kadife nasıl ütülenir,kadife elde nasıl yıkanır,kadife makinede nasıl yıkanır.

Sonbahar ve ilkbahar kıyafetlerini dikmek için evrensel hammadde. Moda tutkunları için ceketler, pantolonlar, kadife takım elbiseler popülerdir. Poplin daha çok etek ve pantolon takımları, tulumlar için kullanılır. Ayarlanabilir genişlik, giysi, ceket, pantolon, ceket uzunluğu.

Süet, deri, eko-deri

Modaya uygun malzeme. Etekler, elbiseler, ceketler, tozluklar, takımlar eko-deriden yapılmıştır. Deri ve eko-deri diğer malzemelerle mükemmel bir şekilde birleştirilir – kot pantolon, polyester, triko vb.

Keten ve pamuk yazın favorileri

Doğal çevre dostu kumaşlar birkaç yıldır modanın zirvesinde. Pamuk, karışımlı seçenekler bu listedeki 1 numaralı malzemedir. Kumaşa viskon ilavesi kumaşı yumuşatır ve ürünün kullanım ömrünü uzatır. Renk şeması farklıdır: lekeli, çiçekler, sulu boya baskılar, tek renkli renkler. Her şey önümüzdeki yaz sezonunun moda trendlerini ifade ediyor.

Parça deri alanlar,parça deri alan,kilo ile deri,kiloyla deri,ucuz deri,döşemelik derin alan,spot deri.

Keten sıcak ve yazlık giysiler dikilir. Pantolonlar, gömlekler, elbiseler, şortlar, tulumlar, yazın modası geçmiyor. Renkler – çizgiler, çekler, baskılar. Yazlık kabanlar, narin tek renkli renklerde pamuktan üretilir.

TAVSİYE YAZIKAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA.

Atlas – görüntünün parlaklığı ve zarafeti

Kumaş alan. Birkaç sezon üst üste saten malzemelerden yapılan kıyafetlerin modası geçmiyor. Ondan düğün, akşam, kokteyl elbiseleri, iş bluzları, etekler dikiyorlar. Gençlik tişörtleri, gecelikler, akıllı ceketler trend. Eko paltolar, paltolar için astar malzemesi olarak saten kullanın. Atlas, boğucu sıcağında serinlik verir ve sakin akşamlarda ruhu ısıtır.

Şifon ve ipek – görüntünün ağırlıksızlığı

Bu kumaşlar havadar görüntüler oluşturmak için kullanılır. Elbiseler, sundressler, bluzlar, etekler, üstler onlardan dikilir. Şifon ve ipekten yapılmış giysiler, denim ürünlerle iyi gider. Organze de terzilik için kullanılan trend malzemeler arasında yer alıyor. Organze elbise, kot gömlek, kalın örgü kazak ile mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Bu tür giysiler ilkbahar günü ve yaz akşamı giyilir.

Giysiler için kumaş seçimi çeşitliliği

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

Şık bir görünüm için bir ürün seçerken aşağıdaki kurallara uyun:

Doğal renkler, doğal malzemeler.

Karmaşık dokular. Bu sezon modaya uygun hacimsel ve yapısal şeyler.

Parlak baskılara sahip kumaşlar bu sezon alakalı olmaya devam ediyor. Bu tür malzemelerden yapılmış giysiler her zaman taze ve özlü görünür.

Baskıların ve dokuların kombinasyonu benzersiz bir görünüm yaratır.

Spot kumaş alanlar. Modaya uygun malzemelerin yardımıyla bireyselliği vurgulamak kolaydır. Açılır alt kısım narin bir görüntü oluşturur, yumuşak malzemeler kadınlık, yoğun kumaşlardan yapılmış giysiler sağlamlık katar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın